Jak se dívat na Cornell vs Harvardský fotbal onlineGetty

Fotbalové týmy Harvard Crimson budou v sobotu hostit hru Cornell Big Red v Ivy League.

Tato hra (začátek 13:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

rozbít badminton

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Cornell vs Harvard živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Cornell vs Harvard

Minulý týden Harvard překonal Howard Bison 62-17 v historickém zápase: Crimson nikdy nehrál tým z historicky černé vysoké školy nebo univerzity (také známý jako HBCU) a Howard nikdy nehrál tým Ivy League.

Pro mě to znamenalo, že do hry přichází mnohem více rodin, řekl obranný liniový harvardský druh Truman Jones, podle Harvard Crimson . Byli opravdu nadšení, že mě vidí hrát HBCU, vlastně nepoznali, jaký fotbal Harvard hraje, a proto si myslím, že hraní HBCU toho bylo dobrým příkladem. Kdybych tu nebyl, pravděpodobně bych byl na HBCU.

Harvard spěchal 46krát na 288 yardů (6,3 yardů na přenášení) a 7 přistání a držel Bisona na 48 spěchajících yardů na 45 carry (1,1 yardů na carry).

Jones vedl Crimson se 3 ze svých 7 pytlů.

Jejich útočná řada byla dost vysoká a všichni velcí kluci byli předem, řekl na Harvard Crimson. Celý týden jsme pracovali na různých tahech typu pass-rush, různých liniových hrách, abychom je jen zkusili zmást. Myslím, že jsme dnes večer hráli rychle. Neměli jsme příliš mnoho herního plánu, takže jsme prostě hráli rychle a tvrdě.

třpytivé tenisky pro batolata

Crimson se v sezóně zlepšil na 2: 1. Ve hře Ivy League vedou 1: 0, když před týdnem porazili Hnědé medvědy.

Cornell upustil svůj osamělý konferenční test před dvěma týdny a spadl na Yale Bulldogs. Minulý týden ztratili svůj domácí otvírák na Georgetown Hoyas 14-8, aby sklouzli na 1-2 za rok.

léky na tenisový loket

Jen jsme nemohli útočně získat jakýkoli druh rytmu. A když jsme to udělali, zdálo se, že se něco stalo - prskat, řekl hlavní trenér Cornell David Archer podle Cornell Daily Sun . To prostě zabíjí trvalé pohony.

Big Red dvakrát přesunul míč za 30 yardovou čáru Georgetownu dvakrát v první polovině, ale nedokázal využít ani jednu příležitost-starší rozehrávač Mike Catanese omezil první držení Cornella zachycením z 24-yardové čáry a juniorský kop Garrett Patla minul branka z pole na 43 yardů, která měla ukončit poslední jízdu před poločasem.

Na konci třetího čtvrtletí Cornell vyrovnal na 8: 8, když starší běžec Harold Coles skóroval při běhu na 5 yardů a druhák zpět Delonte Harrell běžel ve dvoubodové konverzi.

Přihrávkový touchdown Georgetownu na 39 yardů, zbývající 5:13, zadržené jako skóre vítězné hry.

Pohybovali jsme míčem nahoru a dolů po poli, ale jen jsme se v červené zóně vrátili dozadu, řekl Cornell, starší rozehrávač Mike Catanese, pro The Cornell Daily Sun. Potřebuji být efektivnější na třetím místě, a na tom budeme tento týden pracovat.


Populární Problémy

Díky nedávným pokrokům v počítačové a video technologii je vytváření amatérských hudebních videí snazší než kdy dříve. Jako každé umělecké úsilí může být proces nahrávání hudebního videa odměnou, frustrací, zábavou, zkoušením, vyčerpáváním, ...

Daniil Medvedev a Dominic Thiem, z nichž oba získali zástupné znaky na poslední chvíli, vedou zaplněné pole při zahajovací edici mistrovství Mallorky, které se bude konat od 20. do 26. června na turnaji ATP 250

Pokud chcete být žralokem v bazénu nebo jen chcete na rande zapůsobit na svou dámu, pak první věc, kterou musíte vědět, je, jak správně držet tágo u bazénu. Pokud to neudržíte správně, můžete skončit odpálením míče mimo ...

Jak udržet skóre v tenise ve francouzštině. V každém jazyce je sportovní slovník často oddělený od slov, která byste mohli použít pro každodenní konverzaci. Ať už jste hráč nebo vášnivý fanoušek, naučte se mluvit o svém oblíbeném ...

Bez ohledu na to, kolik peněz máte, stále se můžete naučit trochu třídit svůj vzhled. Naučte se, jak se oblékat, jako byste měli více peněz, než víte, co s tím dělat, od péče o sebe až po výběr oblečení, které vám pomůže objevit se ...

Naučte se základní pravidla nezbytná pro hraní dvouhry nebo čtyřhry, včetně bodování, podávání, tiebreakers a dalších.