Jak se dívat na tip na sezónu NIT 2019 online bez kabeluGetty

27.-29. listopadu se v Barclays Center v Brooklynu uskuteční vysokoškolský basketbalový turnaj NIT Season Tip-Off.

Všechny hry jsou naplánovány na televizní vysílání na ESPN2, zatímco některé by mohly být přesunuty na ESPNU nebo ESPNews ( plný rozvrh ). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos všech těchto kanálů na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . ESPN a ESPN2 jsou součástí každého, zatímco ESPNU a ESPNews jsou v balíčcích Max, Choice, Xtra a Ultimate.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos všech her NIT Season Tip-Off 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV , Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hry můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou ESPN, ESPN2, ESPNU a ESPNews Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos všech her NIT Season Tip-Off 2019 na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV , Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hry můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Orange je dodáván s více než 30 živými televizními kanály, včetně ESPN a ESPN2, zatímco doplněk Sports Extra s 15 a více kanály, včetně ESPNU a ESPNews

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos všech her NIT Season Tip-Off 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hry můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled na tip na sezónu NIT 2019

Pole letošního turnaje tvoří Syracuse Orange, Oklahoma State Cowboys, Penn State Nittany Lions a Ole Miss Runnin ‘Rebels.

delší tenis krátký

Orange soupeří o své čtvrté mistrovství NIT Season Tip-Off, které by je spojilo s Duke Blue Devils a Kansas Jayhawks o nejvíce turnajových titulů od každoročního debutu v roce 1985.

Budou to těžké týmy. Oklahoma State má skvělý začátek. Penn State má skvělý start. Mississippi začíná skvěle, řekl hlavní trenér Syracuse Jim Boeheim po sobotním vítězství svého týmu nad Bucknell Bison, podle 247Sporty . Je to opravdu dobrý turnaj. Opravdu dobrý turnaj. Učební zkušenost. Musíme se zlepšit. To nám pomůže. Máme co dělat.

Křídlo Syrakus Elijah Hughes vede tým v bodech (17,2), asistencích (5) a blocích na zápas (1,2). Při výhře 97: 46 nad Bucknellem-což v sezóně vyhnalo Syracuse na 4: 1-při střelbě 7 z 12 klesl o 21 bodů a získal 6 doskoků, 5 asistencí, krádež a pár bloků.

Umí dávat góly, ale umí hrát. Jednoduché hry někdy, řekl Boeheim, za 247 sportů. Ví, kde jsou lidé, a je opravdu skvělý. Když získáte průměrně čtyři nebo pět asistencí na zápas, je to hodně. To je hodně asistencí. Ale opět si myslím, že se každý hledá a snaží se dostat lidi k míči, a to je dobře. Bucknell měl špatnou hru. Do této hry nemůžete číst. Je to jedna hra.

Aby Orange svůj turnaj zahájil, narazí na jediný další tým v této oblasti, který v roce 1991 získal korunu Tip-Off NIT Season: Oklahoma State, která jej jednou vyhrála.

The Cowboys vyhráli pětkrát za sebou, aby zahájili sezónu, naposledy hranili v pátek doma s týmem Western Michigan Broncos 70-63. Bylo to jejich třetí vítězství o 7 bodů nebo méně.

Už jsem to řekl dříve, dejte mi všechny tyto dvě, tři, čtyři držení v tomto ročním období, řekl hlavní trenér Cowboys Mike Boynton podle Associated Press . Protože vím jistě, že když se kalendář změní (na hru Big 12), řešíme to.

Oklahoma State big man Yor Anei vedl všechny účastníky s 12 doskoky a 5 bloky a získal týmových 13 bodů.

Hraje tam s větší důvěrou, řekl Boynton, podle The Associated Press. Hraje lépe na rovnováze a evidentně je stejně účinný jako na obranné straně, pokud jde o ochranu ráfku.


Populární Problémy

Kniha „Já jsem Richard Pryor“ zkoumá život zesnulého velkého komika. Zde je návod, jak sledovat dokument online.

Chcete se na příštím 'conu' obléknout jako ta školačka z Kill Bill? Přečti si tohle! Pořiďte si její vlasy. Gogo nosí vlasy středně dlouhé, rovné a tmavě hnědé s ofinou až nad obočí ... pokud tento styl ještě nemáte, ...

Zde je návod, jak můžete sledovat Poirier vs McGregor 2 a všechny UFC 257 na vašem iPhone, telefonu nebo tabletu Android.

Dominica Thiema brzdily ve Vídni puchýře, ale jeho fyzio a manažer věří, že problém není vážný. Thiemův manažer - který je také ředitelem vídeňského turnaje - hovořil také o kontroverzních komentářích Novaka Djokoviče.

Naomi Osaka nedávno dlouze hovořila o vyhlídce na zisk zlaté medaile na nadcházející olympiádě v Tokiu a o své emocionální vazbě na reprezentaci Japonska na globální scéně.