Jak sledovat premiéru 7. série „Pod palubou“ 7. série

Sledujte Online Under Deck

Foto: Karolina Wojtasik / Bravo Na snímku: kapitán Lee Rosbach

Pod palubou Středomoří právě zabalil svou nejnovější sezónu a vytvořil cestu pro zbrusu novou sezónu originálu Pod palubou . Sezóna 7 začíná dnes večer, 7. října 2019, ve 21 hodin. ET/PT a 20:00 CT a někteří fanouškovští oblíbenci ze série se vrátili. Kapitán Lee Robach vezme posádku do Thajska a tato sezóna má být teplejší než kdy jindy, zejména proto, že pikantní Kate Chastain se vrátila jako vrchní letuška. Ashton Pienaar je také zpět v show. Pro ty, kteří by chtěli sledovat show, ale nemají kabelové předplatné nebo nemají kanál Bravo jako součást svého kabelového balíčku, stále existují možnosti sledování show online.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Bravo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje Bravo.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Bravo na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

proč tomu v tenise říkají láska

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , mezi které patří Bravo.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Pro ty, kteří by chtěli více informací o nové sezóně Pod palubou , informace o obsazení a spoilery epizod, přečtěte si níže.

NÍŽE DECK SEASON 7 CAST: Přehlídka se vrací k megajachtě Valor, což byla jachta pro období 4 a 5. Obsazení obsahuje:

Lee Rosbach - kapitán
Kate Chastain - vrchní letuška
Simone Mashile - 2. letuška
Courtney Skippon - 3. letuška
Kevin Dobson - kuchař
Ashton Pienaar - Bosun
Brian de Saint Pern - Lead Deckhand
Tanner Sterback - Deckhand
Abbi Murphy - Deckhand

NÍŽE POD DOBU SEZÓNA 7 EPIZODA 1: Premiérová epizoda má název Man Down! a popis děje v epizodě zní, kapitána Leeho, Kate a Ashtona spojuje šest nových členů posádky na palubě lodi M/Y Valor při průzkumu vod Thajska; Ashton jako první bosun bojuje s řízením vlastní posádky; Kevin stresuje při přípravě večeře s vysokými sázkami.

POD SEKUNÍ SEZÓNA 7 EPIZODA 2: Epizoda 2 v této sezóně se nazývá Návrh a měla by být odvysílána 14. října 2019. Popis epizody 2 uvádí: Posádka zahájí večeři jednou za život, ale Kevinovi zůstávají pochybnosti o standardu Kate služby; Courtney na chování svých kolegů z posádky nenadchla; Brian dělá chybu; Ashton překračuje hranici s mladším členem posádky.

POD SEKUNÍ SEZÓNA 7 EPIZODA 3: Weekend at Brandy’s je název epizody 3, která bude odvysílána 21. října 2019. Její dějová osnova zní, hosté Helen Hoey a Richard Fiore se vrací, ale středobodem pozornosti jsou jejich přátelé; Kevin konfrontuje Simone; Abbi pokračuje v boji; Kevin se snaží připravit extravaganci z mořských plodů; Na kapitána Lee je večeře menší než dojem.

je 90denní snoubenec na hulu

POD SEKUNÍ SEZÓNA 7 EPIZODA 4: 28. října 2019 se bude vysílat Víkend v Brandy’s II a popis epizody říká, že host Charty Brandy nadále zdůrazňuje celou posádku svými opilými vylomeninami, což vyvrcholí nouzovou záchranou na pláži; Brian rozbije drahý kus vybavení; Tanner se postavil na rande; Kevin uráží kapitána Leeho. Tento popis nás nutí přemýšlet, zda bude šéfkuchař Kevin Dobson nahrazen. Držíme palce, aby se objevil šéfkuchař Ben Robinson.


Populární Problémy

Video: Goran Ivanisevic vs Patrick Rafter - epické finále Wimbledonu 2001

Společenská obuv se může pohybovat od drahé ručně vyráběné obuvi až po smoking, až po ležérní mokasíny pro letní party s nenápadným motivem. Věnujte pozornost kůži, špičce a patě obuvi, aby vypadaly správně. Je důležité ...

Provozování restaurace, stravovacích služeb nebo kulinářské školy může být nákladné a složité. Abyste zajistili, že vaše firma zůstane nad vodou, musíte provádět pravidelné a přesné výpočty nákladů na jídlo. Existují tři hlavní ...

Jak co nejlépe využít své dospívající roky. Vaše dospívající léta mohou být ošidná-je toho hodně, co se můžete naučit, a může se zdát, že potřebujete životní plán vymyslet co nejdříve. Nezapomeňte však, že vaše dospívající léta jsou časem ...

Jak se zbavit baculatých rukou. Mnoho lidí si uvědomuje „baculaté“ ruce. Bohužel pro každého, kdo chce změnit vzhled svých rukou, je genetika pravděpodobně nejdůležitějším faktorem při jejich formování. Existují však ...

Rafael Nadal vzpomínal na své vzpomínky na to, že byl vlajkovým držitelem Španělska na olympijských hrách v Riu 2016. Španěl měl mít vlajku také v Londýně 2012, ale zranění ho vyřadilo z akce.