Jak sledovat sérii 6 „Čerstvý z lodi“ online bez kabelu

Čerstvý z lodi

ABC/Jessica Brooks Ken Jeong (R) se vrací do filmu „Fresh Off the Boat“ jako Gene Huang, Louisův mladší bratr.Vytvořil Nahnatchka Khan, Čerstvý z lodi je volně inspirován životem kuchaře a osobnosti jídla Eddieho Huanga a jeho stejnojmenné knihy. Přehlídka líčí život tchajwansko-americké rodiny na Floridě v 90. letech.nejlepší pálka na stolní tenis

Premiéra 6. série je v pátek 27. září ve 20:30. ET/PT na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Čerstvý z lodi epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Čerstvý z lodi na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má prvních pět sezón Čerstvý z lodi a po odvysílání bude mít k dispozici nové epizody 6. série) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation VuePlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Čerstvý z lodi na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV nyní nabízí šest různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš zaregistrujte se do AT&T TV hned tady , a poté můžete sledovat živý přenos z Čerstvý z lodi na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

mládenec v ráji přímý přenos reddit

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým DVR.


Ukážka premiéry 6. série „Fresh Off the Boat“

V premiéře sezóny 6 nazvané Help Unwanted se Evan dočká svého prvního případu mravenčení poté, co Brandi Chastain vstřelí proti Číně vítězný gól na mistrovství světa a strhne jí dres na oslavu. Louis a Eddie se teď musí spojit, aby si promluvili. Mezitím se Jessica a Honey učí, co to znamená být nejlepšími přáteli, a my se dozvídáme mnohem více o Marvinově rodině.

Později v sezóně Ken Jeong ( Bláznivě bohatí Asiaté , Společenství ) se vrací jako Louisův bratr Gene. V Babiččiných klucích, poté, co viděla, jak Marvin blaženě nastoupil do důchodu, se babička Huang rozhodla, že je na řadě, aby odešla do důchodu z ... něčeho; ale když se Louisovi nedaří oslavit ji tak, jak chtěla, bude potřeba návštěva hurikánu Gene (a možná vířivka), aby se vše napravilo.

Na vysoké škole s Y2K na obzoru se babička Jenny, Emery a Evan dívají do budoucnosti, zatímco Louis a Jessica se vydávají na výlet po paměťové dráze. Eddie se naopak zasekl ve snaze navigovat v přítomnosti poté, co jeho první návštěva vysoké školy neprobíhá přesně podle plánu.

rovnátka na tenisový loket

Čerstvý z lodi hvězdy Randall Park, Constance Wu, Hudson Yang, Forrest Wheeler, Ian Chen, Lucille Soong, Chelsey Crisp a Ray Wise. Jeho tvůrce Nahnatchka Khan je také známý pro tvorbu a výkonnou produkci Nevěřte B --- v bytě 23 .

Série má 94 procent čerstvého hodnocení na webu agregátoru Shnilá rajčata . Břidlice „Wesley Yiin prohlásil, že série je„ Nejrealističtější popkulturní ztvárnění této konkrétní cesty-návrat do Asie-kterou jsme viděli již velmi dlouho.

Wenlei Ma z News.com.au napsal, Čerstvý z lodi bude rezonovat s každým, kdo vyrůstá s přistěhovaleckými rodiči, zejména asijskými, a přát si, aby vaše máma zabalila místo nějaké exotické směsi šunku a sýrový sendvič, aby se vaši spolužáci mohli zírat.


Populární Problémy

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat premiéru sezóny 10 Curb Your Enthusiasm bez kabelu.

Kdo mezi Daniilem Medveděvem a Grigorem Dimitrovem dosáhne svého prvního grandslamového finále? Analýza:.

Návštěvníky budou na různých přístupových bodech vyhledávat bezpečnostní složky vybavené detektory kovů.

„The Undoing, nová minisérie HBO s Nicole Kidman v hlavní roli, má premiéru v neděli. Zde je návod, jak sledovat show online.

Jak vytvořit dvorek na badminton. Chcete hrát badminton, ale nemáte kde hrát? Zde je zábavný nápad a řešení tohoto problému. Rozhodněte se, kde postavíte badmintonový kurt. Pokud máte malý dvorek, nemáte mnoho možností ...