Jak sledovat Coyotes vs Ducks online bez kabeluGetty Kachny Jakob Silfverberg a Rickard Rakell.

Anaheim Ducks zahajují sezonu hostováním Arizona Coyotes v centru Hondy ve čtvrtek večer.

Začátek hry je naplánován na 22:00. ET a bude buď na Fox Sports Arizona (místní diváci na trhu Coyotes), Prime Ticket (místní diváci na trhu Ducks) nebo ESPN+ (všude jinde ve Spojených státech). Zde je přehled toho, jak sledovat živý přenos hry na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

Pokud jste na trhu kojotů nebo kachen: FuboTV

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou Fox Sports Arizona a Prime Ticket součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

hrát raquetball

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Coyotes vs Ducks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud jste mimo trhy kojotů a kachen: ESPN+

Pokud žijete ve Spojených státech a jste mimo trhy Coyotes a Ducks, hru můžete sledovat živě na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má pokrytí několika mimo NHL prodaných her každý týden, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.

tenisový set pravidla tiebreaker

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Coyotes vs Ducks na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (Android a iPhone kompatibilní), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud jste na trhu Coyotes nebo Ducks: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou Fox Sports Arizona a Prime Ticket součástí 60 plus živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Coyotes vs Ducks na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

průvodce kupujícím tenisových raket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Coyotes vs Ducks

Sezóna NHL pokračuje ve svém úvodním týdnu střetnutím Anaheim Ducks a Phoenix Coyotes na západním pobřeží. Jak Ducks, tak Coyotes loni vynechali play off, ale každý přidal nějaké velké kousky v offseason, aby to tentokrát snad změnil.

Jedním z největších tahů pro Ducks bylo vyhodit dlouholetého hlavního trenéra Randyho Carlyleho, který s týmem od roku 2016-19 odehrál 90-48-26. Tým se rozhodl najmout Dallasa Eakinsa, který strávil poslední čtyři sezóny trénováním týmu AHL. Tato známost mu ve velké míře pomohla, pokud jde o přechod.

Je to úžasný luxus, protože, nevím, prostě se ve všem vyznáte. Není to tak, že bych se snažil přijít na to, proč můj šéf kliká. Všechny tyto věci už vím.

Můj šéf je mi známý, trenéři jsou mi známí, hráči - měli jsme zde Nicka Ritchieho [v San Diegu], měli jsme zde [Ondřeje] Kase, měli jsme zde Johna Gibsona - měli jsme všechny tyto hráče, řekl .

Udělal také dobrý dojem na své hráče, včetně zkušeného útočníka Adama Henriqueho.

Myslím, že si všichni ve skupině kupují dění v šatně, řekl Henrique, což je vzrušující.

kolik je ufc 251

Tým se také rozešel s útočníkem Coreym Perrym, který v Anaheimu odehrál svých prvních 988 zápasů a vyhrál jeden Stanley Cup.

V jeho nepřítomnosti se tým bude více spoléhat na Jakoba Silfverberga, který vedl tým s 24 góly v kariéře v 73 zápasech. V této sezóně je připraven na větší roli.

Coyotes udělali jeden z největších tahů offseason v obchodování s bývalou hvězdou Pittsburgh Penguins Philem Keselem. Přidává se k veteránovi Carlu Soderbergovi a mladému jádru, které tvoří Oliver Ekman-Larsson, Nick Schmaltz a Clayton Keller.

Strop, jak byl tým vybudován, je, že se snažíme vyhrát mistrovství, řekl generální manažer John Chayka Bickley a Marotta z 98,7 Arizonské sportovní stanice. Přišel Alex Meruelo (majitel) a dal jasně najevo, že nechce být jen týmem play -off, chce být nejlepším týmem.

drahokamové tenisky

Anaheim je pro hru mírným favoritem -115. Celkový cíl je 5,5.


Populární Problémy

Tento článek vás provede správnými kroky a funkcemi dokončení dřepu na Smithově stroji. Ujistěte se, že chápete, že tato aktivita může být náročná. To je, pokud máte nějaké předchozí zranění a nikdy jste neměli žádné ...

90 Day Fiance je zpět v sezóně 8, která má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Medvědi a svatí se v neděli setkají v kole divokých karet. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Váš průvodce streamováním Alenky v říši divů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Po tolik potřebném vítězství nad Marylandem o víkendu se Iowa vrací na silnici, aby se dostala na Northwestern. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak si objednat a sledovat Canelo vs Jacobs na DAZN.