Jak se dívat na Penn State vs Maryland Football Online bez kabeluGetty Penn State se v pátek ujímá Marylandu.

Po zahájení sezóny 3: 0 se Penn State v pátek vydá do College Park, aby vzal tým Marylandu, který se chce odrazit od první prohry v sezóně.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 3 hodinky online zdarma

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Penn State vs Maryland na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

jak zasáhnout kop sloužit v tenise

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Penn State vs Maryland na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

tenisový grip

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox Sports 1.

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Penn State vs Maryland na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled Penn State vs Maryland

V tomto případě se očekává přestupek, protože Penn State i Maryland se řadí do první desítky, pokud jde o body získané za zápas. Jediným týmem, který v posledních dvou letech zaznamenal body v tomto zápase, byli Nittany Lions. Penn State je 39-2-1 proti Marylandu po celou dobu, což zahrnuje 66-3 a 38-3 výpadky za poslední dva roky.

Jak již bylo řečeno, kapitán Penn State James Franklin nebere Terrapiny na lehkou váhu.

warriors vs spurs free live stream

Zjevně máme velký respekt k tomu, co v tomto programu dosud dokázali, řekl Franklin. Vždycky jsem měl pocit, že ten program má spoustu talentů a myslím, že Mike [Locksley] odvádí dobrou práci a využívá toho.

Maryland vypadal dobře pod Locksley, a hlavní trenér prvního ročníku, který byl dříve ofenzivním koordinátorem v Alabamě. Ale vzhledem k nedávným výsledkům nepůjde tak daleko, aby hru označil za rivalitu.

Máme nějakou práci, abychom to mohli nazvat rivalitou, řekl Locksley novinářům. Nemůžete si přát a udělat ze hry rivalitu. Jediný způsob, jak se k tomu dostat, je soutěžit a mít úspěch. Takže bych ještě neřekl, že je to rivalita, protože jsme nebyli dostatečně důslední nebo jsme vyhráli natolik, abychom se dostali do tohoto bodu.

Pokud jde o srovnání, nevím o posledních dvou letech, o tom, co udělali nebo co jsme udělali, když jsme se proti nim provinili, řekl Locksley. Málokdy si děláme starosti o svého protivníka stejně jako o svou popravu. Myslím, že se tohoto skriptu budeme držet.

Sean Clifford vede show pro Nittany Lions na QB s odchodem Trace McSorley do NFL. Proti Idaho a Buffalu vypadal dobře, ale bylo mu jen 14 na 30 na 222 yardů v těsném vítězství 17: 10 nad Pittem před rozloučením Penn State.

30 za 30 fab pět netflix

Řekl, že existuje mnoho oblastí pro růst. Víte, pro nás jsme našli způsob, jak vyhrát. Očividně musíme být důslednější ve všech třech fázích.

Maryland odstartovala 2: 0 a byla v AP Top 25, než narazila na Temple. Terrapins zaznamenali působivé vítězství proti Howardovi 79-0 a poté No. 21 Syracuse 63-20. Maryland bude muset Josh Jackson odrazit po špatném výkonu proti Sově, což přizná.

Z mé strany to nebyla moc dobrá hra. Byla to pravděpodobně jedna z mých nejhorších her na vysoké škole, řekl Jackson. Ponecháme to jako odchylku a doufejme, že to tak zůstane.


Populární Problémy

Nishikori je na kurtu jen zřídka zjevně expresivní, takže jeho reakce je velkým šokem.

Druhý speciál South Park zaměřený na Covid, „South ParQ Vaccination Special“, má premiéru 10. března. Zde je návod, jak jej můžete sledovat streamování online zdarma.

Chcete-li streamovat Disney Tarzan (animovaný!)-máme pro vás přehledného průvodce krok za krokem, jak streamovat Tarzana nyní.

Ohio State a Wisconsin se v sobotu setkají na basketbalovém zápase Top 15. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Tento týden se koná RBC Heritage 2020. Zde je návod, jak sledovat úplné pokrytí turnaje online, pokud nemáte kabel.