Jak se dívat na Mississippi State vs Louisiana Lafayette Football Online

Sledujte Mississippi State vs Louisiana Lafayette online

Getty

Ve svém otvíráku fotbalové sezóny 2019 cestuje Mississippi State do New Orleans, aby se v sobotu odpoledne v Mercedes-Benz Superdome zúčastnila Louisiany Lafayette.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán na ESPNU. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Hulu s živou televizí

badminton sloužit

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPNU a všech ostatních kanálů (ESPN, ESPN2, SEC Network, ABC, CBS), které budou mít hry Mississippi State v roce 2019.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Mississippi State vs ULL na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPNU je součástí balíčku Sling Orange od Sling TV plus Sports Extra.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Mississippi State vs ULL na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

průvodce délkou tenisové rakety

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPNU.

páskový tenisový loket

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Mississippi State vs ULL na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí pověření YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled státu Mississippi vs Louisiana Lafayette

Přestože se stát Mississippi po ztrátě řady klíčových přispěvatelů do útoku snaží znovu načíst, jejich silná ofenzivní linie by měla přechod výrazně usnadnit. Pryč je quarterback Nick Fitzgerald spolu s běžícím Aerisem Williamsem, ačkoli Bulldogs vypadají, že mají v křídlech spoustu talentů schopných vstoupit do těchto hlavních rolí. Běh zpět Kylin Hill vypadá, že po působivé kampani v roce 2018, která spěchala na více než 700 yardů na pouhých 117 pokusů, má na svědomí mnohem těžší ofenzivní zátěž. Ačkoli by měli být při běhu zpět v dobrých rukou, quarterback je trochu více otazníkem. Převod Penn State Tommy Stevens vstupuje do záhybu a má velké boty, které musí vyplnit převzetí za chybějícího Fitzgeralda.

V obraně se Bulldogs opět snaží být jednou z nejlepších obranných jednotek národa. I když v této offseasonové sezóně ztratili elitní tvůrce hry, jako je Montez Sweat, v NFL, Bulldogs mají nabitý talent a neměli by mít velký problém doplnit chybějící kousky. I když obrana nemusí být dominantní AS jako veteránská jednotka z loňského roku, přesto by měla být snadno jednou z nejlepších obran v zemi.

UL-Lafayette přichází ze silné sezóny, která je vedla 7-5 a zároveň vypadala jako mísa. Ačkoli letos ztratili quarterbacka Andre Nuneze, nový startér Levi Lewis vypadal v minulé sezóně v omezených opakováních silně a mohl by se ukázat jako více než vhodná náhrada. Cajunův přestupek byl v minulé sezóně silou a dalo by se očekávat více toho samého, protože Cajunův pohled se silně opíral o jejich dvojici běžících zády Trey Rogase a Elijaha Mitchella - oba by měli být více než plní této výzvy.

sledujte Miss Universe 2019 online zdarma

Zatímco Cajunové stále potřebují nějakou práci v obraně, vypadá to, že pomoc je na cestě díky silné třídě náborů hlavního trenéra Billyho Napiera. Zatímco obrana by měla letos zaznamenat určité zlepšení, počítejte s tím, že se jednotka bude v nadcházejících sezónách stále zlepšovat, protože Napier naplňuje svůj tým stále více svými ručně vybíranými rekruty.

Jakkoli mohou být věci v Lafayette vzrušující, prostě nemají talent spojit se s jedním ze silnějších programů SEC. Stát Mississippi je v zákopech příliš velký a měl by být schopen vyčistit dostatek běžeckého prostoru pro Hill, aby rozbil obranu. Cajunský přestupek bude mít nějaké potíže s obranou státu Mississippi, a přestože by měli najít koncovou zónu čas nebo dva, nebude to stačit na udržení hry v nápadné vzdálenosti.


Populární Problémy

Jak opravit boty. Můžete ušetřit peníze a výlet do obchodu s obuví tím, že místo nákupu nových opravíte staré boty. Se správnými nástroji můžete opravit uvolněné podrážky obuvi, otvory v botách a nevzhledné oděrky a ...

Jak používat kostky v LEGO Star Wars: Kompletní sága. LEGO Star Wars: The Complete Saga je videohra podle filmů Star Wars od George Lucase a řady hraček s motivem Star Wars od LEGO Group. LEGO Star Wars: The ...

V průběhu let mohou vaše boty začít vypadat trochu hůře na opotřebení nebo se mohou hodit do zadní části skříně, aby byly zapomenuty. Než vyhodíte svou obuv do koše, zkuste prodloužit její životnost nahlédnutím do komunity ...

„Under the Grapefruit Tree: The CC Sabathia Story“ má premiéru na HBO v úterý večer. Pokud nemáte HBO, můžete dokument sledovat online.

Jak si vyrobit vlastní zápasový prsten. Pokud jste velkým fanouškem wrestlingu, pravděpodobně jste snili o tom, že budete mít na dvorku svůj vlastní zápasnický prsten. Naštěstí se správnými nástroji a potřebami můžete! Kupte si čtyři vysoké dřevěné sloupky. Hledat...

Bianca Andreescu si za svou krátkou kariéru hodně prošla, ale nyní je na místě, kde se po vítězství na US Open nemá čeho bát.