Jak se dívat na Kansas vs Kansas State Football Online bez kabeluGetty

tenisový termín láska

Fotbalový tým Kansas Jayhawks bude v sobotu hostit Kansas State Wildcats ve hře Big 12.

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelů- bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Kansas vs Kansas State na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Kansas vs Kansas State na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox Sports 1.

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Kansas vs Kansas State na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

sada pro tenis

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Kansas State vs Kansas Preview

Wildcats mají 5-2 celkově a 2-2 ve hře Big 12 ve své první sezóně pod hlavním trenérem Chrisem Kleimanem. Minulý týden naštvali doma páté místo Oklahoma Sooners 48-41 za 4 spěchajícími touchdowny od redshirt juniorského quarterbacka Skylara Thompsona.

Kansas State nepřekonal na Manhattanu soupeře top 10, protože v roce 2006 obsadil č. 4 Texas Longhorns, a od roku 1996 doma Sooners neporazili.

Toto vítězství rozhodně upevňuje typ trenéra a člověka, kterým trenér Kleiman je, a to, co jsme v K-State schopni udělat, řekl Thompson po vítězství podle 247Sporty . Odvede skvělou práci, když bude i nadále vést tento program, a udrží nás ve správném směru.

A dodal: Nevím, jestli mě to opravdu úplně zasáhlo, abych byl upřímný. Upřímně jsem seděl u své skříňky a přemýšlel o tom, co jsme právě udělali a jak jsme to udělali. Je to pro mě zvláštní okamžik v mém životě a pro Kansas State a pro historii, která se zde stala hrou, kterou si lidé navždy pamatují. Myšlenka, že jsem její součástí, její malou částí, je něco, za co jsem opravdu vděčný.

Dnes jsem se moc bavil.

Thompson dokončil 18 z 28 průchodů na 213 yardů a nohama přidal 39 yardů. V této sezóně otočil míč jen dvakrát, zaznamenal 7 přistání vzduchem a 7 přistání na zemi.

Se Skylarem si s naším systémem a naším přestupkem začíná být čím dál tím pohodlnější, řekl Klieman v úterý 247Sporty . Byla to hra sedm a on měl opravdu kontrolu a viděli jsme, že za posledních pár týdnů se stále zlepšoval. Co mě nejvíc potěšilo, tak už jen fakt, že jsme si opravdu povídali o tom, že se nedíváme na výsledkovou tabuli a hrajeme hru.

Jayhawks minulý týden přerušili sérii čtyř zápasů, ve které dosáhli nejlepšího výsledku Texas Tech Red Raiders s cílem na čas, jehož platnost vypršela, aby se zlepšilo na 3-5 celkově a 1-4 ve Velké 12.

Kansasský starší rozehrávač Carter Stanley hodil při první hře odražený zákrok, poté odskočil a hodil na 415 yardů a přistání kvarteta. Také jeden vběhl.

Široký junior Stephon Robinson Jr. navíjel 6 přihrávek na 186 yardů a pár skóre.

Skutečně jsme cílili na hráče, na kluky, u kterých jsme cítili, že dokážou hrát velké hry, řekl hlavní trenér Kansasu Les Miles Associated Press . Zaměřili jsme se pod pokrytí a přes horní pokrytí. Steph Robinson měl skvělou, prostě skvělou hru.


Populární Problémy

Jak opravit boty. Můžete ušetřit peníze a výlet do obchodu s obuví tím, že místo nákupu nových opravíte staré boty. Se správnými nástroji můžete opravit uvolněné podrážky obuvi, otvory v botách a nevzhledné oděrky a ...

Jak nosit čelenku s krátkými vlasy. Mít krátké vlasy může být skvělé, ale někdy možná budete muset být trochu kreativní, abyste změnili svůj vzhled. Pokud chcete své krátké vlasy doplnit roztomilou čelenkou, ...

Serena Williamsová bude mít nyní šanci vyhrát 14. major poté, co porazila Wozniackého v semifinále US Open 2011.

Jak zmírnit napětí v ramenou. Když máte v rameni uzel, můžete mu dávat za vinu, že strávíte den shrbený nad počítačem v kanceláři. Ale stres z dokončení všech vašich faktur do termínu může být stejně ...

Kei Nishkori držel drzý požadavek ukrást podání Johna Isnera po sobotním úderu s Američanem.