Jak se obléknout na rekreační koště

Ačkoli Koště není kontaktní sport jako hokej, správné oblékání na Broomball je důležité pro bezpečnost. Vždyť pád na led stále padá na led. Proto je důležité používat vhodné ochranné vybavení. Po skoku si přečtěte, jak se naučit oblékat na rekreační koště.

Metoda 1 ze 2: Pre-Rink

 1. Obrázek s názvem Šaty pro rekreační broomball Krok 1

  1 Zjistěte, jaké vybavení vám liga na kluzišti poskytne. Ve většině lig si přinesete vlastní oblečení, vycpávky a rukavice, ale dres, helmu a „koště“ máte k dispozici.
 2. Obrázek s názvem Šaty pro rekreační broomball Krok 2

  2 Začněte spodní vrstvou. Ženy by měly nosit sportovní podprsenku, protože je to sport s velkým dopadem. Muži používají šálek nebo jockstrap.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro rekreační broomball Krok 3

  3 Natáhněte si košili a kalhoty. Noste tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem a číslem hráče na zádech. Pokud váš tým nemá trička s čísly, vaše liga vám může poskytnout dresy. Noste také tepláky nebo tepláky. Někteří hráči košťat dávají přednost nošení hokejových šortek místo kalhot, aby chránili boky při pádu.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro rekreační broomball Krok 4

  4 Nasaďte si boty a šněrujte je. Existují speciální boty na koště, ale většina rekreačních lig na ně nedává dopustit. Turistické boty jsou také běžně zakázané. Běžná tenisová obuv bude fungovat dobře. Aby se zlepšila přilnavost na ledu, ujistěte se, že spodní část obuvi má dobrý běhoun. Zavažte tkaničky do dvojitého uzlu, abyste se ujistili, že zůstanou svázané. reklama

Metoda 2 ze 2: Na kluzišti

 1. Obrázek s názvem Šaty pro rekreační broomball Krok 5

  1 Nasaďte si polstrování. Začněte s chrániči nohou; Chrániče kolen v hokejovém stylu jsou nejlepší ochranou nohou, protože chrání koleno a holeň. Dále natáhněte chrániče loktů. Nakonec můžete použít chrániče zápěstí na kolečkových bruslích.
 2. Obrázek s názvem Šaty pro rekreační broomball Krok 6

  2 Najděte si helmu odpovídající velikosti. Mělo by být přiléhavé k vaší hlavě, takže když se otočíte ze strany na stranu, nehýbe se. Nemělo by to však být tak těsné, aby to způsobilo bolest hlavy. Přilby jsou vyžadovány pro všechny hráče ve všech ligách. Pokud máte potíže s helmou, požádejte o pomoc spoluhráče.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro rekreační koště míč Krok 7

  3 Nasaďte si voděodolné rukavice. Rukavice udržují ruce v teple a poskytují určitou ochranu při pádu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vždy si vezměte lepicí pásku; nikdy nevíte, kdy pad bude potřebovat úpravu.
 • Budete padat, takže se klouzejte po ledě, než si hra začne zvykat na vaše podložky.
 • Pokud jste brankář, měli byste také nosit polstrování hrudníku a ramen. Jste jediným hráčem, kterému je povoleno používat k chytání míče baseballovou rukavici.
 • Pokud nemáte přístup k hokejovým chráničům kolen, chráničům kol na kolečkových bruslích nebo volejbal bude také fungovat. Fotbalové chrániče holeně mohou být nápomocné, pokud budete mít pouze chrániče kolen. Pokud žádná z těchto možností není k dispozici, složte ručník a přilepte ho na kolena.
 • Zatímco kluziště bývají chladná, při hře se zapotíte, takže nenoste příliš mnoho vrstevReklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • I při správné ochraně, chráničích, chráničích, přilbě atd. Se můžete stále zranit. Narážet na prkna, padat na led, narazit na lidi, to všechno má svá rizika.
 • Nejčastějším úrazem jsou pohmožděniny a natažené svaly, i když se občas vyskytnou zlomeniny.
 • Pád na led je nejčastější příčinou zranění, především pohmožděnin. Můžete si však také ublížit tím, že vás někdo kopne nebo zasáhne holí.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Spodní vrstva, tričko a kalhoty
 • Obuv
 • Helma
 • Chrániče kolen/holení a loktů
 • Chrániče zápěstí
 • Rukavice

Populární Problémy

Boty Converse mají tendenci zachytávat nečistoty a oděrky, ale také se snadno čistí. Ručně vedené bodové dodávky vás zbaví většiny povrchových nečistot a skvrn. Pokud vaše boty potřebují hluboké čištění, můžete je vyprat v pračce ....

Jak najít Burl Wood. Burls jsou cibulovité výrůstky na kmenech stromů, které jsou obvykle způsobeny zraněním nebo nemocí. Pro většinu lidí jsou zajímavé na pohled, ale burls jsou ceněný materiál pro některé dřevoobráběče díky jejich jedinečné ...

Svatí a Berani se v neděli setkají v odvetě mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Jak hrát na flétnu s rovnátky. Naučit se hrát na flétnu s rovnátky závisí na člověku. Mnoho lidí v kapele se často obává, jak rovnátka ovlivní jejich výkonnost jak dlouhodobě, tak krátkodobě. I když to bude velmi ...

Jak nosit opravdu nízké pytlovité kalhoty, aniž byste o ně přišli. Styl známý jako prověšení je široce zastoupen v rapu, hip-hopu a městské kultuře. Http://www.nytimes.com/2007/08/30/fashion/30baggy.html? _R = 0 Je to také notoricky známá funkce mezi...

Pokud se vám někdo líbí a jste si docela jistí, že vás má rád zpět, možná si říkáte, jestli je čas na první polibek. První polibek je vzrušující, ale je normální cítit nervozitu a nejistotu, co dělat. Ve skutečnosti je to pravděpodobně ...