Australian Open 2019: Rafael Nadal vs Frances Tiafoe, Čtvrtfinále: Kde sledovat a podrobnosti živého přenosu

Rafael Nadal

Rafael NadalPři střetu mezi mistrem a učněm se mistr 2009 Rafael Nadal v úterý utká s 21letou Frances Tiafoeovou v jeho vůbec prvním slamovém čtvrtfinále na Australian Open 2019 v Melbourne.Na svém prvním oficiálním turnaji od US Open vypadal sedmnáctinásobný grandslamový šampion docela působivě. Ve čtyřech zápasech, které doposud hrál na zahajovacím Majorovi roku, nebyly žádné známky rzi. Jak přiznal on i jeho trenér Carlos Moya, Nadal zrekonstruoval své podání a vyplácí mu bohaté dividendy. Pod tlakem podání vydrželo a dalo mu mnoho volných bodů.Také forhend mu zatím udělal svět dobra. Forhend zevnitř ven krásně fungoval na španělskou jižní tlapu a až dosud byl klíčem k produkci vítězů.

Podle jeho obrovských zkušeností by bývalá světová jednička měla být drtivým favoritem. Nadal však moc dobře ví, že nemůže podcenit soupeře, který nemá co ztratit.hraní batmintonu

Pro 21letého Tiafoe může být velké čtvrtfinále nepovolené území, ale své místo si určitě zasloužil. Svědčí o tom kvalita soupeřů, které porazil, aby se dostali do této fáze. Pátý nasazený Kevin Anderson a 20. nasazený Grigor Dimitrov se stali jeho oběťmi a to potvrzuje, jak moc v sebe nyní věří.Hlad a bojovnost ukazuje i fakt, že hrál pětici a pár čtyř hráčů.

Všechny tyto bitvy ho mohly připravit na jeho nejtěžšího protivníka na Australian Open 2019 - Nadala. Bylo by zapotřebí více než jen odhodlání zabít někoho jako Nadal v zápase s pěti nejlepšími sety, zvláště když se světová dvojka cítila ve své hře dobře.Tiafoe mohl samozřejmě svou agresí vyzvat Nadala, ale trvalo by hodně vydržet vzdálenost s neúnavným Španělem na druhé straně sítě. V jeho prvním čtvrtfinále Major se to pravděpodobně nestane.Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: (2) Rafael Nadal vs. Frances Tiafoe

Datum: 22. 01. 2019.

sledujte zdarma sólo online reddit

Kolo: Čtvrtfinále

Čas: Přibližně 21:00 AEDT nebo 15:30 IST; je to druhý zápas na Rod Laver Arena ve večerním zasedání.

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD. Zápasy lze také živě streamovat na SonyLiv.

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

obři packers live stream zdarma

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Australian Open webová stránka.

Můžete sledovat aktuální informace ze čtvrtfinálového zápasu Nadal vs Tiafoe tady .


Následovat Sportskeeda pro nejnovější zprávy, aktualizace, plán a výsledky z Australian Open 2019

Populární Problémy

Chris Evert byl nedávno požádán, aby vybral výraznější úspěch mezi tím, že Rafael Nadal překonal historický grandslamový rekord Rogera Federera, a Novak Djokovic, který na e zaznamenal několikanásobné vítězství titulu

Bartoli doufá v brzké uzdravení ve WTA Carlsbad

Zde je návod, jak sledovat Daytona NextEra Energy 250 online bez kabelu. Závod je začátkem série NASCAR Truck 2020.

Ryby Betta jsou skvělá malá domácí zvířata. S několika požadavky na péči, tekoucími ploutvemi a zvídavými osobnostmi jsou oblíbenou volbou mezi zkušenými pečovateli ryb i nováčky. Pokud jde o hraní, zdá se, že ...

Organizátoři Australian Open 2021 potvrdili, že kvalifikační akce mužů se letos uskuteční v Dauhá, zatímco kvalifikace žen se uskuteční v Dubaji.

Zde je návod, jak streamovat nejhorší kuchaře v Americe: šestá řada Celebrity Edition online zdarma, i když nemáte kabel nebo nemáte Food Network.