Jak se dívat na fotbal Navy vs South Florida online bez kabelu

námořní fotbal

Getty ANNAPOLIS, MARYLAND - ŘÍJEN 05: Quarterback Malcolm Perry #10 z Navy Midshipmen. (Foto: Rob Carr/Getty Images)Když se naposledy střetly námořnictvo (4-1) a jižní Florida (3-3), Bulls porazili Midshipmen o konečné skóre 52-45. Oba týmy mají čerstvá vítězství s vysokým skóre minulý týden, takže tato hra má potenciál být trochu přestřelkou.Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

můžete sledovat superbowl na Amazon Prime

Hulu s živou televizítenisky a džíny

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled South Florida vs Navy

V čele s trenérem Charlie Strongem mají Bulls těžký začátek sezóny. Po pár týdnech proti SMU byli vyhozeni, ale od té doby vyhráli dva v řadě, včetně těsného proti BYU minulý týden. Když to budou cestovat do Marylandu, nebudou to mít tento týden o nic jednodušší.

Poté, co ztratil začínajícího quarterbacka Blakea Barnetta kvůli zranění kotníku končícího sezonu, nastoupil nováček Jordan McCloud za Bulls se smíšenými výsledky. McCloud letos letos hodil osm přistání a pět zachycení, ale minul několik velkých hodů, včetně několika potenciálních přistání. Proti této tvrdé obraně námořnictva potřebuje zlepšit svou konzistenci.

Jordan Cronkrite to byl obrovský důvod, proč Býci minulý týden vydrželi porazit BYU. Cronkrite měl na zemi 158 yardů, aby šel se dvěma přistáními. Jižní Florida dává 26 bodů za zápas, ale jejich obrana se vzdává neuvěřitelných 176,2 yardů při hře, která spěchá, a to nezníží proti tomuto týmu námořnictva. K porážce Midshipmen budou potřebovat víc než jen skvělý spěchající útok.

Přestože má papírově lepší tým, hlavní trenér Midshipmen, Ken Niumatalolo, nebere tento týden svou soutěž na lehkou váhu. Velmi si vážím trenéra Stronga, který je jedním z nejlepších v této profesi. Vždycky jsem říkal, že je těžké tuto kombinaci překonat-talentovaný tým, který je dobře trénovaný. Bude to těžká hra, Řekl Niumatalolo .

Tahle hra by mohla být opravdu trochu slugfest. Námořnictvo je v průměru přes 37 bodů na zápas zatímco jejich obrana se vzdává těsně pod 19 body. Midshipmen jsou také devátí v národě, pokud jde o zastavení běhu, a budou čelit velmi těžké zkoušce, když se postaví Cronkrite.

loketní ortéza epi sport

Ofenziva námořnictva vedená quarterbackem Malcolmem Perrym byla dobrá, ale ne dominantní. Perry se potýká se zraněním ramene a také je vedoucí rusher týmu Bude se na co dívat, jak se jeho rameno v tomto drží.

Námořnictvo je tento týden doma zvýhodněno 14,5 body a bude mít velmi dobrou šanci postoupit na 5-1.


Populární Problémy

Provozování restaurace, stravovacích služeb nebo kulinářské školy může být nákladné a složité. Abyste zajistili, že vaše firma zůstane nad vodou, musíte provádět pravidelné a přesné výpočty nákladů na jídlo. Existují tři hlavní ...

Zjistěte, v kolik hodin je Talking Dead dnes večer a jak jej můžete sledovat online.

Jak prát ložní prádlo. Čištění prostěradel, přikrývek a přikrývek lze provádět jednoduchým postupem a jemnými čisticími prostředky. Prostěradla a povlaky na polštáře by se měly prát každý týden a mohou běžet v pračce za normálního nastavení. Věci...

Jak Falcon kopnout. Abyste mohli používat Falcon Kick, musíte buď hrát Super Smash Bros. nebo extrémně silný. Stiskněte B + dolů. === Skutečný život ===

Jak vyrobit dřevěnou zbraň. Děti si rády hrají na policajty a lupiče, stejně jako na kovboje a indiány. Hračkářské zbraně však mohou být nákladné a méně nákladné možnosti obvykle nevydrží příliš dobře u drsných a pádových dětí. Místo bít do hračky ...