Jak se dívat na dokument Belushi 2020 online zdarma

Zobrazit čas Komik John Belushi zemřel v roce 1982 ve věku 33 let.Nový dokument o Johnu Belushi s názvem Belushi , premiéra v neděli 22. listopadu ve 21 hodin. ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat toto Belushi streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, můžeš se dívat Belushi živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Belushi živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Belushi živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Wilder Fury 2 jak se dívat

Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Belushi živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Belushi“Hrát si

Belushi (2020) Oficiální upoutávka | SHOWTIME Dokumentární film Celovečerní dokument od oceněného filmaře R.J. Cutler o příliš krátkém životě Johna Belushiho, talentu jednou za generaci, který chytil srdce a vtipné kosti publika na celém světě. Sledujte premiéru v neděli 22. listopadu v 9/8c na SHOWTIME. #SHODocs #Belushi Přihlaste se k odběru SHOWTIME kanálu YouTube: goo.gl/esCMib Nemáte SHOWTIME? Objednejte nyní: s.sho.com/1HbTNpQ Získejte SHOWTIME… 2020-09-30T13: 10: 13Z

Tento celovečerní film zkoumá příliš krátký život talentu jednou za generaci Johna Belushiho, který chytil srdce a vtipné kosti oddaného publika.

Vyprávěno pomocí dříve neslyšených audiokazet, Belushi zkoumá jeho mimořádný život slovy jeho spolupracovníků, přátel a rodiny, mezi které patří Dan Aykroyd, Jim Belushi, Penny Marshall, Lorne Michaels, Carrie Fisher, Chevy Chase, Harold Ramis, Jane Curtin, Ivan Reitman a jeho miláček ze střední školy a pozdější manželka Judy Belushi.

Byla to návštěva divadla Second City v Chicagu, kde Belushi objevil své skutečné povolání, a od té chvíle se stal nezastavitelnou a průkopnickou silou v komediálním světě. Díky své neukojitelné snaze se dostal z National Lampoon’s Lemmings a Radio Hour na jednoho ze zakládajících členů obsazení Sobotní noční život “Belushi svíčku svíral na obou koncích.

Současně se objevil dál SNL každou sobotu večer při natáčení Animal House a zakládání kapely Blues Brothers. Výsledek: Ve věku 30 let byl Belushi na televizní show č. 1, měl komedii č. 1 v historii filmu a rekordní album č. 1 na světě. Ale jak Belishiho sláva rostla, rostli i jeho démoni a ani jeho manželka Judy ho nemohla zachránit před užíváním drog, které mu nakonec vzalo život. Tento film zachycuje komplikovanou a jedinečnou podstatu milované americké ikony, která navždy změnila kulturu a komedii.

Belushi zemřel v roce 1982 ve věku 33 let. Jeho bratr Jim nedávno premiéroval televizní pořad o své konopné farmě a v rozhovoru řekl, že lékařská marihuana mohla jeho bratra možná zachránit.

Věřím tomu, co říká Dan Aykroyd: „Kdyby byl John pothead, byl by dnes naživu. A myslíme si, že mu droga mohla opravdu pomoci s tímto CTE, tímto utrpením. To je jeden z mých cílů [s touto novou show Discovery Channel], řekl Jim Belushi.


Populární Problémy

Existuje řada různých způsobů, jak můžete splétat hřívu koně na výstavu, ale nejčastěji preferovaným stylem jsou bambulové prýmky nebo malé copánky, které jsou smyčkované proti krku koně. Než začnete, musíte umýt ...

Pokud se vám stýská po autě, s největší pravděpodobností se děsíte každého prodlouženého výletu. Může to negativně ovlivnit vaše dojíždění nebo zábavné aktivity s přáteli. Nemoc z auta je jen jeden druh pohybové nemoci (nebo kinetózy), který někteří zažívají, když ...

Jak vyrobit jednoduchou kouřovou bombu. Výroba většiny typů kouřových bomb je obtížná a nebezpečná. Tato příručka vám ukáže, jak vytvořit bezpečnou a snadnou alternativu vhodnou pro všechny věkové kategorie. Ať už hrajete žert nebo předstíráte, že jste ...

Pokud nemáte kabel, můžete se dívat na to, jak se celé epizody seriálu „Velký bratr“ 22 streamují online.