Jak sledovat online hru Game of Thrones 8. epizoda 1 epizoda 1 online zdarma

Hru o trůny sledujte online

HBO Hru o trůny sledujte online

HBO dnes večer konečně přináší Game of Thrones a my se nemůžeme dočkat. 1. sezóna epizody 1 má premiéru ve 21 hodin. Východní (20:00 centrální). Naše hodinky konečně skončily a show je zpět.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.badmintonový bekhendový smeč

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více. (Mimochodem, pokud se díváte na HBO Now, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají obvykle premiéru kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale můžete začít obnovovat kolem 8:55. pm východní.)

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO.


Náhled „hry o trůny“

Nová sezóna Hra o trůny slibuje, že bude krásným a srdcervoucím uměleckým dílem. Fanoušci již pořádají fantasy hry, bazény a sázky na to, kdo zemře a kdo bude žít, aby si sedl na Železný trůn.

Ve finále sezóny 7 se toho stalo hodně a nemůžeme to všechno vyjmenovat. Ale jedna věc, o které fanoušci stále mluví, je jemná připomínka Cleganebowl, když se Hound and the Mountain setkali tváří v tvář (něco tváří v tvář, stále diskutujeme o obličeji Mountain.)

Ohař nejprve hovořil o tom, jak nyní The Mountain ve skutečnosti vypadá hůř než on dělá. A to je pravda. Obličej Mountain je tak hrozný, že si nikdy nemůže sundat helmu. Potom Pes řekl:

Víte, kdo si pro vás přijde. Vždy jsi věděl

Ano, cílem ohaře je stále nakonec zabít horu a pomstít se. Hora spálila Chrtovi obličej a mučila jeho bratra. Vypadá to, že bychom mohli Cleganebowl ještě někdy v této sezóně získat, na základě konverzace ze 7. sezóny.

Také jsme se dozvěděli, že Cersei plánuje zradit svou dohodu s Daenerys a Jonem Snowem, což bylo rozhodnutí, kvůli kterému se Jaime z ní konečně vymanil.

Petyr Baelish aka Littlefinger také zemřel ve finále poté, co Bran proti němu vydal svědectví.

Nejvíc srdcervoucí byla ale právě zeďová scéna. Noční král jel na Viserionu a bylo jasně vidět, že Viserion má v křídlech díry.Hrát si

Game of Thrones: Season 7 Episode 7: Army of the Dead (HBO) Podívejte se na klip Armády mrtvých ve filmu Drak a vlk. Hra o trůny se na HBO vysílá v neděli v 9. 2017-08-28T02: 19: 42 000Z

Viserion ve své zbité srdcervoucí slávě sundal zeď svým modrým ohněm. Zbývalo nás zajímat, jestli Beric nebo Tormund přežili.

Podívejte se také na recenzi Game of Thrones Season 8 Episode 1


Populární Problémy

Jak měřit střešní šindele. Měření plochy střechy není nejjednodušší proces. Očividně chcete zůstat v bezpečí a přitom získat přesný odhad. Jedním ze způsobů, jak získat odhad, je pořídit metr čtvereční nebo metr ...

Novaka Djokoviče dělí už jen jeden zápas od zisku 20. grandslamového titulu a vyrovnání Rogera Federera a historického rekordu Rafaela Nadala.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Sentry Tournament of Champions online bez kabelu.

Portland Timbers a Atlanta United se v sobotu setkají v Poháru MLS 2018. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.