Živý přenos Nevada vs SDSU Basketball: Jak se dívat bez kabelu

Státní hodinky Nevada v San Diego

Getty Státní Aztékové ze San Diega se v sobotu vydávají na vlčí smečku Nevada. (Foto Kent Horner/Getty Images)

San Jose State Aztecs (18-0) s pořadovým číslem 7 bude v sobotu ve Viejas Arena hostit Nevadskou vlčí smečku (11-7).

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Nevada vs SDSU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Nevada vs SDSU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network, zatímco Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Nevada vs SDSU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled Nevada vs SDSU

The Vlčí smečka přicházejí s těsným vítězstvím 68: 67 nad Wyomingem, což bylo vítězství, které potřebovali po ukončení předchozích dvou zápasů proti San Jose State a Utah State. Útočník Jalen Harris vedl tým v bodování proti Wyomingu s 20 body. Harris vede tým v bodování i odskakování, v průměru 18,4 bodu a 6,2 desky na zápas.

Senior Jazz Johnson je druhý v bodování za Wolf Pack se ziskem 17,1 bodu na soutěž, zatímco Lindsey Drewová získává 12,1 bodu na zápas. Nevada dosahuje průměrně 75,2 bodu za hru v ofenzívě a shodně se dělí o páté místo se státem San Diego Západní konference Mountain v bodování.

Neporazitelní Aztékové právě teď jedou na jednom z nejžhavějších pruhů v zemi. Přicházejí z vítězství 64-55 nad Fresno State, což je v konferenčním hraní zatím 7: 0, a jsou jediným týmem v první pětadvacítce, který zůstal neporažen.

Stát San Diego vede strážný Malachi Flynn, který má v průměru 16,6 bodu na soutěž. Flynn je jedním ze tří aztéckých hráčů, kteří v průměru dosahují dvouciferných čísel. Starší útočník Yanni Wetzell přidává 11,9 bodu na zápas a juniorský útočník Matt Mitchell získává 11,1 bodu. Stejně jako Nevada získávají také 75,2 bodu za zápas, ale obrovským důvodem, proč stát San Diego dosud nebyl poražen, je jejich obrana.

Aztékové to prostě vzdávají 56,9 bodu na zápas , což je nejméně na konferenci. Jejich letošní okraj vítězství byl 18,3 bodu a jejich vyrovnaný útok ještě nebyl zastaven. Nevada je na Západní konferenci Mountain osm let a ve Viejas Areně ještě neporazili SDSU.

Tyto dva týmy se naposledy setkaly v březnu 2019, kdy San Diego State porazilo Nevadu 65–56 a vyřadilo Wolf Pack z play-off. Aztékové vyhráli sedm z jejich posledních 10 proti Nevadě.


Populární Problémy

3 aktivní hráči, kteří porazili dva členy tenisu 'Big 3'.

Alexander Zverev porazil v pátečním semifinále olympijských her v Tokiu Novaka Djokoviče, čímž skončila Srbova nabídka na Kalendář Golden Slam.

Zde je vše, co potřebujete vědět o důležitých zápasech 9. dne mistrovství.

„Descendants: The Royal Wedding“, animovaný speciál založený na populární franšíze, se koná v pátek večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat v přímém přenosu online.

Jak se spřátelit po třicítce. I když se může zdát, že si většinu přátel vytváříme, když jsme mladí, přátelství je celoživotní cesta a v každé fázi našeho života je možné potkat nové, zajímavé přátele. Tvorba...

Zde je návod, jak sledovat Sharks vs Blackhawks online bez kabelu, ať už jste v San Jose, Chicagu nebo mimo trh.