Jak sledovat UFC 252 v televizi, Roku a dalších zařízeních

UFC 252 PPV Objednat nyní

Getty Stipe Miocic a Daniel Cormier se tento víkend utkají na UFC 252.

Nejdůležitější souboj těžké váhy v historii titulky UFC 252 jako Daniel Cormier a Stipe Miocic se střetnou v sobotu z UFC Apex v Las Vegas.Chcete-li sledovat hry Miocic vs Cormier 3 a všechny zápasy UFC 252 na televizi, počítači, telefonu, Amazon Fire Stick, Apple TV, Roku, PlayStation 4, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi, budu muset koupit UFC 252 PPV prostřednictvím ESPN+ a poté sledujte v aplikaci ESPN.Nebo si můžete přečíst podrobnější průvodce, jak sledovat na různých zařízeních:

jak hrát badmintonové video
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na UFC 252

  1. 1. Kupte si UFC 252 PPV právě zde
  2. 2a. Chcete -li sledovat na počítači, přejděte na webovou stránku ESPN
  3. 2b. Chcete-li sledovat televizi, stáhněte si aplikaci ESPN na zařízení připojené k televizi, jako je Roku, Firestick nebo herní konzole
  4. 2c. Chcete -li video sledovat na telefonu nebo tabletu, stáhněte si do svého zařízení aplikaci ESPN
  5. 3. Jakmile jste v aplikaci ESPN, přihlaste se ke svému účtu ESPN+
  6. Čtyři. Začněte sledovat zvolením úvodní karty UFC 252 nebo hlavní karty

Kde sledovat UFC 252

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, můžete UFC 252: Miocic vs Cormier 3 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat aplikaci ESPN na jakémkoli kompatibilním streamovacím zařízení připojeném k televizi, například:Roku nebo Roku TV
Amazon Firestick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
Playstation 4
Xbox One
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Samsung Smart TV
Eye of the GoPro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předzápasy (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Kolik stojí UFC 252?

Záleží na tom, zda již máte nebo nemáte předplatné ESPN+, protože to potřebujete k objednání jakéhokoli UFC PPV.Pokud nemáte ESPN+

Můžete získat speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 252 (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což znamená úsporu asi 26 procent:Objednejte si balíček ESPN+ a UFC 252

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (5,99 $ za ESPN+nebo 12,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+) a poté postupujte podle níže uvedených pokynů pro stávající předplatitele ESPN+.

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.

Pokud již máte ESPN+

Současní předplatitelé ESPN+ si mohou objednat UFC 252 PPV sami za 64,99 $:

Objednejte UFC 252 PPV

Nebo pokud máte pouze měsíční předplatné (a nemáte balíček Disney+), můžete stále získat speciální balíček, který zahrnuje rok ESPN+ a UFC 252 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 252 PPV za celkem 84,98 $:

Upgradujte ESPN+ a objednejte si UFC 252

Náhled UFC 252

O nejlepší těžké váze všech dob bylo možné rozhodnout v sobotu večer, když se v Las Vegas utkají Daniel Cormier a Stipe Miocic. Každý bojovník má proti sobě vítězství a zápas slouží jako konečný gumový zápas mezi nimi.

Je to bitva dvou juggernautů, přičemž Miocic si odbyl 19–3 kariéru. Je to dvojnásobný šampión se třemi obhajobami titulu v těžké váze-nejvíce v historii UFC. Daniel Cormier má ve svém životopise pouze pár ztrát, jednu pro Miocic v roce 2019 - jeho poslední boj.

obrázky tenisek

Cormier věří, že vítězství by ho dostalo do vzduchu - nejen v MMA, ale ve všech sportech.

V MMA ano, ale myslím, že vás staví přímo vedle největších sportovních sportovců všech dob, řekl Cormier. Michael Jordan vyhrál s Bulls, když porazili Jazz. Bohužel se vrátil. Nevrátím se.

Peyton Manning vyhrál ve své poslední sezóně Super Bowl. To by mě dostalo do tohoto typu sféry, s některými z největších sportovců, kteří kdy soutěžili v jakémkoli sportu. Když v sobotu vyhraji, tak půjdu do důchodu.

Cormier řekl, že nebude litovat, že to po sobotním zápase ukončil.

To je problém většiny sportovců, řekl. Když to uděláte, máte pocit, že jsem nejlepší na světě. Většina kluků v mé pozici, když mluví o tom, že jsou hotovi, jsou někde dole v přípravných zápasech. Jsou tu, aby nějaký mladý kluk porazil a povýšil své jméno.

To nejsem já. Bojuji za to, abych byl nejlepší na světě. Takže v sobotu, když vyhraji, jsem nejlepší na světě. Ale musíš se cítit pohodlně, když odejdeš jako nejlepší na světě, nebo nakonec skončíš v přípravných zápasech, aby tě někdo porazil a vybudoval si jméno. Je to jen způsob, jakým hra funguje.

jít na tenis

Prezidentka UFC Dana White si není tak jistá, zda by Cormier nebo Miocic měli po sobotním zápase odejít do důchodu.

Zjevně to bude záviset na tom, jak se bitva odehraje v sobotu večer, řekl White. Pokud Cormier velkolepým způsobem vyhraje, nebude to jeho poslední boj. A když ho budu znát tak, jak to dělám, pokud prohraje, pak to bude: „Nemůžu takhle jít ven.“ Znáte mě. Když lidé začnou mluvit o odchodu do důchodu, myslím, že by měli.

Nemyslím si, že by jeden [Cormier nebo Miocic] měl odejít do důchodu. Jsou dva z nejlepších na světě a hodně v nich zbylo.


Populární Problémy

Cvičení je skvělé pro vaše fyzické i duševní zdraví, ale jak často byste měli chodit do posilovny? Přestože pro váš cvičební plán neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla, existuje několik obecných zásad, kterými se můžete řídit. wikiHow ...

Run the Jewels, Pharrell a další se připojte ke koncertu „Holy Calamavote“, který se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat koncert online.

Celosvětově má ​​odvětví speciálních akcí odhadovanou hodnotu 500 miliard dolarů, přičemž zisky stále rostou. Tito dobře placení a vysoce žádaní profesionálové plánují společenské akce pro hotely, korporace, zábavní parky, plavební linky a ...

Rakety a Clippers se setkají ve čtvrtek večer na přípravném zápase na Havaji. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Naomi Osaka a Kei Nishikori patří mezi spoustu tenisových hvězd, které se objevily v nedávné video zprávě, aby se postavily proti netoleranci a nenávisti, s nimiž se setkávají asijské komunity ve Spojených státech.

Rafael Nadal postoupil do třetího kola po pětisetovém maratónském zápase proti Timu Smyczkovi na Australian Open.