Jak se dívat na dokument Florida Gators HBO 24/7 College Football Documentary Online

GettyFloridští aligátoři se zaměří na první epizodu nové dokumentární série HBO 24/7 College Football , který debutuje ve středu večer ve 22 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete sledovat 24/7 College Football živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:nejstarší profesionální tenista

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání právě zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat 24/7 College Football buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.Můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení přes Amazon Video aplikace.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat 24/7 College Football žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat 24/7 College Football buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

Svůj počítač můžete sledovat prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím PS Vue aplikace.


Náhled „24/7 College Football“

Období čtyř epizod poznamená 24/7 první vpád do univerzitního fotbalu. Franšíza HBO Sports, která se zaměřuje na týmy a sportovce při přípravě na soutěže, pokrývala box, hokej, golf a NASCAR.

Po mnoho let jsme byli zamilovaní do dějů a bezkonkurenčních tradic univerzitního fotbalu a jsme nadšeni příležitostí rozšířit 24/7 franšíza do říše vysokoškolských sportů, řekl viceprezident HBO Sports Rick Bernstein podle FloridaGators.com . Diváci pocítí ohromnou elektřinu některých z nejlepších atmosfér v zemi a uvidí pečlivou přípravu a výzvy, s nimiž se tyto programy potýkají při vytváření hry a během herní akce.

Seriál bude vyprávět herec Liev Schreiber. Získal čtyři nominace na cenu Emmy za vyprávění dokumentárních filmů HBO Sports a namluvil celou sérii dokumentů NFL této sítě kromě jedné. Tvrdé klepání .

Toto je vzrušující nová kapitola pro 24/7 Řekl viceprezident HBO Sports Bentley Weiner pro FloridaGators.com. Budeme mít kamerové štáby vložené do každého týmu po dobu jednoho týdne jejich příslušných sezón, přičemž v New Yorku běží simultánní místnosti, abychom divákům poskytli odhalující a včasný pohled na to, co se děje v zákulisí některých z nejzajímavějších programů na vysoké škole Fotbal. Jsme nadšeni, že v rámci této nové iniciativy máme zástupce SEC, Big Ten a dvou škol Pac-12.

Každý díl čtyřdílné sezóny bude v průběhu herního týdne sledovat vysokoškolský fotbalový tým. Kamerový štáb sledoval Florida Gators v týdnu, který vedl k sobotnímu vítězství týmu nad Towson Tigers.

Jsme nadšeni, že máme tuto příležitost být prvním školním fotbalovým programem, který bude uveden na HBO’s 24/7 franšíza, řekl hlavní trenér Floridy Dan Mullen v prohlášení zveřejněném 18. září pro FloridaGators.com. Jsem velkým fanouškem Tvrdé klepání a těším se na spolupráci s těmi nejlepšími v oboru.

Následující epizody se zaměří na Penn State Nittany Lions, Arizona State Sun Devils a Washington State Cougars.

Je to jiné, řekl quarterback státu Washington Anthony Gordon Mluvčí-recenze . Když se Cougům dostává velké pozornosti, myslím, že je to pro nás trochu cizí, ale s trenérem [Mike] Leachem u kormidla přitahuje velkou pozornost, hodně pozitivní pozornosti. Mít kolem sebe kamery není žádný velký problém.


Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete ke sledování všech zápasů basketbalového turnaje Summit League 2020, i když nemáte kabel.

Dominic Thiem hovořil o tom, že fanoušci mají povolení na Vienna Open, což už možná dlouho neplatí. Thiem také hovořil o tom, jak vítězství velkých titulů pomáhá hráčům překonat těžké chvíle na turné.

Váš průvodce streamováním Petera Pana online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

„Hlasy zepředu“ a „Hrdinové nebe“, dva nové dokumenty Nat Nat, premiéra ve čtvrtek. Zde je návod, jak je sledovat online, pokud nemáte kabel.

Horké počasí může příznaky roztroušené sklerózy (MS) ještě zhoršit. Mnoho lidí s MS má také citlivost na teplo a špatně reaguje na rostoucí teploty. Pokud máte MS a řešíte horko, možná si říkáte, jak můžete zůstat ...