Jak se dívat na Dayton vs Fordham BasketballGetty Images Jalen Crutcher z Dayton Flyers

Fordham Rams vypadají, že se na začátku sezóny vyhnou smyku na tři hry, protože v úterý pořádají Dayton Flyers na Rose Hill Gymnasium.Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 18:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte Dayton vs Fordham žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+Stáhněte si disney plus na notebook

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a HuluJakmile se zaregistrujete do ESPN+, Dayton vs Fordham můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Preview Dayton vs Fordham

Dayton se odrazil od šokující ztráty na La Salle v otvíráku A-10 tím, že minule porazil George Masona 74-65. Jalen Crutcher vedl Flyers a zaznamenal 26 bodů za kariéru. Crutcher získal 7 bodů v posledních 90 sekundách, aby zpečetil vítězství, čímž posunul Dayton na 5-2 v této sezóně.

Jalen je opravdu dobrý hráč, člověče, řekl trenér Daytonu Anthony Grant. Dělá to celou svou kariéru. Dnes v noci věděl, že potřebujeme, aby byl pro nás tím lídrem, pokud budeme schopni vyhrát. Odvedl dobrou práci při hraní her v průběhu celé hry pro sebe a své spoluhráče.

bodování tenisových setů

Crutcher se v této sezóně proměnil v muže Flyers. Senior Guard má v průměru 18,7 bodů, 4,1 doskoků a 5,4 asistencí. Střílí téměř 50 procent z pole.

Jalen byl jako nováček hoden do ohně a musel vstoupit do hlavní role, řekl Grant. Tým procházel několika rostoucími bolestmi, ale on zvládl vše, co mu bylo hozeno, a právě se zlepšoval a zlepšoval. Žádný okamžik pro něj není příliš velký.

Fordham mezitím sklouzl na 0-2 a jejich rozvrh jim nepomohl. Berani odehráli jen dvě hry, přičemž v obou došlo k jejich výbuchu. Poslední byla ztráta 89-52 s La Salle.

Naší největší ofenzivní výzvou je, že nemůžeme vyrábět dvoubodové koše, řekl trenér Fordhamu Jeff Neubauer.

amazon fire stick disney plus

Neubauer očekává další tvrdou zkoušku proti Daytonovi.

Dobrá výzva jako tým i jako trenér, řekl po prohře La Salle. Mám pocit, že dnes v noci hra, kterou jsme hráli, opravdu mluví o naší obraně. Naše obrana šla na úžasnou úroveň.

Útočník Joel Soriano byl pro Fordhama dosud jasným bodem. Vede Berany se 14 body na zápas a také získává 12,5 doskoků na zápas. Soriana také registruje 2 bloky na soutěž.

Joel Soriano bude skvělý hráč, řekl Neubauer. Musíme pro něj najít více příležitostí kolem okraje. Je stavebním kamenem našeho programu.

Dayton je solidním favoritem 11,5 bodu na zápas, s celkovým součtem 127 bodů. Celkový počet se snížil v šesti z posledních devíti her Daytonu. Fordham je v posledních 15 zápasech 2-13.


Populární Problémy

Střední útočník, jinak známý jako středový nebo prostřední blokátor, je ve volejbalu kritickou pozicí. Útočníci jsou zodpovědní za útočení na míč v útočných hrách a za získávání bodů pro svůj tým. Jako prostřední útočník budete potřebovat ...

Jak si užít den se svým psem. Péče o psy může být práce na plný úvazek, ale až budete mít možnost strávit celý den se svým štěnětem, budete chtít využít výhod a pobavit se. Ať už jste nový majitel psa nebo jen hledáte ...

Pokud nemáte kabel, stále existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Daytona Duels a Daytona 500 online. Zde je přehled toho, jak to udělat.

Scruff není jen špinavě vypadající frajer visící kolem WalMartu, je to vlastně subkultura pro ty, kteří deklarují svou svobodu stylem, hudbou a osobností. Je mi to jedno. První věc, kterou byste měli chápat, je, že ...

Jak zjistit velikost obuvi. V té či oné době jsme se všichni pokoušeli nosit boty, které nám byly příliš malé nebo příliš velké. Není to žádná zábava a riskujete potenciální zranění. Znalost vaší přesné velikosti obuvi je nezbytná pro nákup obuvi. Nalezení vašeho ...