Jak se dívat na show „Run the World“ Starz online bez kabelu

Obsazení

Starz Obsazení filmu Run the World

Poslední dramedy, která se dostala do televize, je Run the World, premiéra je v neděli 16. května ve 20:30. ET/PT na Starz.

badmintonový tutoriál

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování Run the World online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Starz Channel Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Starz naživo a na vyžádání na kanálu Prime Starz . Amazon Prime i Starz Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Starz na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Starz, Run the World můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Starz je pouze v balíčku Premiere nebo jako samostatný doplněk k jinému balíčku kanálů, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Run the World můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


FuboTV

Starz je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Balíček hlavního kanálu i doplněk Starz lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Run the World můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sling TV

Starz je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Starz bez ohledu na to, zda se přihlásíte také k jednomu z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Starz získat celkem za 9 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

jak hrát profesionální tenis

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Run the World můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Starz je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku Starz:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, Run the World můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Spustit svět“Hrát si

Spustit svět | Oficiální upoutávka | STARZ Udržujte své sny jasné a váš kruh těsný. #RunTheWorld má premiéru 16. května na @STARZ. #RunTheWorldTV #STARZ Like Run the World na Facebooku: bit.ly/3qhw9Ew Sledujte Run the World na Twitteru: bit.ly/33yqqk1 Sledujte Run the World na Instagramu: bit.ly/33vJ0t4 Like STARZ na Facebooku: starz.tv/STARZFacebookYT Sledujte STARZ na Twitteru: starz.tv/STARZTwitterYT Sledujte STARZ na Instagramu: starz.tv/STARZInstagramYT Navštivte STARZ na… 2021-04-08T14: 01: 11Z

Run the World vypráví o čtyřech nejlepších kamarádkách, které jsou černými ženami žijícími v New Yorku. Tito živí, zběsile věrní nejlepší přátelé ... pracují, žijí a hrají v Harlemu, zatímco se snaží o nadvládu nad světem, podle tiskové zprávy, která pokračuje: V jádru je to bezpochyby ženská show o záviděníhodném přátelství a nejen o přežití - prosperující společně.

Hvězdy světa Svět Amber Stevens West, Andrea Bordeaux, Bresha Webb, Corbin Reid, Tosin Morohunfola a Stephen Bishop jsou vytvořeny a napsány spisovatelem Boomerang Leigh Davenport.

Premiérová epizoda se jmenuje Fenomenální ženy a její popis zní: Neúspěšná prozaička Ella McFairová začíná svůj první den na HotTeaDigest.com a získává své přátele, aby jí pomohly pokrýt její první úkol.

Kritici o tom zatím šílí. A.V. Klub píše, že show se soustředí na tyčící se břemena, která na černošky kladla společnost, v rámci černé komunity, a samozřejmě na očekávání, která na sebe kladou, a nazývá to upřímným, vtipným a někdy i srdcervoucím.

The Hollywood Reporter říká, že show spojuje aspirační lesk s emocionálním založením na známém, ale přitažlivém efektu a že přátelství spojuje pocit solidarity, který je obohacen pouze o energetickou chemii obsazení.

Spusťte svět v neděli ve 20:30 ET/PT na Starz.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Lilie jsou často oceňovány pro dekorativní účely, ale příležitostně může populace liliových polštářů v rybníku nebo jezeře explodovat. Pokud je více než polovina vody zakryta podložkami, můžete mít problém s rukama. Lily polštářky mohou ...

Dva svaly, které pracují společně a vytvářejí spodní část nohy (nebo lýtka), jsou hlubší sval soleus a povrchnější (blíže k pokožce) gastrocnemius. Tyto svaly spojují patu se zadní částí kolena a působí ...

Jak ošetřit zranění třísla. Bolest vnitřního stehna způsobená zraněním třísla se může pohybovat od mírné po těžkou a může se stát každému v jakémkoli věku. Bolest je důsledkem roztržení nebo prasknutí některého z pěti svalů, které probíhají po vnitřním ...

Zde je návod, jak streamovat sezónu 5 Blindspot online, premiéra ve čtvrtek 7. května ve 21 hodin. ET/PT na NBC

Jak sloužit porotě. Povinnost poroty je občanskou odpovědností, ve které je skupina občanů vybrána k účasti na soudním řízení v rámci federálního soudního systému. Mnozí věří, že povinnost poroty je jednou z nejdůležitějších povinností ...

Američanka chyběla v akci po většinu loňského roku kvůli narození jejího dítěte, ale nyní se snaží vrátit se.