Přímý přenos Williams vs Rosario: Jak se dívat online bez kabeluGettyJulian Williams uvede své tituly WBA, IBF a IBO v sobotu proti vyzyvateli Jeisonu Rosario v sobotu v Liacouras Center ve Philadelphii.Televizní část bojové karty má začít ve 21 hodin. ET na Foxu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze zápasu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žijící na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmanejtrvanlivější tenisová obuv

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Williams vs Rosario na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích). První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete dlouhodobé udržení:Získejte Sling TVNebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Williams vs Rosario naživo na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

umyjte a osušte tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Williams vs Rosario na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

jak ošetřit tenisový loket doma

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Williams vs Rosario na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Williams vs Rosario

Williams (27-1-1, 16 KO, s jedním bez rozhodnutí) získal své trio titulů v květnu, když je jednomyslně přijal od Jarreta Hurda.

Nikdy to nebudu považovat za samozřejmost, protože jsem tak dlouho čekal a nakonec se mi splnil sen, řekl nedávno 29letý muž ESPN nárokování jeho opasků. Když jsem se vrátil domů, vytrhl jsem se z [oslavování]. Teď se musím zlepšit a zlepšit některé věci, abych teď držel tyto tituly. Hodně lidí za mnou jde.

co je to v tenise

Rodák z Philadelphie už ve svém rodném městě dvakrát profesionálně bojoval, když v profesionálním debutu Williamsu v květnu 2010 překonal Antonia Chavese a téměř o 17 měsíců později tam dosáhl vrcholu Eberto Medina.

Přicházím jen dělat svou práci a přijdu tam vyhrát, řekl Williams podle ESPN. Nevím, jak to bude vypadat. Nevím, jestli to bude roztomilé nebo hezké nebo ošklivé, ale chystám se vyhrát a vyhraji. Přicházím dělat práci. Není to pro mě večírek. Může to být párty pro všechny ostatní, protože mě vidí bojovat doma ve velkém boji proti návratu domů, ale pro mě to není párty. Je to pro mě byznys.

vyhledávač tenisových bot

Snažím se jen zablokovat se před světem, zejména bojem o rodné město. Lidé vás táhnou 50 různými způsoby, lístky, kladou mi hloupé otázky. Je to šílené, takže se snažím zablokovat se před světem.

V sobotu bude Rosario (19-1-1, 13 KO) první boj o titul. V dubnu 2017 utrpěl svou první a jedinou porážku a v šestém kole TKO spadl na Nathaniela Gillimora. Čtyřiadvacetiletý dominikán od té doby bojoval sedmkrát, se šesti vítězstvími a remízou s Markem Anthonym Hernandezem.

Když jsem měl ztrátu, to bylo, když moje kariéra opravdu začala, řekl Rosario ve čtvrtek podle Box na východní straně . To byla jiná fáze mé kariéry. Byl jsem stále lepší a lepší a tento boj je opravdu poprvé, kdy jsem absolvoval plný výcvikový tábor pro boj. Jsem nadšený, že mohu všem ukázat svá vylepšení.

Přicházím do války. To je moje mentalita. Nemám předpověď. Dám do toho maximum a dám každému válku. Na konci dne zvednu ruku.

Měl jsem skvělý výcvikový tábor a tvrdě jsem pracoval ještě předtím, než jsme věděli, že tento boj máme. Věděl jsem, že jednou moje příležitost přijde. Na tohle jsme čekali.


Populární Problémy

Bývalý trenér Grigora Dimitrova Dani Vallverdu zaútočil na otce Novaka Djokoviče za jeho narážky. Vallverdu má pocit, že Srdjanovi Djokovičovi by neměl být přidělen větší hlas, než by si zasloužil.

Jak se připravit na odstranění rovnátek. Po dlouhé a možná namáhavé době, kdy nosíte rovnátka, se nyní blížíte okamžiku pravdy. Váš ortodontista vám řekl, že vám při příštím ...

Roger Federer v neděli oslavil čtyřicáté narozeniny a podle očekávání se ze všech stran tenisového bratrstva valila přání, počínaje úhlavním rivalem Novakem Djokovičem.

Námořní móda se stala populární ve třicátých letech 19. století, skok začal obrazem mladého prince Alberta Edwarda, oblečeného v námořnickém obleku. Http://www.vogue.com/946330/best-nautical-style-vogue-archives/ Od té doby má námořní styl ...

Střet nejlepších švýcarských tenistů slibuje, že bude plný fascinujícího tenisu a směšně dobrých střel.