Jak se dívat na „Cadet Kelly“: Průvodce prohlížením rodiny

DisneyStreamujte kadet Kelly hned

Kadet Kelly je originální film Disney Channel, který měl premiéru v roce 2002 a kde hrají Hillary Duff, Christy Carlson Romano a Gary Cole. Film, který měl v den premiéry premiéru 7,8 milionu diváků, byl pro Duffovou druhou hlavní rolí ve filmu po jejím prvním Casper se setká s Wendy . Film napsali Gail Parent a Micheal Walsh a režíroval ho Larry Shaw.Příběh sleduje středoškolačku Kelly Collinsovou, jak se prochází vojenskou školou, a dozvídá se, že nakonec nic nepřiblíží lidi víc než vzájemný respekt, tvrdá práce a odborně choreografovaná rutina barevných strážců. Zatímco můžete platit za sledování Kadet Kelly online přes Youtube nebo Amazon Prime, streamování pro Kadet Kelly je také k dispozici prostřednictvím Disney+.

Zde je návod, jak se dívat Kadet Kelly právě teď:

Jak streamovat „Cadet Kelly“ - exkluzivně na Disney+

Kadet Kelly je jedním z mnoha originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Kadet Kelly a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Cadet
  5. 5. Klepněte na Cadet Kelly
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
„Cadet Kelly“: Přehled

Datum vydání: 08.03.2002
Tvůrci: Napsali Gail Parent a Michael Walsh
Ředitel:
Larry Shaw
V hlavních rolích:
Hilary Duff, Christy Carlson Romano, Gary Cole, Aimee Garcia, Shawn Ashmore
Hodnocení:
G
Synopse:
Kelly Collinsová, svobodomyslná dospívající dívka, je nucena přestěhovat se na vojenskou školu, když se její otec ožení s novým přikázáním Vojenské akademie George Washingtona.


Jak dlouho je „Cadet Kelly“?

Kadet Kelly má hodinu a 41 minut, tedy 101 minut.


Zápletka „Cadet Kelly“

Svobodomyslná čtrnáctiletá Kelly Collins žije v nejmódnější čtvrti v New Yorku, ve škole je neuvěřitelně populární-dokud se její matka neožení s vedoucím vojenské akademie George Washingtona ve státě New York. Kelly je nucen se přestěhovat, aby se zúčastnil vojenské akademie, protože v této oblasti nejsou žádné další školy.

tenisové míčky na židle

Okamžitě se střetne s kapitánkou kadetů Jennifer Stoneovou, která má shodou okolností také zamilovanost do stejného chlapa, kterého Kelly sleduje, kadetského majora Brada Rigbyho. Ve chvíli, kdy si Kelly zvykla na akademický život a zjistila, že se jí to nelíbí, se jí v Cadet Court, kde je shledána vinnou z různých přestupků, ocitne nájezd kapitána Stoneho. Její nový nevlastní otec ji odsoudil, aby se starala o uniformy vrtacího týmu, a ve skutečnosti se rozhodne vyzkoušet tým, stejný jako kapitán Stone.

Tým se dostává do regionálních oblastí, ale zábava se přeruší, když je Kellyin otec nalezen na dně útesu, který spadl. S pomocí svého nevlastního otce ho zachrání a dostanou se zpět do soutěže, jen aby zjistili, že aby mohli vyhrát, musí kapitán Stone a Kelly vystupovat společně. Dvojice nevyhrává, ale přiznávají, že spolu dobře spolupracují, a slibují, že vyhrají následující rok.


Obsazení „Cadet Kelly“

Účinkují veteráni Disney Channel Hilary Duff a Christy Carlson Romano a také starletky z počátku 20. století Shawn Ashmore a Aimee Garcia. Níže se podívejte na další informace o jejich postavách a také několik zábavných faktů o samotných členech obsazení!

sledujte hry válečníků online zdarma

HILARY DUFF jako KELLY COLLINS

Hilary Duff hrála Kelly Collins, extrovertní a módně pokrokovou nevlastní dceru generála Joe Maxwella, pro kterou je těžké zapadnout do vojenské akademie George Washingtona, když je nucena se tam přestěhovat, když se její matka znovu vdává.

