Jak sledovat speciální online pořad „Návrat do opatství Downton“

sledujte downtonské opatství online

Getty

R. eturn do opatství Downton premiéru dnes večer na NBC v 8/7 c. Speciál se zaměřuje na uznávané dobové drama a na to, čím byl tak výjimečný. Bude také zahrnovat rozhovory s herci a štábem při dokončení filmu o spinoffu.

Pro ty, kteří doufají, že se na show podívají, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, máte stále možnosti. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

FuboTV

NBC ( dostupné na většině trhů ) je jedním z více než 75 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě rozsáhlé knihovny streamování na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně NBC ( dostupné na většině trhů ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC ( k dispozici živě na vybraných trzích ) je součástí balíčku Sling Blue. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Kromě výše uvedených možností streamování existuje ještě několik dalších způsobů, jak sledovat show také online. Jednotlivé epizody pořadu stejně jako celá sezóna je k nákupu na Amazonu . Fanoušci, kteří mají kabelové předplatné, mohou také pomocí informací o svém poskytovateli televize sledovat během vysílání epizody pořadu na webových stránkách NBC.

Další informace o novém pořadu najdete níže.

Náhled

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Na zdraví #DowntonAbbeyFilm, který je oficiálně certifikován jako čerstvý na @rottentomatoes. ? V pátek v amerických kinech.

Příspěvek sdílený uživatelem Opatství Downton (@downtonabbey_official) 18. září 2019 v 17:17 PDT

Informuje o tom server NBC že Návrat do opatství Downton bude hostovat Derek Hough a bude se natáčet na historickém zámku Highclere v Anglii. Julian Fellowes, hlavní autor pořadu, nedávno mluvil s Town and Country Magazine o jeho tolik očekávaném návratu.

Původně jsem si nemyslel, že tam bude film, ale uvědomil jsem si, že k té show existuje určitá pokračující náklonnost, a zdálo se, že existuje chuť do filmu, vysvětlil. Ale také jsem věděl, že existuje časový limit, protože jsme to nechtěli nechat příliš dlouho. Takže jsme se museli nějak připoutat. Bylo to asi rok po skončení série, kdy jsem si uvědomil, že budeme točit film, a začal jsem pořádně přemýšlet, z čeho se bude skládat.

Fellowes také hovořil o obsazení souboru a o tom, jak dokázal žonglovat se všemi postavami v připravovaném filmu. Přiznal jsem, že jsem nemohl mít víc, než jsme mohli zvládnout. Každý, kdo přišel do filmu, musel mít narativní důvod, proč tam byl, v určitém okamžiku musel mít svůj okamžik a všechny příběhy ve filmu musely být soutěženy. V sérii nemusíte v epizodě dokončit vše, můžete mít spoustu příběhů, které pokračují tři, čtyři, pět epizod. Ale ve filmu nemůžete. Nemůžete říct, že počkáte na další film, než budete vědět, jak to funguje.


Populární Problémy

Jak opravit plot s řetězovým článkem. Ploty s řetězovými články často způsobují menší poškození v důsledku špatného počasí a padajících nečistot, ale to je něco, co můžete opravit sami. Chcete -li opravit špatnou kolejnici, začněte nákupem a oříznutím náhradní kolejnice. Jednou...

Dusan Vemic, bývalý člen trenérského týmu Novaka Djokoviče, dlouze hovořil o Srbových největších schopnostech. Vemic také řekl, že Djokovič je jedinečný sportovec, který se nerodí každý den.

Kuznetsova vyhazuje Radwanskou na French Open

Pětinásobná národní šampiónka Simone Bilesová a Sam Mikulak budou titulky mistrovství USA v gymnastice 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Clippers vs Warriors online bez kabelu.

Jak najít bohaté muže. Setkání s bohatým mužem je snem mnoha žen, takže abyste se odlišily od ostatních a zvýšily své šance na úspěch, musíte nejprve pochopit bohatého muže. Odtamtud musíte být ochotni udělat ...