Jak sledovat CNN v přímém přenosu bez kabelu

Streamujte CNN

Getty

Pokud jste přestřihli kabel, ale přesto potřebujete opravit každodenní zprávy, můžete sledovat živý přenos CNN (spolu s mnoha dalšími kanály) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím jedné z několika kabelových bezplatných služeb předplatného živé televize.

Zde je kompletní přehled o tom, jak streamovat CNN bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kde mohu streamovat CNN živě bez kabelu?

Sledujte CNN na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně CNN. Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba s CNN, ale jako speciální nabídku do 5. dubna můžete získat 14denní bezplatnou zkušební verzi a k ​​registraci nepotřebujete kreditní kartu (pouze e-mailovou adresu):

Sling TV na 14 dní zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete streamovat CNN živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Sling TV je také dodáván s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte CNN na FuboTV

CNN je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV. Součástí je 7denní zkušební verze zdarma:

standardní velikost úchopu tenisové rakety

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete streamovat CNN na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

FuboTV také přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny po odvysílání, i když jste zapomněli nahrávat jim.

Sledujte CNN na Hulu pomocí živé televize

Kromě rozsáhlé knihovny televizních pořadů, filmů a exkluzivních filmů na vyžádání Hulu s živou televizí také přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně CNN. Pro ty, kteří chtějí kombinaci živé televize a obsahu na vyžádání, je to nejlepší možnost:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete streamovat CNN na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

živé přenosy havranů a texanů

Hulu s Live TV také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu nových pořadů a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin Prostor DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte CNN na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují CNN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se 7denní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete streamovat CNN na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodáván s cloudovým DVR.


Mohu sledovat CNN na Roku?

Absolutně. Ať už se přihlásíte Sling TV , FuboTV , Hulu s živou televizí nebo AT&T TV nyní , CNN můžete sledovat na svém zařízení Roku nebo Roku TV.

Vše, co musíte udělat, je stáhnout požadovanou aplikaci (Sling TV, FuboTV atd.) Do zařízení, přihlásit se pomocí přihlašovacích údajů, které jste použili k přihlášení k odběru streamovací služby, a poté v průvodci kanálem přejít na CNN a začít sledovat živé přenosy TELEVIZE.

výměna rukojeti tenisové rakety

Můžete také sledovat na počítači, telefonu, tabletu, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


5 nejlepších pořadů ke sledování na CNN

Redakce CNN

V kolik hodin: pondělí až pátek, 9:00 a 14:00, v sobotu ve 4:00, 10:00, 15:00 a 20:00, v neděli ve 14:00

Redakce CNN je místem sítě pro obecný zpravodajský program neustále procházející nejaktuálnějšími příběhy. Mezi jeho hostitele od pondělí do pátku patří Jim Sciutto, Poppy Harlow a Brooke Baldwin; o víkendech hrají Victor Blackwell, Christi Paul, Fredricka Whitfield a Ana Cabrera.

Olovo s Jakem Tapperem

V kolik hodin: pondělí-pátek, 16:00 ET

Toto rychlé zpravodajské vysílání skáče mezi vážnými zprávami dne a lehčími funkcemi a zahrnuje příběhy pod různými bannery, jako jsou národní, politické, finanční, pohřbené, sportovní, světové, popové, technologické a zdravotnické.

Erin Burnett OutFront

V kolik hodin: pondělí-pátek, 19:00 ET

Toto je nahraný, zabalený zpravodajský program funkcí hostovaných novinářkou Erin Burnett. Obsahuje také panelové diskuse a analýzy.

Anderson Cooper 360

V kolik hodin: pondělí-pátek, 20:00 ET

Tento noční zpravodajský program pořádá novinář Anderson Cooper, který shrnuje největší příběhy dne, a vítá také hostující komentátory Johna Kinga, Danu Bash, Jeffa Toobina, Lisu Bloom, Dr. Drew Pinského, Wolfa Blitze, Sanjay Guptu a další.

Cuomo Prime Time

V kolik hodin: pondělí-pátek, 12:00 ET

Toto noční shrnutí největších titulků dne pořádá Chris Cuomo a často obsahuje rozhovory s některými z největších politických jmen v zemi a nabízí komentáře z obou stran uličky. Cuomo je mladší bratr současného guvernéra New Yorku Andrewa Cuoma, oba jsou syny zesnulého guvernéra New Yorku Maria Cuoma.


Populární Problémy

Národní mistrovství FCS se v sobotu blíží bitvě mezi Severní Dakotou a východním Washingtonem. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Vzhledem k tomu, že v neděli začne set 2021 French Open, byla vyhlášena remíza dvouhry mužů s Rogerem Federerem jako osmým nasazeným.

Jak odemknout Toon Link v Super Smash Bros. Brawl. Toon Link je verze hry Link Waker a hraje podobně jako Young Link od Smash Bros.Melee. Toon Link je při prvním hraní hry Brawl uzamčen, ale lze jej odemknout pomocí několika ...

East Carolina v sobotu otevírá fotbalovou sezónu 2020 proti č. 13 UCF. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Zde je podrobný průvodce, jak sledovat nový Paramount+ na vašem zařízení Firestick.

Dominic Thiem má za sebou přinejmenším mizernou sezónu 2021. Fyzické a duševní problémy vykolejily Rakušanovu kampaň a zanechal s ním skličující rekord vítězství-prohry 9-9.