Toto byla Duffova druhá hlavní role ve filmu po její roli Wendy v Casper Meets Wendy.

CHRISTY CARLSON ROMANO jako KADETSKÝ KAPITÁN JENNIFER STONE

Christy Carlson Romano si na začátku filmu zahrála upjatou kadetní kapitánku Jennifer Stone, hvězdnou žákyni a Kellyinu nemesis (a milovnice slova červ).

Řekl Romano v rozhovor s MTV že ačkoli ona i Duff byli oba známí prostřednictvím show Disney Channel Dokonce i Stevens a Lizzie Mcguire respektive se před natáčením nikdy nepotkali.

SHAWN ASHMORE jako CADET MAJOR BRAD RIGBY

Shawn Ashmore hrál kadetského majora Brada Rigbyho, milostný zájem kapitánky kadetů Jennifer Stone a Kelly Collins.

Ashmore přemýšlel o kulturním významu v an rozhovor v roce 2016, řekl, že Disney má tento skvělý způsob, jak vytvořit konflikt mezi postavami, a pak, když se to vyřeší, nikdo neprohrává, vysvětlil. Není to negativní a lidem se to líbí. Na konci dne si lidé myslí, že je klišé nebo kýčovité, že všechno funguje, ale to je to, co všichni chceme.

AIMEE GARCIA GLORIA RAMOS

Aimee Garcia ztvárnila Glorii Ramosovou, přítelkyni Kelly Collinsové, která ji pomáhá vycvičit, aby se dostala do vrtacího týmu, ale která má také citlivou stránku (o čemž svědčí její a Kellyho krátkodobé vypadávání).

Garcia je nejlépe známá pro její role jako Veronica Palmero v sitcomu ABC George Lopez, jako Jamie Batista v dramatu Showtime Dexter a jako Ella Lopez v seriálu Netflix Lucifer.

GARY COLE jako BRIGADIER GENERAL JOE ‘SIR’ MAXWELL

Gary Cole hraje generála Joe Sira Maxwella, vedoucího vojenské akademie George Washingtona-a Kellyho nového nevlastního otce. Vypadá zpočátku jako přísný a nepružný. Jak ale film postupuje, je jasné, že mu na Kelly a její matce opravdu záleží.

Cole se objevil v řadě non-Disney show a filmů, včetně The West Wing, Veep a Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby .


Písně a soundtrack „Cadet Kelly“

Navzdory pokračujícímu pozitivnímu přijetí filmu v posledních letech nebyl Cadet Kelly známý svým soundtrackem. Nejznámější písně z album patřily Macy Grayové V souvislosti s psychopatem, a Superchick’s One Girl Revolution.


„Kadet Kelly“ u pokladny

Kadet Kelly neměl premiéru v divadlech, ale film měl premiéru 7,8 milionu diváků v roce 2002 divákům ve Spojených státech.


Recenze „Cadet Kelly“ - Co řekli kritici

Dospělí, kteří se do filmu zamilovali jako děti, si stále stojí za svými recenzemi. A přestože má film 49% sledovanost na Shnilá rajčata , recenze Cadet Kelly jsou obecně pozitivní. Většina kritik filmu se točí kolem předvídatelnosti příběhu, i když někteří chválí ochotu filmu ukázat, jak otcovská láska může pocházet i od nevlastního otce.


Kde se „Cadet Kelly“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Kadet Kelly je často k vidění na seznamech best-of nebo must-see pro publikace jako Komplex , Bustl A a ScreenRant, i když ne tak často jako větší franšízy jako High School Musical.

Podle LGBTQ+ komunity je film také považován za ikonický Buzzfeed a Zprávy MTV . V rozhovoru s Zprávy MTV Christy Carlson Romano uznává, že dnešní dospělí, kteří film sledovali jako děti, mají otázky týkající se vnímaného sexuálního napětí mezi předními dámami filmu.

