Jak sledovat hry Falcons online bez kabelu 2019

Sledujte hry Falcons bez kabelu

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hru Falcons, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.Obrana Atlanta Falcons loni bojovala na cestě ke neuspokojivé sezóně 7–9, ale tento přestupek zůstává výbušný a existuje spousta důvodů očekávat kampaň s návratem zpět v roce 2019.Hry Falcons letos budou buď na Foxu (12 her - vysílaných na vybraných trzích), CBS (2 hry - vysílané na vybraných trzích) nebo NBC (2 hry - na národní úrovni).

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Falcons naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů:Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Zahrnuty kanály Falcons : Fox, CBS, NBC (všechny dostupné živě v Atlantě a na dalších vybraných trzích)Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Falcons, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.mytí tenisek myčka nádobí

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Falcons pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Zahrnuty kanály Falcons : Fox, CBS, NBC (všechny dostupné naživo v Atlantě a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

To je o něco dražší než Hulu With Live TV, ale FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Falcons pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a hry vysílané na národní úrovni: Sling TV & CBS Naplno

Zahrnuty kanály Falcons : Fox (Sling Blue), NBC (Sling Blue), ESPN (Sling Orange), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

Cena : 40 $ měsíčně za Sling Blue + Orange (25 $ měsíčně za každý balíček zvlášť); 5,99 $ měsíčně za CBS kanál Prime nebo CBS All-Access

Tato možnost je dohromady 46 $ za měsíc, takže je to v podstatě stejná cena jako Hulu With Live TV, ale je dražší, pokud chcete přidat DVR (5 $ za měsíc navíc), postrádá zábavní hodnotu knihovny Hulu na vyžádání a navíc je tu další nutnost používat dvě různé streamovací služby, jako Sling TV nezahrnuje CBS.

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a poté můžete hry Falcons, které jsou na Foxu, NBC nebo ESPN, sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

U her CBS můžete sledovat buď kanál CBS Amazon Prime, nebo CBS All-Access:

jak podávat tenisový míček

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Falcons a všech ostatních her NFL na vašem počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

kde mohu koupit tenisky?

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled sezóny Falcons 2019

Poté, co utrpěli největší ztrátu comebacku v historii Super Bowlu pro New England Patriots, klesli Falcons na 10-6 v roce 2017 a poté až na 7-9 v roce 2018, což byla jejich první prohraná kampaň od roku 2014.

Trestný čin si i nadále vedl dobře, nicméně v yardech od rvačky se umístil na šestém místě v NFL. V každé z posledních pěti sezón skončili v osmi nejlepších yardech od rvačky, z nichž poslední čtyři spadají pod hlavního trenéra Dana Quinna.

Quarterback Matt Ryan skončil mezi nejlepšími čtyřmi v počtu dokončení (422), absolvoval touchdowny (35) a míjel yardy (4 924), přičemž hodil pouhých sedm zachycení.

Zúčastnil se dvou předsezónních her před sezónou 2019, 19-of-28 na 192 yardů.

Cítil se dobře, řekl Ryan o své předsezóně Atlanta Journal-Constitution . Mám pocit, že jsem na dobré cestě do této sezóny. Moje tělo se cítí skvěle. Opravdu mám pocit, že jsem za poslední dva týdny dostal dobrou práci. Myslím si, že je cenné v tomto ročním období cítit se dobře v kapse a nechat si projít tento průlet kolem sebe, abyste se cítili pohodlně s očima v poli. Myslel jsem, že jsem toho dokázal dosáhnout za poslední dva týdny. Mám opravdu dobrý pocit z toho, kde jsem, a se zdravím našeho přestupku a kde jsou ti kluci.

Falcons se vzdali devátého nejméně yardů od rvačky v NFL v roce 2017, přičemž se poprvé od roku 1998, což je sezóna, která vyústila v výlet do Super Bowlu, umístili v první desítce v této kategorii. Obrana ale udělala v roce 2018 velký krok, když se vzdala 6 226 yardů od rvačky; pouze čtyři týmy připustily více.

Quinn přidává do své role v této sezóně úkoly obranného koordinátora po propuštění Marquanda Manuela, který převzal funkci DC před kampaní 2017.

Myslím, že to, co nyní vidíte více, jsou některé z nejlepších obranných systémů s velmi dobrou všestranností, řekl Quinn v srpnu podle AtlantaFalcons.com . Nebude to jen jedna věc, bude to kombinace věcí, abychom se dostali k útoku, protože dělají kombinaci věcí.

Dodal: Trestné činy mají koncepty, které se jim líbí, a zpracovávají je z různých formací. Obrany musí mít tlaky a krytí, které se jim líbí, z různých míst. Můžete hrát stejnou hru, ofenzivně, z jiné formace pět, šest, sedm her v řadě. Může to být jiné, jiné, jiné, ale koncept může být stejný. Defenzivně tedy chcete mít něco, co vypadá podobně jako převlek, ale může to dopadnout jinak.


Populární Problémy

Jak můžete streamovat „Velké malé lži“ v televizi? Podrobnosti získáte zde.

Obhájci národních šampionů Clemson začínají sezónu 2019 proti Georgia Tech ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat živý přenos sítě ACC online.

Maya Moore je předmětem nejnovějšího dokumentu 30 za 30, Breakaway. Zde je návod, jak můžete film sledovat online.

Vévoda a Virginie se v sobotu setkají ve Final Four lakrosového turnaje mužů NCAA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Istomin dosáhne mise „nemožné“ vítězstvím Djokoviče