Jak sledovat Penn State vs Purdue Basketball bez kabeluMyles Dread #2 z Penn State Nittany Lions.Purdue vyhrál devětkrát proti Penn State, ale Boilermakers budou muset v úterý překonat tým Nittany Lions, který se v národě umístil na 13. místě, protože se snaží posunout sérii na dvouciferné číslo oproti svému rivalovi z Velké desítky.netflix oj vyrobený v Americe

Začátek hry je naplánován na 18:30. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Penn State vs Purdue na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Penn State vs Purdue na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Penn State vs Purdue na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

nejrychlejší podání stolního tenisu

Náhled Penn State vs Purdue

Penn State nevyhrál zápas proti Purdue od roku 2014, ale Nittany Lions jsou hladoví po změně této značky v rámci sezóny, která již získala program národní pozornost.

Lvi jsou uprostřed série šesti výher, které se vyznačují silničními vítězstvími v Michiganu, Nebrasce a Michiganském státě. Nejnovějším vítězstvím Penn State bylo zvýšení Minnesoty 83: 77 za 33 body od útočníka Lamara Stevense.

Můj způsob myšlení je, že udělám cokoli, abych vyhrál. Chtěl jsem získat pocit ze hry, a pokud jsem měl dát gól, musel jsem dát gól, řekl Stevens Onward State. Pokud jsem měl dostat zastávky, jen jsem se snažil dostat zastávky. To bylo mé hlavní zaměření.

Hlavní trenér Pat Chambers nenechává úspěch na hlavě svého týmu.

dlouhá tenisová hra

Stále mluvím o tom, že postavíte zdi a zajistíte, že se budete vyhýbat sociálním médiím a (nezamilujete se) do titulků nebo novinových výstřižků, řekl Chambers novinářům. Jen pokračujte vpřed, stále se objevujte, zlepšujte se. Řeč je o basketbalu v Penn State.

A nechybí respekt Nittany Lions, pokud jde o Purdue - program, který vypadá jinak než minulost roku, ale od prodloužení do Final Four v minulé sezóně ho dělilo prodloužení.

Purdue dělá to, co Purdue, řekl Chambers. (Hlavní trenér Purdue) Matt (Painter), v první řadě je to skvělý trenér, ale měli několik těžkých úseků, kde nemohli dát basketbal. Nyní narážejí na všechny válce.

Purdue je 14-10, ale od té doby vyhrál tři v řadě a čtyři z posledních pěti. Devět hráčů získalo pět bodů za více-tři dvouciferné-když Boilermakers minule odložili Indianu.

Budeme pokračovat v těžkých zápasech, řekl po sobotním vítězství v Indianě juniorský centr Matt Haarms. Každá hra ve Velké desítce je těžká, pokračujte v hraní týmů ráže turnaje a chceme ukázat, že do turnaje patříme.

Přestože byl přestupek občas nekonzistentní, Purdue v této sezóně držel soupeřící týmy na 60,8 bodu na zápas, což je známka, která je řadí mezi 10 nejlepších v zemi.


Populární Problémy

Alex Corretja věří, že Novak Djokovič je dobře vybaven na to, aby překonal své olympijské zklamání a reagoval důrazně na US Open tento měsíc.

Allyson Felix v sobotu vydává titulky her NYRR Millrose 2020. Zde je návod, jak sledovat událost naživo online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Chelsea vs Manchester United online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.

Ačkoli termín „konzervativní“ je často aplikován na politické sklony člověka, ve skutečnosti existuje řada různých způsobů, jak můžete být konzervativní dívkou. Můžete se například rozhodnout oblékat konzervativně, i když se přikloníte k ...