Jak sledovat premiéru 12. série RuPaul’s Drag Race online zdarma

VH1/YouTube Premiéra 12. série „RuPaul's Drag Race“ má premiéru v pátek 28. února ve 20 hodin. EST/19:00 CST na VH1. Kliknutím sem zobrazíte podrobné informace o obsazení a plánu sezóny 12.RuPaul’s Drag Race Premiéra 12. série je v pátek 28. února ve 20 hodin. EST/19:00 CST na VH1. The synopse pro premiérovou epizodu s názvem Jsem ta děvka, která zní, hodnotí host Nicki Minaj nové obsazení královen soutěžících o 100 000 dolarů a titul America’s Next Drag Superstar. Prvním krokem ke koruně je napsat a předvést originální číslo rapu.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z RuPaul’s Drag Race na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

VH1 je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě a přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat RuPaul’s Drag Race žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.band-it loketní ortéza

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když zapomenete na DVR show, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat epizody, které byly vysílány za poslední tři dny.

masážní přístroj na tenisový míček

FuboTV

VH1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z RuPaul’s Drag Race na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu epizod až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují VH1. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z RuPaul’s Drag Race na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Mezi hodnocení rozhodčích patří Nicki Minaj, Thandie Newton, Whoppi Goldberg a dalšíHrát si

Oficiální upoutávka RuPaul’s Drag Race S12 | Premiéry pátek 28. února 8/7c Slibte věrnost tažení! RuVolution začíná premiérou 12. série RuPaul’s Drag Race v pátek 28. února v 8/7c na VH1. #VH1 #DragRace Přihlásit se k odběru VH1: on.vh1.com/subscribe Více z VH1: Oficiální web VH1: vh1.com/ Líbí se VH1 na Facebooku: facebook.com/VH1 Sledujte VH1 na Instagramu: instagram.com/vh1 Sledujte VH1 na Twitter: twitter.com/VH1 Najít VH1… 2020-02-13T17: 08: 41 000Z

V sezóně 12 bude 13 nových královen a více než tucet hostujících porotců, včetně Nicki Minaj, Normani, Whoopi Goldberg, Alexandria Ocasio-Cortez, Chaka Khan, Robyn, Leslie Jones, Jeff Goldblum, Daisy Ridley, Thandie Newton, Olivia Munn, Rachel Bloom, Daniel Franzese, Jonathan Bennett a Winnie Harlow. Mezi pravidelné rozhodčí patří Michelle Visage, Ross Mathews a Carson Kressley, vedle samotné RuPaul.

tabulka velikostí tenisových raket

Podle RuPaula bude nová sezóna představovat některé z dosud nejvíce výstředních výzev. Naši producenti přišli se zkroucenými, pobuřujícími výzvami, které zvyšují laťku veškeré konkurence reality, řekl RuPaul během rozhovor s Entertainment Weekly. Naši porotci slavných hostů jsou opravdu legendární. A toto obsazení královen je, troufám si říci, nejtalentovanější, jaké jsme kdy měli. Právě když si myslíte, že jste to všechno viděli, přichází nová úroda královen, která nám znovu fouká mysl.

Podívejte se na úplný seznam královen níže:

Nalaďte si v pátek večer ve 20 hodin EST zachytit nové epizody RuPaul’s Drag Race na VH1. Mezitím si nezapomeňte prohlédnout profil tohoto autora pro všechny vaše televizní reality show zpravodajství a zábava!


Populární Problémy

ATP zveřejnila v pondělí plán turné na čtvrté čtvrtletí roku.

United States Air Force Academy je čtyřletá univerzita se sídlem v El Paso County, Colorado. Studenti, kteří absolvují, získají bakalářský titul spolu s provizí do amerického letectva v hodnosti podporučíka ....

Iowa a Michigan se v sobotu setkají v bitvě Top 20 Big Ten. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Jak zacházet s menší bolestí nohou. Bolest nohou je běžným problémem sportovců i nesportovců. Drobnou nebo mírnou bolest nohou vyvolává řada příčin - nejčastěji svalové napětí, podvrtnutí vazů, ‚charley kůň‘ z tupého traumatu a ...