Jak se dívat na Omlouvám se, řada 2 online bez kabelu

Já

Getty

Šestnáct měsíců po skončení kriticky oslavované první sezóny Omlouvám se , série, kterou vytvořila a hraje Andrea Savage, se konečně vrací.

Sezóna 2 Omlouvám se premiéra ve středu 9. ledna ve 22 hodin ET/PT na truTV. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně truTV. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má epizody k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

různé druhy tenisových raket

TruTV je součástí balíčku Sling Orange plus Comedy Extra nebo balíčku Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

PlayStation Vue

PlayStation Vue nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují truTV. Můžeš přihlaste se k bezplatné 5denní zkušební verzi přímo zde (k registraci nemusíte mít PlayStation) a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

jak vyrobit dělo na tenisový míček

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR, ale existují určitá omezení .


Omlouvám se Náhled

Ačkoli debutová sezóna Omlouvám se Pokud jde o publikum, neudělali obrovské počty, ti, kteří se naladili na show, se s produktem pravděpodobně bavili. Na webu agregace recenzí Rotten Tomatoes , Omlouvám se získal 73 procent kladného hodnocení od kritiků a ohromných 89 procent kladného hodnocení od ostatních diváků.

Popsáno jako na Mírni svoje nadšení -komediální seriál, show se soustředí na hlavní postavu Andreu Warrena (hraje Savage, který také vytvořil show), spisovatele komedie, manželku a matku SZO komicky odhaluje svou vnitřní nezralost a neurózy prostřednictvím nečekaných životních situací.

První sezóna byla často plná krkolomných, ale vždy veselých situačních komedií a soudě podle synopse , Sezóna 2 směřuje k více stejnému:

V této sezóně se Andrea dostává do nových scénářů, ve kterých se může krčit, když zpochybňuje svou teoretickou tržní hodnotu jako prostitutka, učí se stinné stránky mít dítě, které umí číst, a zjišťuje, že komediální kousky mohou někdy zajít příliš daleko. Přes to všechno se k ní přidává její manžel Mike (Tom Everett Scott), jejich zvídavá dcera Amelia (Olive Petrucci) a její rozvedení rodiče (Kathy Baker a Martin Mull).

Několik hostujících hvězd ze sezóny 1 je zpět do sezóny 2, včetně Jasona Mantzoukase, Garyho Anthonyho Williamse, Allison Tolmanové, Eugena Cordera, Jamieho Kalera, Paula Scheera, Kulapa Vilaysacka a Steva Zissise.

Kromě toho se objeví také spousta nových hostujících hvězd: Adam Scott, Lennon Parham, June Diane Raphael, Scott Aukerman, Rob Huebel, Anne Ramsay, Kurt Braunohler, Rose McIver, Brian Sepanek a Rich Eisen.

Mezi dlouhým seznamem výkonných producentů přehlídky patří samotná Savage, Will Ferrell, Adam McKay a Andy Samberg z Lonely Island, Jorma Taccone a Akiva Schaffer, a vzhledem k tomuto druhu sbírek jmen za show není překvapením, že show je těší spoustě kritického úspěchu.


Populární Problémy

Tam, kde se luxus setkává s výkonem, je tenisový batoh Vessel Baseline jedním z nejlepších, ale stojí za to cenu? Pomůžeme vám se rozhodnout.

Rok 2018 byl jednou z nejlepších sezón Novaka Djokoviče. Navzdory očekávané výzvě mladých zbraní určitě v roce 2019 dosáhne větších výšek.

Kang Kong (vodní nebo bažinatá forma Ipomoea) je lahodná a jemně chutnající rostlina společná jihovýchodní Asii. Také známý jako vodní špenát, ong choy, bažinové zelí, phak bung, visící tsai nebo rau muong, jeho společná kuchyně jihovýchodní a ...

Hovězí dům, nová komedie od Tima a Erica, má premiéru v neděli pozdě večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Jak léčit dislokaci. K vykloubení dochází, když dvě kosti, které se spojí v kloub, vyjdou ze své normální polohy. Mezi příznaky dislokace patří silná bolest, imobilizace a deformace oblasti kloubu. Dislokace ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Texas Tech vs Buffalo v 32. kole turnaje NCAA 2018-19.