Jak sledovat iHeartRadio Music Festival 2020 online zdarma

Usher vystupuje během hudebního festivalu iHeartRadio 2020

CW Usher vystupuje během hudebního festivalu iHeartRadio 2020

I při globální pandemii se hudební festival iHeartRadio rozvíjí a přináší fanouškům virtuální koncert plný největších hudebních jmen. Vysílaná televizní premiéra je v neděli 27. září a v pondělí 28. září ve 20 hodin. ET/PT na CW.

mohou tenisové boty jít do sušičky?

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat hudební festival iHeartRadio 2020 online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte CW na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, hudební festival iHeartRadio 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru.


Sledujte CW na Hulu pomocí živé televize

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, hudební festival iHeartRadio 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu show a speciálů k dispozici další den) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sledujte CW na YouTube TV

Na YouTube TV můžete sledovat CW (živě na vybraných trzích) a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, hudební festival iHeartRadio 2020 můžete sledovat živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecastu, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes TV.YouTube.com .

tenis adidas superstar

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází s přiloženým DVR.


Náhled hudebního festivalu iHeartRadio 2020Hrát si

Miley Cyrus - Heart of Glass (Blondie Cover) (živě na hudebním festivalu iHeartRadio 2020) Miley Cyrus představuje „Heart Of Glass“ živě na hudebním festivalu iHeartRadio 2020. Nový singl Miley Midnight Sky je nyní k dispozici: mileyl.ink/midnightsky iTunes: mileyl.ink/midnightsky/itunes Apple Music: mileyl.ink/midnightsky/applemusic Spotify : mileyl.ink/midnightsky/spotify Amazon: mileyl.ink/midnightsky/az Deezer: mileyl.ink/midnightsky/deezer Podívejte se na oficiální hudební video, vlastní režii Miley Cyrus mileyl.ink/midnightsky/youtube Zobrazit merch na oficiálním Miley uložit hned! smarturl.it/MileyStore?iQid=yt Sledujte Miley na Spotify,… 2020-09-20T18: 40: 48Z

Ve skutečném módu iHeartRadio nabízí tato dvoudenní akce jedinečnou spolupráci a překvapivá vystoupení, protože mnoho kapel a umělců se znovu spojí, aby spolu poprvé vystoupili po několika měsících. Fanoušci také uvidí intimní zákulisí s umělci, kteří budou sdílet, jak pandemie COVID-19 ovlivnila jejich životy a rodiny, vzhledem k narušení společnosti a cestování.

Hvězdně obsazená sestava zahrnuje Alicia Keys, Bon Jovi, BTS, Coldplay, Kane Brown se speciálním hostem Khalidem, Keithem Urbanem, Migosem, Miley Cyrus, Swae Lee, Thomasem Rhettem, Usherem a dalšími, a to vše hostuje Ryan Seacrest.

Dálková představení festivalu se natáčejí na jevištích v Los Angeles a Nashvillu, před virtuálním publikem, které bude zahrnovat fanouškovskou zeď posluchačů iHeartRadio. A letošní hudební festival iHeartRadio vzdá hold spojení mezi fanoušky a umělci, protože hudební fanoušci budou mít příležitost představit umělce a také si užít virtuální setkání a pozdravení. Konečně fanoušci, kteří sledují živě, budou mít také možnost objevit se ve speciální videostěně pro fanoušky a nechat se uklidnit svými oblíbenými umělci.Hrát si

Bon Jovi - Live at iHeartRadio Music Festival 2020 (celý koncert) Bon Jovi vystoupil na hudebním festivalu iHeartRadio 2020. Koncert se konal 19. září 2020. Setlist: 0:00 - Do What You Can ft. Jennifer Nettles 3:30 - Lost Highway 7:46 - Limitless 11:06 - You Give Love A Bad Name 14:52 - Kdo říká, že nemůžete jít domů 18:56 - Je to můj život ... 2020-09-20T07: 16: 24Z

Seznam výkonů je následující:

  • BTS provádí Dynamite z Jižní Koreje.
  • Miley Cyrus pokrývá Blondies Heart of Glass a předvádí svůj nový hit Midnight Sky.
  • Kane Brown hraje Be Like That se Swae Lee a Khalidem.
  • Swae Lee debutuje s novou písní Dance Liwk No One’s Watchin '.
  • Bon Jovi debutuje novou spolupráci s Jennifer Nettles s názvem Dělejte, co můžete.
  • Coldplay začínají dvěma ze svých největších hitů, Viva La Vida a Clocks, než se přesunou k nové písni s názvem Trouble in Town a poté skončí na Fix You a A Sky Full of Stars.
  • Usher hraje Yeah !, OMG, You Make Me Wanna, U Don’t Have to Call, U Got It Bad, Burn, a mix of My Boo a DJ Got Us Fallin ‘In Love, Yeah! Hvězda také předvedla svou novou píseň Bad Habits z připravovaného nového alba.
  • Keith Urban předvádí ve svém setu pět písní: Somewhere In My Car, Blue Ain’t Your Color, Superman, The Fighter a Wasted Time.
  • Thomas Rhett vystupuje Podívejte se, co jí Bůh dal, Život mění a buď světlem.


Hudební festival iHeartRadio 2020 se koná v neděli 27. září ve 20 hodin. ET/PT na CW.


Populární Problémy

Jak se rychle zbavit vnějších hemoroidů. Hemoroidy (hromady) se mohou stát každému v jakémkoli věku. Tyto nepříjemné zvětšené žíly se nacházejí uvnitř nebo vně kolem konečníku. Hemoroidy jsou způsobeny zvýšeným tlakem na ...

Novak Djokovic vstoupil do roku 2013 jako muž, kterého je třeba porazit na světovém turné ATP.

Jak hrát bojové hry. Bojové hry jsou známé tím, že produkují oddané hráče na úrovni téměř pro sportovce, kteří znají každé tlačítko, kombo a trik, a rychle obracejí vyzyvatele na kaši. Jsou také známí tím, že vyrábějí obávané ...

Ukázka zápasů druhého kola ve skupině A finále ATP World Tour.

Utahující se po rozrušené ztrátě minulý týden, č. 23 UW v sobotu hostí nebezpečnou havajskou stranu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Devětadvacetiletý mladík vyhrál French Open v roce 2008.