Jak sledovat nájezdy tvrdých klepačů bez HBO

Getty Hlavní trenér Raiders Jon Gruden s QB Derekem Carrem.Fotbal se konečně vrátil a také se vrátil Tvrdé klepání - Každoroční reality show výcvikového tábora HBO. 14. vydání série začíná v úterý a poprvé představí legendární franšízu Oakland Raiders.

Hard Knocks: Training Camp with the Oakland Raiders premiéru v úterý 6. srpna (22:00 ET/PT) na HBO. Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete epizody seriálu sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých přenosů -Služby streamování televize:Kanál HBO společnosti Amazon Prime

spona epikondylitidy

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání právě zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Tvrdé klepání epizody buď žijí ve vysílání, nebo kdykoli na vyžádání.Můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Amazon Video aplikace.

Hulu

úzké džíny s teniskami

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Tvrdé klepání žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Tvrdé klepání buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

Svůj počítač můžete sledovat prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím PS Vue aplikace.


Náhled Raiders Hard Knocks

V Oaklandu, kde show pořádá Jon Gruden, nebude chybět drama, které se bude konat. HBO říká, že používá 30člennou posádku NFL Films k natočení více než 1750 hodin záznamu v průběhu série.

lepidlo na podrážky tenisových bot

Pokud jste fanouškem fotbalu nebo skvělého vyprávění, Hard Knocks with the Oakland Raiders bude televizí, kterou musíte vidět, řekl Peter Nelson, výkonný viceprezident HBO Sports. Jsme tak vděční této legendární franšíze za to, že otevřela své brány a umožnila HBO a NFL Films strávit léto s Raiders v tom, co slibuje, že bude poutavým a poutavým výcvikovým táborem.

Raiders vychází ze neuspokojivé sezóny 4-12, ale udělaly jedno z největších postříkání offseason, což vedlo k obchodu s otevřeným All-Pro širokým přijímačem Antoniem Brownem. Bývalý odchyt Pittsburghského pasu měl ze svého bývalého týmu chaotický rozvod, který nakonec skončil tím, že byl poslán do Oaklandu pro dvojku draftu.

I když Browna může občas bolet hlava mimo hřiště, je na tom jeden z nejlepších. V roce 2018 chytil 104 přihrávek na 1297 přijímacích yardů a 15 úlovků na nejvyšší úrovni. Brown se však na začátku soustředění potýká se zraněním nohy, což bude bezpochyby téma konverzace na Hard Knocks.

kolik setů v tenise

V čele pirátské lodi v Oaklandu je Gruden, trenér, který se nikdy nebojí říct svůj názor. A po téměř deseti letech ve stánku fotbalové pondělí večer jako analytik ví, jak se vyrovnat se zapnutými světly.

Kde show svítí, je najít okrajové hráče a přimět diváky, aby se o ně a jejich cesty starali. V loňském roce byly Cleveland Browns ohniskem show po sezóně 0-16.

Průlomovými hvězdami sezóny byli křišťálově se uzdravující těsný konec Devon Cajuste a trenér ofenzivních linek s velkými břichy Bob Wylie. Wylie ani Cajuste nejsou v současné době součástí týmu NFL, ale fanoušci Hard Knocks budou navždy obdivováni za svůj čas v show.

Freddie Kitchens je nyní hlavním trenérem Browns, ale dříve sloužil jako trenér běžících zády v tomto týmu. Řekl, že se tým poučil z cenných kamer, které byly poblíž.

Lidé ve společnosti NFL Films, s těmi lidmi se skvěle pracuje. Ale lidé mají těžké zajistit, aby je tyto kamery neovlivnily, řekl Kitchens. Někdy tedy vždy nezjistíte pravdu. Necháte trenéry a hráče hrát místo kamery jen pravdu.

Oakland byl jedním z pěti týmů v úvahu pro show, jiní byli New York Giants, San Francisco 49ers, Detroit Lions a Washington Redskins. NFL předpisy omezují, které týmy mohou být považovány za show. Týmy, které v uplynulých dvou letech hrály postsezónu, byly v minulém desetiletí těžištěm série nebo mají trenéra prvního ročníku, nejsou v běhu.


Populární Problémy

'E! True Hollywood Story 'se vrátil. Získejte přehled o tom, jak sledovat všechny nové epizody roku 2019 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Zde je návod, jak streamovat druhou sezónu Tacoma FD, která má premiéru ve čtvrtek 26. března ve 22 hodin. ET/PT na truTV.

Nejlepší osivo dosáhlo čtvrtfinále Montreal Masters.

Madison Keys a Coco Vandeweghe upstaged Elina Svitolina a Lucie Safarova připojit Venus Williams a Sloane Stephens ve čtvrtích.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť NHL, zde je návod, jak můžete v sobotu stále sledovat čtvrtfinálový zápas USA vs Slovensko World Hockey Juniors.

Váš průvodce streamováním Fantasia 2000 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.