Jak sledovat 2. sérii Britannia online v USA

Britannia Season 2 Episode 201

EPIX Britannia Season 2 Episode 201

Kdy se chystá druhé epické drama EPIX, se vrátí do své druhé sezóny Británie se vrací po roční přestávce. Ve Spojených státech má premiéru v neděli 4. října ve 21 hodin. ET/PT na EPIX.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Epix, postupujte takto Británie streamování online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál Epix společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) můžete sledovat veškerý obsah Epix naživo a na vyžádání na kanálu Prime Epix All-Access . Amazon Prime i Epix Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Epix na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime Epix, můžeš se dívat Británie živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Sledujte Epix na Sling TV

Epix je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Epix bez ohledu na to, zda se přihlásíte také k jednomu z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Epix získat celkem za 5 $ za měsíc, což je nejlevnější možnost, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Británie živě nebo na vyžádání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


Sledujte Epix na televizi Philo

Epix je k dispozici jako doplněk 6 $ za měsíc k hlavnímu balíčku 59 kanálů Philo. Do bezplatné sedmidenní zkušební verze můžete zahrnout hlavní balíček i doplněk Epix:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Británie živě nebo na vyžádání v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .


Náhled na sezónu 2 „Britannia“Hrát si

Britannia (řada EPIX 2020) - oficiální upoutávka na sezónu 2 „DÍVKA“ Britannia Season 1 vysílající v neděli 9/8c pouze na EPIX. Sezóna 2 začíná 10/4. #Britannia facebook.com/BritanniaOnE… twitter.com/britanniaonepix instagram.com/britanniaonepix Sledujte na EPIX. Získejte kanál nebo si stáhněte aplikaci: epix.com/get-epix Toto epické a vizionářské drama sleduje římskou invazi do Británie v roce 43 n. L., Kdy je Kerra (Kelly Reilly), dcera krále Cantii, nucena… 2020-09-17T17: 07: 39Z

Británie je historická fikce odehrávající se v prvním století našeho letopočtu, kdy se Římská říše zaměřila na dobytí Spojeného království, tehdy nazývaného Britannia.

První sezóna přehlídky se zaměřila na dvě mocné ženy - Kerru (Kelly Reilly), dceru krále Cantii (Ian McDiarmid) a královnu Atedii (Zoe Wanamaker) z lidí z Regni, kteří byli zatrpklými nepřáteli, kteří museli najít způsob spolupráce proti nadcházející invazi. Požádali o pomoc tuláka Druida jménem Divis (Nikolaj Lie Kaas) a dvanáctiletou dívku jménem Cait (Eleanor Worthington-Cox), která je předmětem proroctví o bití Římanů.

V čele římské invaze stojí generál Aulus Plautius (David Morrissey z Chodící smrt sláva) a jeho pravá ruka Vespasian (Fortunato Cerlino). Na konci první sezóny Aulus přiměl královnu Antedii a Regni, aby se postavili proti němu proti lidem Cantii. Ale používal je jen k tomu, aby pomohl jeho věci, protože poté, co mu pomohli položit odpad na Cantii, spálil jejich tábor na zem a hodil Antedia do sklepení. Cait byl mezitím unesen a předán Druidům. Probudila se ve finále, svázaná uvnitř kamenného kruhu s tajemnými runami vytesanými do čela.Hrát si

Britannia (řada EPIX 2020) v zákulisí- „Veran“ Britannia Season 1 vysílající v neděli 9/8c pouze na EPIX. Sezóna 2 začíná 10/4. #Britannia facebook.com/BritanniaOnE… twitter.com/britanniaonepix instagram.com/britanniaonepix Sledujte na EPIX. Získejte kanál nebo si stáhněte aplikaci: epix.com/get-epix Toto epické a vizionářské drama sleduje římskou invazi do Británie v roce 43 n. L., Kdy je Kerra (Kelly Reilly), dcera krále Cantii, nucena… 2020-09-22T15: 16: 30Z

Ve druhé sezóně, která skáče o dva roky dopředu, jsou Římané tady a chystají se zůstat. Dva roky po invazi do Britannie je generál Aulus s pomocí keltské královny Ameny zaneprázdněn romanizací ochotných keltských kmenů a drcením těch, kteří se snaží odolat. Aulusovo chování vzbuzuje podezření, že má jinou agendu; ten, který v minulosti Ameny vyvolává duchy a činí hrozbu, kterou pro Druidy představuje, stále kritičtější. Jedinou formou naděje pro obyvatele Britannie je Cait, mladá dívka, která byla vycvičena vyvrhelem Druid Divis, aby splnila proroctví, které by zachránilo Kelty a Druidy před vládou jejich římských okupantů. Když se však mrtvý muž probudí, dva bratři Druidové zahájí epickou bitvu vůlí, která rozděluje jejich druhy a ohrožuje hledání Cait a Divise a samotné proroctví.

Británie sezóna dva vysílá v neděli ve 21 hodin ET/PT na EPIX.


Populární Problémy

Jak se zbavit celulitidy cvičením. Celulitida se může stát každému, bez ohledu na to, jak jste zakřivení nebo hubení. Naštěstí je možné se toho zbavit. Cvičte konečný způsob, jak se zbavit celulitidy. Tento článek poskytne ...

Po silném startu 5: 1 u hráče A-10 Duquesne hostí v sobotu VCU v klíčovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Tiger, Phil, Brady a Peyton se v neděli připojí k The Match: Champions for Charity. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Bez ohledu na to, jaké máte zkušenosti s jízdou na koni, zvládnutí klusu v sedě se může na první pohled zdát skličující. Rozvoj rovnováhy, síly jádra a správné formy jsou klíčem k skvělé jízdě v sedě, takže vše, co musíte udělat, je dostat se ven ...

Váš průvodce streamováním remaku Kráska a zvíře online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí

Lov

Pokud jste ještě nikdy nestříleli ze zbraně, není nutně špatný nápad vědět, jak to udělat správným způsobem. Zamířit pistoli je teoreticky poměrně snadné, ale než se správné míření stane druhým, bude pravděpodobně zapotřebí praxe a zkušeností ...