Jak sledovat Islanders vs Hurricanes online bez kabeluGetty

V pátek budou Carolina Hurricanes hostit New York Islanders v PNC Arena.

Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a bude buď na MSG+ (místní diváci na trhu Islanders), Fox Sports Carolinas (místní diváci na trhu Hurricanes) nebo ESPN+ (všude jinde ve Spojených státech). Zde je přehled toho, jak sledovat živý přenos hry na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

Pokud jste na trhu Islanders nebo Hurricanes: FuboTV

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou MSG+ a Fox Sports Carolinas součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Islanders vs Hurricanes na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud jste mimo trhy Islanders & Hurricanes: ESPN+

loketní ortéza epi sport

Pokud žijete ve Spojených státech a jste mimo trhy Islanders a Hurricanes, hru můžete sledovat živě na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má pokrytí několika mimo NHL prodaných her každý týden, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Islanders vs Hurricanes na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (Android a iPhone kompatibilní), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud jste na trhu Hurricanes: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, je Fox Sports Carolinas součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání. MSG+ není součástí Hulu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Islanders vs Hurricanes na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Islanders vs Hurricanes Preview

Tyto strany se setkaly v semifinále Východní konference před pěti měsíci. Carolina smetla Islanders, aby ve čtyřech hrách o kolo později padla do Bostonu Bruins.

Hurricanes odskočili čtyřmi přímými výhrami, aby zahájili kampaň 2019-20. V úterý se vrhli na Floridu Panthers se čtyřmi nezodpovězenými góly z první třetiny, než si udrželi vítězství 6: 3.

Ryan Dzingel zakončil bleskovou bilanci Caroliny v první třetině pomocí power-play tally, za pomoci Teuvea Teravainena a Andrei Svechnikova.

Dzingel vstřelil znovu 91 sekund do druhé třetiny a vedl 5: 0.

Přistoupit sem a získat nějakou hybnost brzy bylo obrovské, řekl 27letý muž podle Associated Press . Očividně bychom chtěli skončit o něco lépe, ale budeme na tom pracovat.

V posledních dvou třetinách Panthers udělali 40 střel, ve druhé skórovali jednou a ve třetí dvakrát. Brankář Hurricanes James Reimer v noci provedl 47 zákroků.

Jsi ochotný sám šetřit, zůstat tam a zkusit zůstat na místě a doufat, že tě zasáhnou, řekl Reimer, podle AP. Naši kluci tam měli na konci obrovské bloky a bylo zábavné být jejich součástí.

Islanders ještě musí hrát na silnicích, protože mají ztráty v regulaci kolem vítězství 4: 1 nad Winnipeg Jets.

V úterý James Neal přemohl ostrovy čtyřmi góly při výhře 5: 2 Edmonton Oilers.

Hledali jsme snadnou hru, řekl hlavní trenér Islanders Barry Trotz oficiální webové stránky týmu . Jsem z toho zklamaný, protože jsme věděli, že to nebude. Musíte jim to předat. Začátek nebyl skvělý, měli jsme příliš mnoho obratů, v bitvě jsme byli příliš měkcí a dostali jsme příliš mnoho trestů.

Dodal: Právě teď zvažuji spoustu změn s kluky, kteří tvrdě pracovali. Musíme být lepší. To je dobrá liga. Každý večer vás testují.

Devatenáctiletý nováček Noah Dobson, který debutoval v NHL, zaznamenal svůj první bod kariéry a postavil Matta Martina na práh druhého cíle New Yorku.

Podle webu týmu to bylo docela surrealistické, řekl Dobson. Pracujete celý život, abyste mohli hrát NHL a jít na zahřívací kolo, to opravdu klesá. Očividně to nebyl výsledek, který jsme chtěli, ale celkově to byla dobrá zkušenost a opravdu jsem si to užil, je to něco, co si budu pamatovat po zbytek mého života.


Populární Problémy

Francie a Chorvatsko se ve středu setkávají v Lize národů UEFA. Pokud jste v USA, zde můžete zápas sledovat.

Jak hrát operaci. V klasické deskové hře Operace můžete provádět operace u svého pacienta Cavity Sama, který trpí spoustou zvláštních onemocnění. Cílem hry je opravit co nejvíce nemocí, aniž byste se dotkli ...

Jak skladovat své airsoftové zbraně. Pokud jde o airsoftové sporty, spousta zábavy přichází s pořízením všech různých zbraní a budováním vaší sbírky. Existuje mnoho způsobů, jak ukládat zbraně, takže si vyberte způsob skladování na základě ...

Jak získat Luigiho na New Super Mario Bros. DS. Máte rádi Luigiho? Už vás nebaví hrát jako Mario? Existuje způsob, jak hrát jako Luigi v New Super Mario Bros, což vám umožní kombinovat věci pouze s jedním jednoduchým trikem. Spustit hru...

Dominic Thiem nedávno na Twitteru potvrdil, že odstoupil z wimbledonského mistrovství 2021.

Kerber odhaluje Sportskeeda, že její rivalita se Serenou Williamsovou jí pomohla stát se lepší tenistkou a nakonec dosáhnout vrcholu.