Film Jak sledovat svět a já online

Angela Bassett, Mezi světem a mnou

HBO Angela Bassett, Mezi světem a mnou

Tato celovečerní adaptace nejprodávanější knihy Ta-Nehisi Coatese a stejnojmenného divadelního představení Apollo, Mezi světem a mnou premiéra sobota 21. listopadu ve 20 hodin ET/PT na HBO.

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, můžete sledovat další způsoby Mezi světem a mnou streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i kanál HBO si můžete zdarma vyzkoušet pomocí bezplatné zkušební verze přímo zde:

sledujte sezónu 23 parku South online

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat Mezi světem a mnou živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

stan wawrinka nám otevřeno 2016

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Mezi světem a mnou živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

kde sledovat mládence v ráji

Náhled „Mezi světem a mnou“Hrát si

Between The World And Me (2020): Official Trailer | HBO Udělali z nás závod. Udělali jsme ze sebe lidi. Speciální akce #BetweenTheWorldAndMe má premiéru 21. listopadu ve 20:00 na HBO Max. #HBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Poprvé publikováno v roce 2015, Mezi světem a mnou bylo napsáno jako dopis Coatesovu dospívajícímu synovi a líčí zkušenosti autora s rostoucím ... 2020-11-13T22: 11: 45Z

Původně adaptováno a uvedeno v divadle Apollo v roce 2018, Mezi světem a mnou je naléhavým příběhem naděje a odolnosti, který kombinuje prvky této inscenace, včetně silných čtení z Coatesovy knihy, a režíruje ji oceněný režisér a výkonný producent divadla Apollo Kamilah Forbes.

Coatesova kniha, která je nyní uznávána jako klasika éry Black Lives Matter, byla znovu vytvořena během globální pandemie na pozadí zabíjení Breonny Taylorové a globálních protestů za černé životy. Tento speciál, ukotvený představením souboru, včetně Mahershala Aliho, Angely Bassettové, Yary Shahidi, Oprah Winfrey a dalších, ztělesňuje Coatesův dopis jeho 15letému synovi po dosažení plnoletosti v Černé Americe. Od Jharrella Jerome, který přináší bolesti vyrůstající v centru Baltimoru, přes Susan Kelechi Watson evokující zážitek HBCU, až po hudební spolupráci Tariq Black Thought Trotter a Ledisi, Mezi světem a mnou zkoumá Coatesovu vizi rasy postavené pod bílou nadvládou a lidí postavených navzdory. Speciál je stejně úchvatný, srdcervoucí a vrstvený jako zážitek Černých v Americe.

tenisový twener

Televizní režijní debut Kamilah Forbes kombinuje silné výkony, prvky produkce Apolla, dokumentární záběry z domácího života herců, archivní záběry a animaci. Zahrnuje vystoupení Ta-Nehisi Coates, Mahershala Ali, Angela Bassett, Angela Davis, Alicia Garza, Tip T.I. Harris, Jharrel Jerome, Mimi Jones, Marc Bamuthi Joseph, Ledisi, Janet Mock, Jason Moran, Joe Morton, Wendell Pierce, Phylicia Rashad, Greg Alverez Reid, MJ Rodriguez, Kendrick Sampson, Yara Shahidi, Nate Smith, Tariq Black Thought Trotter, Courtney B. Vance, Olivia Washington, Pauletta Washington, Susan Kelechi Watson, Michelle Wilson a Oprah Winfrey.Hrát si

Video Video související s online sledováním filmu mezi světem a mnou 2020-11-21T14: 00: 14-05: 00

Coatesova kniha Mezi světem a mnou, kterou vydal One World, je New York Times Bestseller, vítěz National Book Award a finalista Pulitzerovy ceny. Poprvé publikováno v roce 2015, je napsáno jako dopis Coatesovu dospívajícímu synovi a líčí autorovy zkušenosti s vyrůstáním v centru Baltimoru a jeho rostoucí strach z každodenního násilí vůči černé komunitě. Příběh zkoumá Coatesovu odvážnou představu, že americká společnost strukturálně podporuje nadvládu bílé pleti.

Scénická adaptace na motivy Mezi světem a mnou byla původně uvedena v roce 2018 jako omezené angažmá v divadle Apollo a Kennedyho centru, s přídavnými představeními v divadle Apollo a znovu v Atlantě v roce 2019. Kamilah Forbes, blízký přítel Coatese , je v knize uvedena jako teta Kamilah a po přečtení byla okamžitě inspirována k přizpůsobení Coatesovy práce jevišti. Pár se setkal na Howardově univerzitě, klíčové době v obou jejich životech, která byla trvalým zdrojem kreativity a inspirace. Watson, také Howardův kamenec, se zúčastnil inscenovaného čtení v Apollo and Kennedy Center.

Mezi světem a mnou premiéra sobota 21. listopadu ve 20 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Mnoho plemen psů miluje dobrou hru aportu. Rozhodování mezi těmito plemeny může být pro vás obtížné, proto se rozhodněte, jakých vlastností si ceníte. Většina psů, kteří milují aport, jsou chytří, hraví a energičtí, takže potřebují hodně pozornosti ...

Bývalá světová čtyřka porazila Američana Denise Kudlu ve dvou setech.

Roger Federer získává 7. titul v Halle, když ve dvou setech porazil kolumbijského Alejandra Fallu.

Jak navštívit most Golden Gate. Golden Gate Bridge je oblíbenou turistickou atrakcí v kalifornské oblasti San Francisco. Návštěva mostu je zábavná, snadná a levná. Výhled na most můžete získat z celé zátoky ...

Mnoho lidí si myslí, že musí úspěch odložit, dokud „nevyrostou“, ale není tomu tak. Bezpočet mladých dospělých se proslavilo v pubertě nebo dokonce mladších letech. Pokud máte vášeň pro ...