Jak se dívat na Oklahoma vs Texas Football Online bez kabeluGetty

Fotbalový tým Texas Longhorns se v sobotu na 115. Red River Showdown setká v Cotton Bowl v Dallasu se soupeři z Big 12 Oklahoma Sooners. The Longhorns vedou historickou sérii 62-47-5.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi Fox. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

proč je náramek účinný v tenisovém lokti?

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Oklahoma vs Texas na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

seahawks panthers live stream zdarma

Fox je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Oklahoma vs Texas na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žijící na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Oklahoma vs Texas na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Red River Shootout 2019 Preview

The Sooners vedou národ ve yardech od rvačky na zápas (644,2) a řadí se na páté a čtvrté místo v projíždějících yardech (355,4) a spěchajících yardech (288,4) na soutěž.

Minulý týden vyrazili Kansas Jayhawks na silnici 45: 20, zlepšili se na 5: 0 v sezóně a 2: 0 ve hře Big 12.

Obrana Oklahomy držela Kansas na 360 yardů od rvačky a 13 bodů Jayhawks přišlo v posledních 10 minutách soutěže poté, co Sooners zaujali vedení 42-7.

jak přimět tenisky, aby přestaly skřípat

Tým Lincolna Rileyho neodevzdal více než 20 bodů ve hře, protože v otvíráku sezony udeřil Houston Cougars 49-31.

sledujte Rick and Morty sezóna 4 epizoda 3 online zdarma

Myslím, že cítíme velký pokrok a vzrušení z toho, co děláme, některé části dne si jen ověřily, že ještě více, řekl hlavní trenér Oklahomy po hře obrany svého týmu, podle Oklahoma Daily . Musíme i nadále budovat kvalitní hloubku ... ale děláme pěkné věci, miluji, jak létáme na fotbal. Zábavné je - jsme stále tak brzy (v sezóně) ... Vidíte pohledy na to, jak dobrá (naše obrana) může být, bude na nás, abychom viděli, jak rychle se tyto pohledy mohou proměnit v delší úseky dominantní hry.

V sobotu budou mít Sooners za úkol zpomalit tým Longhorns, který v každé ze svých pěti soutěží získal alespoň 36 bodů.

Texaský rozehrávač Sam Ehlinger vede všechny volající signálu Big 12 se 17 přihrávkami na přistání. Junior, který vstoupil do sezony s 23 hrami pod pásem, letos dokončil 69,4 procenta svých přihrávek na 1448 yardů, přičemž zahodil jen pár zachycení.

Odvedl dobrou práci, řekla Riley v pondělí o Ehlingerovi 247Sporty . Je to soutěživé dítě. Nebýt jeho trenéra, zvenčí to vypadá, že je chytrý hráč a evidentně těžil z mnoha herních zkušeností a to vše v rámci jednoho systému.

Dodal: Myslím, že využil příležitostí, které tam dostal v mladém věku. Uhodli byste, že je to dítě, které pravděpodobně pracovalo dost tvrdě, jen když viděl vylepšení, která udělal.

Minulý týden se Longhorns zlepšili na 2: 0 v konferenčním hraní a celkově na 4: 1, když na silnici překonali West Virginia Mountaineers 42-31. Ehlinger dokončil 18 z 33 průchodů na 211 yardů, pár přistání a odposlech. Devětkrát spěchal na 45 yardů a další dvě skóre.

Jsem opravdu hrdý na způsob, jakým každý držel hlavu sklopenou a neustále se houpal, řekl zadák Associated Press .


Populární Problémy

Dnes večer je premiéra filmu American Idol v roce 2019. Podívejte se, jak sledovat 17 epizod seriálu online prostřednictvím živého přenosu.

Tsonga do poslední osmičky poté, co Gasquet odejde do penze, bolí

Chcete streamovat CuriosityStream na Xbox One nebo Series X? Zde je snadný průvodce krok za krokem, jak přesně stáhnout a sledovat Curiositystream na Xboxu.

Jak zpevnit prsa. Není neobvyklé chtít mít pevná a energická prsa. Bohužel těhotenství, kolísání hormonů a stárnutí prsní tkáně a kůže může snadno způsobit pokles prsou. Zatímco můžete rychle ...

Jak chránit bílé boty. Pokud máte bílé boty, myšlenka na skvrny od trávy, šmouhy nebo škrábance vás může přimět k opatrnosti, abyste je skutečně nosili. Svou obuv však můžete chránit a také odstranit skvrny pomocí několika jednoduchých ...

Ležící póza, také nazývaná mrtvý holub, oko jehly nebo navlékání jehly, je jógová pozice vhodná pro začátečníky. Póza pomáhá natáhnout hamstringy a čtyřkolky a také vám umožní otevřít ...