Jak sledovat státní basketbal Kansas vs Severní Dakota 2020Getty Images Ochai Agbaji z Kansas Jayhawks.

Kansas si od své úvodní prohry v sezoně a Jayhawks pěkně odskočil, aby v sobotu střetl se státem Severní Dakoty čtyři vítězství v řadě.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 16:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte stát Severní Dakota vs Kansas na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat North Dakota State vs Kansas naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled státu Severní Dakota vs Kansas

Kansas se hezky odrazil od prohry v úvodní sezóně na Gonzaga č. 1, když se radoval ze tří vítězství v řadě. Nejpůsobivější během tohoto úseku byl proti Kentucky, který srazil Wildcats 65-62.

Ochai Agbaji vede Jayhawky v bodech se 17 body na zápas při 44 procentech střelby. Dajaun Harris zaznamenal 3,5 asistence na zápas, aby vedl Kansas, zatímco útočník Jalen Wilson snižuje 7,2 doskoku na zápas.

Poslední vítězství Kansasu se stalo dominantním způsobem nad divizí II Washburn, 89–54. Jayhawks vystřelili 50 procent zpoza oblouku v zápase.

Pokud jsme ve skutečnosti dost chytří na to, abychom hráli s kluky, kteří střílejí, řekl hlavní trenér Kansasu Bill Self a my jsme dost chytří na to, abychom věděli (jsou) 40 nebo 50 procentní šance, že Myslím, že se můžeme stát docela dobrým tříbodovým střeleckým týmem.

Žertoval jsem o výhodě domácího hřiště, kterou by Kansas mohl mít v bizarním začátku sezóny v některých prázdných arénách.

Měli jsme nějaké výřezy a bylo tu pár lidí, takže to bylo pozitivní, řekl Self. Není to totéž, je to určitě jiné, ale bylo dobré hrát a dobře hrát na poli a střílet na některé ráfky, se kterými jsme trochu spokojenější.

Stát Severní Dakota nebyl v této sezóně schopen vyhrát a vstoupil do zápasu s Kansasem 0-3. Jackrabbits ve svém posledním zápase proti č. 11 Creigton předvedli nějaký boj, padli 69-58.

Bodování je problém NDSU. V průměru dosahují pouhých 54,3 bodu na zápas a na 32,4 procenta z pole jen dobře nevystřelili.

Musíme odstranit výmluvy, řekl Richman. Jediná věc, kterou můžeme ovládat, je náš postoj, naše energie a naše úsilí, a to nám dává příležitost zlepšit se.

Poslední vítězství NDSU nad zařazeným soupeřem bylo vítězství 80-75 v prvním kole nad Oklahoma č. 20 na turnaji NCAA 2014, podle oficiálních stránek týmu.


Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete bezplatně sledovat stream premiéry 7. sezóny The Clone Wars, ať už máte nebo nemáte Disney Plus.

Patelární luxace je běžné onemocnění, které postihuje zadní nohy mnoha psů, zejména malých plemen, jako je Shih Tzu. Https://www.fitzpatrickreferrals.co.uk/orthopaedic/patellar-luxation/ Patella je technický název pro ...

Nejde zrovna o revoluční obuv, ale mezek boty letos zaznamenaly velké oživení. Muly jsou boty s otevřenou špičkou a bez zádech. Zatímco ženy nosí mulice navždy, je to trend, který se chytil i mužů ...

Bývalá tenistka Mary Carilloová kritizovala Novaka Djokoviče za znevažování vědy jako pouhý názor. Djokovič se dostal do kritiky poté, co 4 hráči, včetně něj, měli pozitivní test na COVID-19 na Adria Tour.

Pokud nemáte kabel, můžete streamovat film Dance Moms: Abby's Virtual Dance Off online zdarma online.

Tento článek je založen na technologickém vývoji, který nastal při výrobě tenisových raket, a na tom, jak se hra vyvíjela.