Jak se dívat na Michigan vs Appalachian State Basketball online

michiganský apalačský stát, jak se dívat

Getty Jon Teske #15 z Michigan Wolverines povede tým ve středu proti Appalachian State. (Foto Sean M. Haffey/Getty Images)

Michigan Wolverines bude v úterý v Crisler Center v Ann Arboru v Michiganu hostit Apalačské státní horolezce při jejich otevírání sezony.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových bezplatných živých televizních programů streamovací služby:

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. A v případě, že se hra přesune na jeden z alternativních kanálů sítě Big Ten Network, jsou také součástí FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Michigan vs App State na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

racqetball

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Michigan vs App State na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendu Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně sítě Big Ten Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Michigan vs App State na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled Applachian State v Michiganu

Wolverines začínají v sezóně 30-7 a povede je nový hlavní trenér (a člen Fab Five) Juwan Howard, který se těší na příležitost koučovat tým, který tak dobře zná.

Jsem velmi nadšený z příležitosti vést legendární basketbalový program University of Michigan, Řekl Howard poté, co byl v květnu najat. Jako „Michiganský muž“ vím, jaké místo má náš program ve vysokoškolském basketbalu, a vítám šanci navázat na tuto historii a vést nás k šampionátům ve Velké desítce i na národní úrovni.

úseky pro bolest tenisového lokte

Jednou z prvních věcí, které Howard udělal, bylo pokusit se najít nové způsoby, jak vyzvat své nové hráče. Zahájení věcí proti horalům je jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout: Sestavili jsme velmi náročný a vyvážený nekonferenční plán, řekl Howard v připravené prohlášení . Těchto 11 her nám dává nejen 11 příležitostí růst a zlepšovat se jako tým, ale také pomáhá čelit několika vysoce kvalitním soupeřům, než se dostanou do plánu Big Ten. Těším se, jak budeme postupovat.

Wolverines se v této sezóně pravděpodobně budou spoléhat na návrat trojice Jon Teske, Isaiah Livers a strážný Zavier Simpson Teske měl průměr 9,5 bodu a v loňském roce byl vedoucím odskokem týmu se sedmi na zápas. Simpson byl lídrem týmu v asistencích i kradeních a on a Teske by měli dát App State do této podoby.

Stát Appalachian začíná zklamáním v sezóně 11–21 a osm let nevyhráli. Nový hlavní trenér Dustin Kerns doufá, že to všechno změní. Kerns má čtyři vracející se předkrmy včetně Justina Foresta, který loni dosahoval v průměru 16,2 bodu.

Útočník Isaac Johnson by měl pomoci udržet barvu čistou, zatímco syn bývalého strážce NBA Mike Bibby, Mike Bibby Jr., by mohl z lavičky poskytnout pěknou tříbodovou možnost. Prvák Carmel Christian by také mohl být jedním z těch, na které se dá v této hře koukat, protože dělá svůj velmi očekávaný debut s Mountaneers. Zatímco Wolverines jsou jednoznačnými favority, tento mladý tým horolezců by jim mohl dát dobrou show - což Howard řekl, že chtěl.

Zatímco dva týmy mají historii pokud jde o fotbal, je to vůbec poprvé, kdy si navzájem zahrají v basketbalovém zápase ve své historii.


Populární Problémy

Soupeři Kansas a KSU se setkají v úterý v Lawrence. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Jak bezpečně zaparkovat na malém prostoru. Parkování vypadá jako jednoduchý úkol, ale není to vždy snadné. Některá parkovací místa jsou malá a úzká, takže je obtížné bezpečně vjet dovnitř, aniž byste omylem zabouchli auta na obě strany vašeho ...

Pokud máte v plánu provádět jakoukoli stavbu nebo tesařství, budete nakonec muset řezat překližku. Překližka může být těžkopádná a řezání může být náročné, zvláště pokud nemáte správné nástroje. Překližku můžete řezat ...

Jak snížit bolest Osgood Schlattersovy choroby. Osgood-Schlatterova choroba (OSD) je poměrně častou příčinou bolesti kolen u dospívajících. Https://orthoinfo.aaos.org/topic.cfm? Topic = a00411 Je to způsobeno opakujícím se stehenním svalem ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos výzvy Indy 500 Pit Stop Challenge 2019.

Jak sledovat ESPN živě na zařízení Android. ESPN je sportovní kanál, který se zaměřuje na sportovní programy, jako jsou živé přenosy a televizní přenosy a sportovní zprávy. ESPN vydala finální verzi své aplikace pro zařízení Android. Li...