Jak se dívat na Oklahoma State vs McNeese Football

Podívejte se na Oklahoma State vs McNeese

Getty

Po zábavném vítězství nad Oregon State na začátku sezóny přivítá Oklahoma State v sobotu na stadionu Boone Pickens tým FCS McNeese.

Hra (čas zahájení v 19:00 ET) nebude nikde v běžné národní televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Oklahoma State vs McNeese naživo na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


McNeese vs Oklahoma State Preview

Ofenzivně vypadal Oklahoma State při svém vítězství 52-38 nad Oregon State minulý víkend tak dobře, jak by se dalo představit.

Nováček quarterback Spencer Sanders z Redshirt dokončil 19 z 24 přihrávek na 203 yardů a tři přistání a přidal 109 yardů na 13 přenosů, zatímco druhák běžící zpět Chuba Hubbard prořízl obranu Beavera na cestě na 221 yardů a tři přistání.

Ve většině případů to nebudete mít, protože pokud jste vyrovnaní, získáte více yardů za úlovek, který je ve hře na házení, Řekl hlavní trenér Cowboys Mike Gundy o ofenzivní rovnováze jeho týmu. Nemám problém spěchat na 250 yardů a vrhat na 250 yardů. Pokud se dostanete kamkoli blízko k spěchu na 250 yardů za hru, pak jste dobrý běžecký fotbalový tým. Značka 250 je pro nás dobrá značka. Začít rok tím, kým jsme jako tým, bylo asi tak dobré, jak jsem si kdy mohl přát.

Oklahoma State však bude muset zlepšit na druhé straně míče.

Bobři, kteří byli vybrán, aby skončil poslední na Pac-12 North , nashromáždilo 448 yardů celkového přestupku. Cowboys bojovali zejména ve třetích pádech, což Oregonskému státu umožnilo konvertovat 13 z 20.

Nemohli jsme se dostat ze hřiště na třetí sestřely, řekl Gundy. Měli jsme 88 přehrání v obraně, kdybychom se mohli dostat z hřiště na 50% těch třetích sestřelů, mohli jsme být v 70. letech a pravděpodobně bychom je drželi na 25 a méně bodech. To jsou věci, na kterých musíme tento týden zapracovat, jak postupujeme vpřed. Potřebujeme se zlepšovat každý den a každý týden v našich programech ve všech třech aspektech, jak se posouváme vpřed.

McNeese, který loni vyhrál 6: 5, odložil minulý víkend pokus o návrat proti Southern, aby si zajistil vítězství 34-28. Byli vlastně celkově ztraceni, ale rozdíl byl v pěti nucených obratech McNeese (všechny mumlání).

Minulý týden vyhráli přistáním, řekl Gundy. Až do tohoto bodu jsou založeny na obraně. Chtějí se seřadit, hrát tvrdě a utíkat k míči, jak to vypadá. V ofenzivě se snaží být vyrovnaní. Dostaneme pro ně herní plán ve všech třech fázích hry.

Stát Oklahoma by měl mít malé problémy se ziskem vítězství v tomto, jako jsou oni favorizoval doma o 39,5 bodu . Přesto jim to nabízí hru bez tlaku, aby se pokusili uklidit některé věci z minulého týdne.

Musíme se zlepšit v tom, co děláme, řekl Gundy. Díky tomu se budu cítit mnohem lépe, pokud se budeme moci nadále zlepšovat v základních principech a disciplíně, že jsme chytrý fotbalový tým, to by pro mě tuto sobotu hodně znamenalo.


Populární Problémy

Australská tisková rada usoudila, že karikatura zveřejněná v reakci na výbuch Sereny Williamsové na US Open neporušila její standardy.

Jak obejmout dívku, která je kratší než vy. Pro každého vysokého člověka je vždy výzvou obejmout jiného, ​​který je o něco menší než oni. U vysokých chlapů objímajících nízké dívky výrazně stoupá šance na ostudu nebo trapnost ....

Jak vyrobit kostým Katniss. Přečetli jste Hunger Games od Suzanne Collins, čekali jste na film Catching Fire, s hrdostí nosíte tričko Team Peeta (nebo Gale). Víte, co je Tribute, co je Avox a že prezident ...

Nedávný titulní příběh časopisu Time Magazine naznačil, že 1 z 5 amerických rodin se rozhoduje mít pouze jedno dítě. Jedná se o posun v předchozích desetiletích, kde byly trendem větší rodiny. Mezi výhody jediného dítěte patří ...

Hry

Jak vyhrávat soutěže. Přihlášení do soutěží může být zábava a dobrý způsob, jak zdokonalit své dovednosti. Ať už jde o sportovní soutěž, výtvarnou soutěž, soutěž, webovou soutěž nebo úplně něco jiného, ​​existuje mnoho způsobů, jak vychovávat ...