Jak sledovat 5. sérii online „Killjoys“ bez kabelu

Sledujte Killjoys Season 5 online

Getty

Pátá a poslední sezóna SyFy’s Killjoys je tady na 10-epizodový sprint do cíle. Přehlídka se zaměřuje na trojici lovců odměn, kteří pracují pro koalici, která zadržuje náklad a zajme zločince. Ačkoli agenti přísahají, že zůstanou vůči ostatním vládám nebo operacím neutrální, jejich minulost se vrátí, aby je pronásledovala a ohrozila sebe i své přátele.

Sezóna 5 Killjoys premiéra v pátek 19. července ve 22 hodin ET/PT na SyFy. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos nových Killjoys epizody na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání, které zahrnují SyFy:

FuboTV

SyFY je jedním z více než 95 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Killjoys na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

tenisové oblečení na cíl

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně SyFy.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Killjoys na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po jejich vysílání) a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují SyFy.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos z Killjoys na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

tenisový set pravidla tiebreaker

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled sezóny 5 „Killjoys“

Je to konec galaxie ... naposledy, prohlašuje upoutávka Killjoys „Konečné zúčtování. Přehlídka vypráví příběhy lovců odměn Holanďana, Johna a D'avina, kteří pracují pro koalici pro rekultivační zatčení (RAC). RAC pokrývá systém čtyř planet a měsíců známý jako Quad a rozděluje úkoly pro své agenty, aby zajali zločince a získali majetek. Dutch (Hannah John-Kamen) je nejvýše postavenou agentkou RAC této trojice, ale má tajnou minulost. Jako dítě byla vycvičena na vraha a ta historie ji stále pronásleduje. Když se pokoušel ukrást její loď, potkala partnera Johnnyho Jaqobise (Aaron Ashmore). Ačkoli je členem týmu mudrců, slouží také jako srdce skupiny. Nakonec je tu D’avin Jaqobis, Johnnyho bratr, který byl bývalým vojákem s traumatickou minulostí - v minulosti se s ním experimentovalo a hrůzy, které zažil, stále ovlivňují jeho život.

Kromě tří hlavních členů obsazení patří k dalším vracejícím se oblíbencům 5. sezóny Mayko Nguyen jako Delle Seyah, Thom Allison jako Pree; Sean Baek jako Fancy; Rob Stewart jako Khlyen; Patrick Garrow jako Turín a Kelly McCormack jako Zeph.

Přehlídka odvádí fantastickou práci při budování svého vlastního jedinečného vesmíru. Quad je ve hvězdokupě známé jako The J. Planeta je Qresh, která je poněkud podobná Zemi a je domovem lidí dostatečně bohatých, aby tam mohli žít. Je to bezpečná planeta, které se daří udržovat nežádoucí osoby venku. Největší měsíc ve „verši“ je Westerly, který těžila organizace známá jako The Company. I přes velké znečištění zde žije velká populace horníků a dělníků. Měsíc zvaný Leith je čistší, ale ukládá přísná omezení, kdo tam může cestovat a žít. Pak je tu Arkyn, nejmenší měsíc, domov prvních kolonizačních snah, dokud nedojde k tragédii. Přestože může být neobydlený, nachází se zde tajemné zařízení.Hrát si

KILLJOYS | Poslední sezóna | 19. července v 10/9c Podívejte se na náš neohrožený tým lovců odměn, který se vydává na poslední cestu galaxií. 5. sezóna seriálu Killjoys má premiéru 19. července v 10/9c na SYFY. Přihlaste se k odběru SYFY ►► bit.ly/SubSYFY Sledujte více Killjoys ►► po.st/WatchMoreKilljoys Sledujte celé epizody Killjoys ►► po.st/KillJoys Více o Killjoys: Killjoys následuje zábavně milující, tvrdě žijící trojici meziplanetárních odměn… 2019-06-04T17: 19: 15.000Z

Odrůda ocenil show za její koketní škádlení, vesmírnou loď řízenou inteligentní AI, politicky aktivní náboženský řád, meditace o extrémních tělesných úpravách ve stylu „Orphan Black“, vroucí romance, charismatický barman, tajemný řád s názvem „Level Six“ “a výbuchy v cizích světech ... Je to lehký, dobře udělaný, svižný televizní pořad, který ví, co to je, a navzdory omezenému rozpočtu přináší solidní akci, dobrodružství a rozvoj postav.

Killjoys byla vytvořena Michelle Lovretta, myslící za sérií Syfy Ztracená dívka .


Populární Problémy

Jak používat Ike v Super Smash Bros Ultimate. Hrajete Super Smash Bros Ultimate nebo necháváte sbírat prach v rohu? Tato hra má mnoho zábavných a jedinečných postav! Naučte se hrát jako Ike v Super Smash Bros Ultimate pro Nintendo ...

Jak rozmotat Newtonovu kolébku. Newtonova kolébka může sloužit jako dekorace, vzdělávací hračka nebo vědecký nástroj k prokázání fyzikálních principů. Jeho základní funkcí je ukázka principu zachování hybnosti ...

Matematický koncept šancí souvisí, ale je odlišný od konceptu pravděpodobnosti. Jednoduše řečeno, šance jsou způsobem, jak vyjádřit vztah mezi počtem příznivých výsledků v dané situaci a počtem ...

ATP Tour míří do Monaka na 114. ročník Masters v Monte Carlu, který začne 11. dubna.

Pití bílého vína je bohatý a chutný zážitek. Různé druhy bílých vín mají velmi rozdílné chuťové profily, které jsou vynikající samy o sobě nebo v kombinaci s různými potravinami. To vše může znít trochu zastrašující v ...

Rameno je komplexní kulový kloub, který může snadno ztuhnout nebo se namáhat, zejména u sportovců a starších lidí. I když ne všichni lidé si mohou popraskat ramena, můžete zkusit protáhnout, abyste si popraskali rameno a uvolnili svaly ....