Dělám z toho, že je to umění. I když je to film Disney Channel, je to stále umělecké dílo, řekl Carlson. A důvod, proč se mým filmům a televizním pořadům v průběhu času dařilo, je ten, že mají značnou hodnotu, která očividně platí pro fanoušky a fanoušky všeho druhu.

věk tenistů

Trailer „Cadet Kelly“Hrát si

Hilary Duff - Cadet Kelly 2002 - Trailer - HD 2017-02-14T10: 30: 04 000Z

Sledujte Cadet Kelly nyní


Drobnosti „Cadet Kelly“: 5 rychlých faktů

1. Hillary Duffová byla jmenována čestnou kadetkou

Duff byl skutečně vyroben jako čestný kadet Seargeant po natáčení Cadet Kelly kvůli výcviku, který absolvovala na vojenské akademii Robert Land v Kanadě.

2. Je to jeden z mála filmů, které pozitivně líčí ženy ve vojenském prostředí

Shon poukázal na to, že film je jedním z mála, který to dělá, navzdory rivalitě mezi postavami Romana a Duffa. Film také skvěle ukazuje rozmanitost pohlaví a rasy, přičemž vojenské cvičení společně absolvují mladí muži a ženy všech etnik.

3. Shawn Ashmore má (ne tak tajné) dvojče

Ashmore a jeho dvojče Aaron Ashmore hráli dvojčata v několika filmech, protože oba jsou herci. Dokonce hráli ve stejné show, jen několik sezón od sebe. Shawn se objevil v seriálu několik sezón před Aaronem.

Postava Shawna tolik komunikovala s Clarkem, řekl Ashmore Týden zábavy . Skoro jsem na to nezkoušel, protože jsem si myslel, že „neexistuje způsob, jak by najali dvojče chlapa, který byl v seriálu hodně vystupován“.

4. Aimee Garcia, trojnásobná, vystudovala ekonomii, žurnalistiku a francouzštinu, než se začala věnovat herectví

Než se Garcia stala známou herečkou, zasáhla knihy na prestižní Northwestern University, kde také dělalo divadlo na boku . Poznamenává, že lidé byli zmateni tím, jak ztrojnásobila kurzy ve škole, ale pak skončila v Hollywoodu.

Jakmile jsem promovala na Northwestern, ve skutečnosti jsem na rok skončila s podnikáním a dělala finanční práci pro analytika podílových fondů, řekla časopisu. Po roce, kdy jsem to dělal, jsem se vrátil k tomu, co jsem miloval, k tomu, co jsem nikdy nepovažoval za práci. Vždycky jsem myslel, že budu hrát spíš jako koníček, něco, co budu dělat pro zábavu. V letech 2002-2003 jsem se přestěhoval do L.A. a zbytek, jak se říká, je historie.

5. Nebyla to první role Garyho Colea jako vojenské autority

Cole také hrál prezidenta a viceprezidenta Spojených států ve dvou různých show - Bradyho parta v Bílém domě (2002) a Západní křídlo (1999).

Streamujte kadet Kelly hned


Populární Problémy

Jak léčit ramenní tendonitidu. Tenditida ramenního kloubu je bolestivá, frustrující a narušuje základní každodenní činnosti. Naštěstí existují způsoby, jak to zvládnout. Protože je to způsobeno opakujícími se pohyby, snažte se udržet rameno v klidu. Na...

Zlomenina holenní plató je zlomenina holenní kosti nebo holenní kosti, která zasahuje do kolena. V některých případech se může jednat o menší zlomeninu, která se rychle hojí pouze kolenní ortézou nebo sádrou. V ostatních případech se kost může roztříštit, zlomit ...

Jak ošetřit zlomená žebra. Výzkum naznačuje, že popraskaná žebra se mohou uzdravit sama za 1 až 2 měsíce, ale zlomená žebra se zubatým okrajem obvykle vyžadují okamžité lékařské ošetření. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/broken-ri ...

Jak pomoci útulkovým psům. V útulcích pro zvířata čekají na nové domovy tisíce psů. Dobrovolnictvím ve svém místním útulku můžete pomoci zlepšit jejich život. Pokud se nemůžete dobrovolně přihlásit, můžete vždy darovat peníze nebo zboží ...

Našli jste kameny, které jsou podle vás opravdu skvělé? Možná máte rádi padající kameny, ale jsou příliš velké. V tomto článku se dozvíte, jak lámat kameny, aniž byste přišli o oko. Určete, jak budete obsahovat kousky vaší rozbité skály. Nějaký...