Rafova nepřítomnost, otevřená prostranství, temní koně: Jim Courier vypráví příběhy mužů Roland Garros

Navíc, který domácí favorit má Mezinárodní tenisová síň slávy pod dohledem ve městě, které nikdy nestárne?

SLEDUJTE: The Break pojednává o odstoupení Rafaela Nadala z Roland Garros 2023.

Největším titulkem na straně mužů přicházejících na Roland Garros je absence Rafaela Nadala na antukovém majoru poprvé po 19 letech. I když je těžké si představit French Open bez 14násobného vítěze, v Paříži se máme na co těšit.'Nevíme, jakou úroveň by byl Rafa schopen dosáhnout, kdyby byl dostatečně zdravý na to, aby to zkusil, ale stále je to Rafa a je tu jeden zastrašovací faktor, který je jasný,' řekl Jim Courier během úterního mediálního hovoru. . 'Teď je tu trochu volného prostoru.' Courier šel zády k sobě na Roland Garros v letech 1991-92.

Courier šel zády k sobě na Roland Garros v letech 1991-92.Mohlo by se toho otevření chopit víc než 22násobný major šampion Novak Djokovič a současná světová jednička Carlos Alcaraz? Tato generace tenisových profesionálů jsou hráči s dobře zaoblenými povrchy, na rozdíl od takzvaných „specialistů na povrch“, kteří by na terre battue měli házet širší síť.Cameron Norrie je například celosoudní hrozba. Je těžké ho porazit, protože se neunavuje, a i když nemá tu jednu velkou zbraň, která přemůže určité hráče, stále jim dokáže dát peníze za peníze.

Pak jsou tu hráči jako Daniil Medveděv, kteří jsou překvapeni svou úrovní hry na konkrétních površích. Minulý víkend vyhrál 27letý hráč svůj první titul na antuce v Římě, ale stále nevěří, že na červené půdě hrál tak dobře. . Za zmínku stojí, že tři různí muži okusili vítězství na trojici podniků ATP Masters 1000 na evropské antuce, Medveděv se přidal k Andrey Rublevovi (Monte Carlo) a Alcarazovi (Madrid).Courier také sleduje mladého Francouze Arthura Filse, který hraje poutavý tenis a v pouhých 18 letech dělá na turné výrazné pokroky.'Pokud jde o černého koně,' začal Courier. 'Někoho, o kom se pravděpodobně nemluvilo, protože v posledních měsících moc nehrál, ale my víme, že umí hrát dobře na antuce, Sebastian Korda.'

Korda, spolu se svými krajany v losování, jsou hladoví znovu předvést největší jeviště, které tenis může nabídnout. Začátkem tohoto roku v Austrálii diváci viděli novou vlnu amerického mužského tenisu, který přitahuje pozornost. Osm Američanů se dostalo do třetího kola poprvé po 27 letech , a tři z nich postoupili do čtvrtfinále, včetně Kordy.

Jak se tenisoví fanoušci na některé připravují hlavní, důležitý Během příštích několika týdnů bude Courier maximálně využívat dění na kurtu a prostředí, které je obklopuje.

'Myslím, že Paříž je jedním z největších měst na světě,' řekl Courier. 'Je to jedno z těch měst, které by podle mě bylo velmi těžké unavit.'

držák na stolní tenis

Populární Problémy

„Nekonečný závod“ je nejnovější dokument 30 pro 30 od ESPN. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Jak ošoupat nové boty. Pokud milujete zoufalý pohled, pravděpodobně už máte pár dokonale zoufalých džín. Možná máte dokonce dobře nošenou koženou bundu, ale nošení zbrusu nových bot může vzhled zničit. Naštěstí, zda ...

Fotbalové střety Texasu a Texas Tech v sobotu v Lubbocku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak se vrátit k běhání po zlomenině stresu. Řešení stresových zlomenin může být opravdu frustrující, ale jsou poměrně běžné, zejména u dálkových běžců a sportovců. Můžete být také ohroženi, pokud trpíte ...

Fantastický začátek, druhé místo Villarrealu v sobotu proti Realu Madrid. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu, pokud jste v USA.

Juan Carlos Ferrero diskutoval o několika podobnostech mezi herním stylem Rogera Federera a jeho svěřence Carlose Alcaraza. Španěl také ocenil Federerovu schopnost na všech površích.