Jak se dívat na zápas Oklahoma State vs Iowa Wrestling Online bez kabelu

Zápasnické hodinky Iowa vs Oklahoma State

Getty Iowa Hawkeyes se v neděli utkají s Oklahoma State Cowboys.

V Carver-Hawkeye Arena to bude seniorská noc, když se č. 1 Iowa Hawkeyes v neděli zúčastní Oklahoma State Cowboys č. 9.

Začátek zápasu je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos státu Oklahoma vs Iowa na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů- bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Oklahoma State vs Iowa na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

opěrná síla pro laterální epikondylitidu

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

jak hrát tenis pro figuríny

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Oklahoma State vs Iowa na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos státu Oklahoma vs Iowa na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Oklahoma State vs Iowa Preview

Tento zápas bude obsahovat dva z nejznámějších zápasových programů v historii NCAA. Cowboys mají 34 národních šampionátů v historii programu a Hawkeyes vyhráli 23.

tenisový westernový grip

Představí také dva z nejlepších národních zápasníků: 125 pounder a celkově č. 1, junior Spencer Lee, který je 14-0 v této sezóně pro Hawkeyes a staršího Nicka Piccininniho, který také váží 125 liber. a je celkově obsadil 4. místo v NCAA. Jen před rokem Piccininni, kterému je v této sezóně 23: 1, připsal Leeovi elektrizující vítězství. Jejich odvetný zápas zde bude velmi očekáván a bude hlavním vrcholem této soutěže.

V tomto zápase je třeba dávat pozor na to, jak si někteří Hawkeye vedou po relativně nedávných zraněních. Max Murin (11-1), 141 libra Iowy, se minulý týden vrátil z důvodu chybějícího měsíce kvůli zranění ramene na porazit americko-americký Mitch Mckee z Minnesoty v prodloužení. Mckee bude zápasit s Dusty Hone (18-7), a přestože by měl vyjít na vrchol, jeho stav je něco, co je třeba sledovat. Všechny oči by měly směřovat také na Austina DeSanta, který s hmotností 133 liber bude čelit Reece Witcraft z Oklahoma State, rovněž 133 liber. DeSanto si před několika týdny poranil koleno, ale minulý týden si šikovně připnul minnesotského Boo Drydena, takže by měl být dobrý.

Trenér Iowy Tom Brands nepočítá s žádnými lehkými piny, přestože je týmem číslo 1 v zemi. V neděli budeme muset udělat nějakou práci, Řekly značky tento týden . Budeme se muset připravit na 10 zápasů, jako když Chattanooga přišla do města na první dvojité setkání, stejně jako minulý týden, kdy do města přišla Minnesota. Není to jiné. Je to další událost v kalendáři. I když je to pravda, na této rivalitě je něco mimořádného a zápasníci to vědí.

Lee zopakoval svého trenéra a zároveň poznamenává, že se docela rád účastnil tak legendárního soupeření. Je to docela úžasné. Je to velká rivalita a pokaždé, když stojíme tváří v tvář státu Oklahoma, musíme být připraveni jít, řekl Lee.

To bude docela střet titánů, kdy Cowboys vedou v sérii všech dob, 29-22-2. Iowa však vyhrála čtyři z posledních šesti zápasů proti státu Oklahoma, takže by to měl být fascinující zápas.


Populární Problémy

Serena Williamsová by si mohla zopakovat sezonu 2002-03 znovu, pokud by nedávná forma měla co dělat.

Významný reportér New York Times Christopher Clarey nedávno napsal životopis Rogera Federera poté, co získal více než 20 let přístup ke švýcarské legendě.

Pro Bowl 2020 začíná v neděli v Orlandu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Bývalá šampionka Naomi Osaka v pondělí otevírá svou americkou otevřenou kampaň proti krajance Misaki Doiové. Obě ženy se navzájem dobře znají a hrály spolu ve Fed Cupu.