Jak se dívat na instruktora psycho jógy online bez kabelu

Instruktor psycho jógy

Život Instruktor psycho jógy

jak být skvělý tenista

Nejnovějším skriptovaným thrillerem, který přichází do života, je Instruktor psycho jógy , která má premiéru v sobotu 6. června ve 20 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Instruktor psycho jógy na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte celý život na televizi Philo

Lifetime je zahrnut v hlavním 59kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Instruktor psycho jógy žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte celý život na FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Instruktor psycho jógy žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte doživotně na Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Instruktor psycho jógy žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte celý život na Sling TV

Životnost je zahrnuta v balíčku Sling Blue (celkem 47 kanálů) nebo Sling Orange (32 kanálů). Každý stál první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Instruktor psycho jógy živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „instruktora psycho jógy“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Měl jsem nejlepší čas být poradcem jógy v nezávislém dramatu The Perfect Pose. Dokonce mě nechali postavit se do čela a pustili se do vlastní praxe, zatímco nastavovali světla. . . Díky @torchwoodle, že na mě pro tento film myslíte. . . KONEČNĚ film s jógou, ze kterého se nebudete krčit, jak špatné je zarovnání! Lol. . . #jógový konzultant #jogínský učitel #herec #setlife #indiefilm #urdhvadhanurasana #UpwardFacingBow #OnzieAmbassador

Příspěvek sdílený uživatelem Ashley místo (@ashleyplatz) 7. prosince 2019 v 13:23 PST

Celoživotní nejnovější filmový thriller je o - uhodli jste - instruktorovi psychotické jógy, kterého hraje Panos Vlahos. Ve filmu, který byl natočen pod názvem The Perfect Pose Červí si cestu do života vdané ženy a ona musí udělat vše pro to, aby zachránila sebe a svou rodinu.

Podle popisu od společnosti Lifetime se Justine Grace (Ashley Wood) zoufale snaží vyřešit svůj život, manželství s manželem Tomem (Brady Smith) a ona sama. Když se o ni začne zajímat pohledný učitel jógy Domenic (Vlahos), zdá se, že by to mohl být právě on, kdo jí do života konečně přinese štěstí. Má však nápady, které jdou nad rámec jógy. Justine musí v sobě najít sílu, aby zachránila své manželství, zachránila život a přežila sociopata, který se ji snaží svést do dokonalé pózy.

Podle skutečné lektorky jógy Ashley Platzové ji film použil jako konzultantku, aby sezení jógy vypadala realisticky. Píše na Instagram, měl jsem nejlepší čas být poradcem jógy v indie dramatu The Perfect Pose . Dokonce mě nechali postavit se do čela a pustili se do vlastní praxe, zatímco nastavovali světla. Díky @torchwoodle, že na mě pro tento film myslíte. KONEČNĚ film s jógou, ze kterého se nebudete krčit, jak špatné je zarovnání! Lol.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Natočili jsme film za 12 dní. Jsem na tento projekt hrdý. Nemůžete se dočkat, až to všichni uvidíte v roce 2020! Zůstaňte naladěni ... 🎬 #thatsawrap @bradysmithhere @brianherzlinger @panos_vlahos_official

Příspěvek sdílený uživatelem Ashley Woodová (@ashleywood321) 18. prosince 2019 v 9:37 PST

A hvězda Wood ve svém vlastním příspěvku na Instagramu řekla: Natočili jsme film za 12 dní. Jsem na tento projekt hrdý. Nemůžete se dočkat, až to všichni uvidíte v roce 2020.

Instruktor psycho jógy je první z několika nových thrillerů, které mají premiéru v červnu: Umírající pro mateřství premiéra v pátek 12. června a Jejich zabijácká aféra premiéra v sobotu 13. června, obě ve 20 hodin ET/PT na celý život.

Poté o víkendu ke Dni otců bude síť vysílat filmový maraton, který vyzdvihne nejlepší a nejhorší celoživotní tatínky. O víkendu Čtvrtého července se uskuteční speciální maraton nejlepších thrillerů této sítě a poté budou v sobotu a v neděli mít premiéru nové originální filmy.

Instruktor psycho jógy premiéra v sobotu 6. června ve 20 hodin ET/PT na celý život.


Populární Problémy

Serena Williamsová se setká se Shelby Rogersovou ve čtvrtfinále Top Seed Open 2020 v Lexingtonu. Čtvrtfinále mezi oběma hráči je jejich prvním setkáním na WTA Tour.

Redaktor Sports Illustrated Swimsuit M.J. Day vyšel na podporu Naomi Osaka v důsledku japonské online plivance s americkou novinářkou a televizní moderátorkou Megyn Kelly.

Steve Johnson a Ricardas Berankis se ve středu setkají ve druhém kole US Open 2020. Johnson vyřadil Johna Isnera v prvním kole turnaje a bude dychtivě pokračovat ve svém dobrém běhu.

Jak správně kýchat. Kýchání na veřejnosti může být trapné a může to vést k šíření choroboplodných zárodků. Ne každý ví, že existuje správný způsob kýchání, ale existuje! Nezapomeňte praktikovat dobrou respirační etiketu, kdykoli ...

Karen Khachanov hovořil o podmínkách na Roland Garros před svým zápasem čtvrtého kola proti Novakovi Djokovicovi. Chačanov má proti Djokovičovi bilanci 1: 3, přičemž jeho jediné předchozí vítězství nad Srbem přišlo na Paris Indoor Masters.

Váš průvodce streamováním Knihy džunglí online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byla přijata.