Jak se dívat na premiéru 6. série „OutDaughtered“ online

Překonaná jména

Instagram

NEBO utDaughtered vrací se do své šesté sezóny v úterý 1. října. Sezóna má premiéru v 8 hodin 7 hodin na TLC a sleduje manželský pár Dannielle a Adama Busbyho, když vychovávají první čistě ženské paterčata narozená v USA. Pokud nemáte kabel nebo nemůžete se dostat k televizi, můžete sledovat TLC naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

TV Philo

badmintonové techniky pro čtyřhru

TLC je součástí hlavního 44kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete TLC sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

PlayStation Vue

čištění semišových tenisek

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , které všechny zahrnují TLC.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos TLC na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled na 6. sérii „OutDaughtered“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

To je správně! DNES VEČER! Jsme ZPĚT se zcela novou premiérou sezóny @outdaughtered! Sledujte a používejte hashtag #outdaughtered a živý tweet dnes večer od 8/7c na @tlc! Uvidíme se potom!

sledovat barry online zdarma reddit

Příspěvek sdílený uživatelem Adam a Danielle Busbyovi (@itsabuzzworld) 1. října 2019 v 11:24 PDT

První epizoda sezóny má název Varování před Fornadem a synopse zní: The Quints otočí čtyři; Riley naviguje svůj první den Pre-K; Hazel se přizpůsobuje svým velkým dívčím brýlím; Adamova nová práce znamená pro Danielle velký stres. Adam strávil 12 let jako klíčový účetní pro společnost Sprint Safety v Houstonu v Texasu a jeho rozhodnutí pokračovat v nové profesní dráze kladlo určitý důraz na něj i na zbytek rodiny.

živý přenos cen pro výběr dětí

Adam je nyní a partner ve zdravotnické a wellness společnosti se sídlem v Dallasu. Rozptýlit přehledy že je se změnou scenérie spokojený, ale na schůzky si musí alespoň jednou za měsíc udělat tři a půl hodinovou cestu do sídla. Zdlouhavé dojíždění vedlo k určitému napětí mezi Adamem a Danielle. Vím, že to Adam dělá pro dobro rodiny, ale věděl jsem, že když Adam přijme tuto práci, bude to problematické, řekla Danielle během promo akce na sezónu.

Když Adam přizná, že nezná přesná data, bude pryč, Danielle se rozčílí. Musíme s tím začít plánovat rutinu a plán, řekla mu. Musíte se podívat do kalendáře a my musíme říci: „To jsou dny otevřených dveří“. Danielle je také podrážděná, že Adam pořídil dětem štěně, a to navzdory skutečnosti, že tu nebude tolik, aby pomohl s výchovou. Ani nevím, co říct. Vím, že jsem na nákupní seznam nenapsal „Jdi si pro štěně“, usoudila. V podstatě jsi mi právě dal další dítě. Takže když vyjedete z města, vezmete ho s sebou. Nestarám se o něj.

Během svého zpovědního rozhovoru Adam hovořil o Danielleině frustraci a o tom, jak to může souviset s tím, že se jako matka musela vzdát věcí. Než jsme měli děti, měla dříve skvělou kariéru a schopnost cestovat a dělat všechny tyto zábavné věci, ale teď jsou její život její děti, vysvětlil. Miluje je, ale také se tím způsobem ztrácí.


Populární Problémy

Jak zmírnit bolesti zad ze skoliózy. Skolióza je postižení páteře, které způsobuje, že se páteř zakřivuje do strany ve formě „C“ nebo „S“. I když to může určitě způsobit bolest, lidé se skoliózou často pociťují bolest zad, protože ...

Jak se připravit na fotbal. Fotbal je intenzivní a náročný sport. Chcete -li být dobrým fotbalistou, musíte být ve špičkové fyzické kondici. Cvičení s týmem a soutěžní hraní mohou zvýšit vaši kondici, ale ...

Vikingové a hříbata se setkají v neděli ve 2. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Ve čtvrtek světová dvojka Rafael Nadal uvolnila kolem amerického Michaela Mmoha za pouhou hodinu a 47 minut, aby se dostala do třetího kola Australian Open 2021.

Síťovina je druh materiálu, který má otevřenou vazbu. Obsahuje látky, jako je sportovní síťovina, síťovina a tyl. Protože je vyroben z nylonu nebo polyesteru, může být obtížné barvit. Běžné barvení tkanin nebude fungovat, ale syntetické ...

Zde je návod, jak ve středu sledovat živý přenos Calvin Kattar vs Dan Ige a celé UFC Fight Night z Abú Zabí.