Madrid Open 2021: Victoria Azarenka vs Ekaterina Alexandrova náhled, souboj a předpověď

Victoria Azarenková

Victoria Azarenková

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (12) Victoria Azarenka vs Ekaterina Alexandrova

Datum: 30. dubna 2021

Turnaj : Mutua Madrid Otevřeno 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Madrid, Španělsko

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Jíl

Odměna : 2 549 105 EUR

Načasování zápasu: Cca. 17:00 místního času, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

jaký grip tenis

Victoria Azarenka vs Ekaterina Alexandrova náhled

Victoria Azarenková

Victoria Azarenková

Světová jednička 15 Victoria Azarenková nastoupí v prvním kole 2021 Madrid Open na světovou jedničku 32 Jekatěrinu Alexandrovovou.

Po šokové ztrátě s nenasazenou Jessicou Pegulou v úvodním kole na Australian Open 2021 ukázala Azarenková velké odhodlání odrazit se v Dauhá, kde dosáhla na poslední čtyři. Běloruska však byla nucena odstoupit ze svého semifinálového zápasu proti Garbine Muguruza kvůli zranění zad.

hulu oj vyrobené v Americe

Azarenková se vrátila o pár týdnů později v Miami, kde statečně sestoupila do Ashleigh Barty v 16. kole. Vzhledem k tomu, že v této sezóně doposud chyběly tréninkové zápasy, bývalá světová jednička bude muset svoji hru vyostřit, až nastoupí ošemetná Ekaterina Alexandrová v Madridu.

Alexandrova začala svůj rok na silné noze, ulehčila se jí jako Simona Halepová a Iga Swiatek, než v semifinále Gippsland Trophy prohrála s inspirovanou Kaiou Kanepi. Ruska toho ale na svých dalších turnajích moc nezmohla a nasbírala špatný rekord 6: 6 vítězství-prohra.

Victoria Azarenka vs Ekaterina Alexandrova hlava-nehlava

Victoria Azarenková vede Jekatěrinu Alexandrovovou s náskokem 1: 0. Jejich jediné střetnutí bylo v prvním kole wimbledonského mistrovství 2018, kde Azarenková porazila Alexandrovovou ve dvou setech.

Victoria Azarenka vs Ekaterina Alexandrova predikce

Ekaterina Alexandrová

Ekaterina Alexandrová

Victoria Azarenková vrátila roky zpět na loňské US Open, kde celých čtrnáct dní předváděla ohromující formu, aby se dostala do finále. Útoky Běloruska byly od obnovení turné stejně konzistentní jako vždy.

Když to bylo řečeno, druhé podání Azarenkové je pro ni nadále Achillovou patou. Tento výstřel pravděpodobně využije Ekaterina Alexandrová během prvního kola dvojice.

Alexandrová má schopnost relativně snadno zasáhnout vítěze na antuce, což je povrch, na kterém Azarenková moc ráda nehraje. A přestože Rus není s jejím podáním příliš v souladu, má silnou pozemní hru, která jí může pomoci diktovat většinu shromáždění.

Když vezmeme v úvahu, že Azarenková bude letos hrát poprvé na antuce v Madridu, mohla by mít nějaký problém dostat se přes big-hit Alexandrova.

Předpověď : Jekatěrina Alexandrová vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Seznam obsahuje některé z největších osobností tohoto sportu. .

5 hráčů kromě Big 3, na které si dejte pozor na nadcházejícím French Open.

Roger Federer je zpět v akci, ale na kurtu se mu v poslední době neprožívá nejlépe.

Nejlepším nástrojem chovatele ve hře jsou jeho rukavice a jeho nástroj se může čas od času zabahnit. Pěkné vlhké rukavice také zlepší přilnavost. Tyto tipy vám ukážou, jak vyčistit a osvěžit své brankářské rukavice! Získejte malou ...

Mnoho lidí si myslí, že musí úspěch odložit, dokud „nevyrostou“, ale není tomu tak. Bezpočet mladých dospělých se proslavilo v pubertě nebo dokonce mladších letech. Pokud máte vášeň pro ...