Jak sledovat celoživotní film Salt-N-Pepa online zdarma

Monique Paul, Laila Odom a GG Townson hrají v Salt-N-Pepa premiéru 23. ledna ve 20:00 ET/PT na celý život.

Život Monique Paul, Laila Odom a GG Townson hrají v Salt-N-Pepa premiéru 23. ledna ve 20:00 ET/PT na celý život.

Nejnovější doživotní biopic je Sůl-N-Pepa , premiéra v sobotu 23. ledna ve 20 hodin ET/PT na celý život.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Sůl-N-Pepa online nebo na vyžádání zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Sůl-N-Pepa žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo přichází s DVR, takže můžete zaznamenat jakékoli vysílání filmu a podívat se na něj později. A i když to DVR neděláte, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů a filmů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Sůl-N-Pepa živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s cloudovým prostorem DVR, takže můžete nahrávat budoucí vysílání a sledovat film, kdykoli budete chtít. Dodává se také s funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů a filmů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich skončení, i když je nenahráváte.

Hraji tenis ve francouzštině

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 40 a více televizních kanálů. Navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Sůl-N-Pepa živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR, takže můžete nahrávat budoucí vysílání a sledovat film, kdykoli budete chtít.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Sůl-N-Pepa žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů a filmů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR, takže můžete nahrávat jakékoli budoucí vysílání a sledovat film, kdykoli budete chtít.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

bodování tie tie break

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Sůl-N-Pepa živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled „Salt-N-Pepa“Hrát si

Sůl-N-Pepa | Doživotní film | oficiální trailer #SaltNPepa #LifetimeMovie 'Salt-N-Pepa' podrobně popisuje cestu studentů Queensborough Community College Cheryl Salt James a Sandra Pepa Denton, kteří vstupují do světa rapu a hip hopu, poté, co nahráli píseň pro svého přítele Hurby Azor. Salt-N-Pepa měla obrovský dopad jako jedna z prvních čistě ženských rapových skupin a změnila vzhled hip… 2021-01-20T11: 49: 24Z

Podle celoživotní tiskové zprávy Sůl-N-Pepa sleduje příběh studentů ošetřovatelství Cheryl Salt Jamesové a Sandry Pepy Dentonových, kteří se po nahrávání do školního projektu kamaráda dostávají do světa rapu a hip hopu.

Pokračuje to, Salt-N-Pepa udělala obrovský úspěch v hip hopu tím, že byla jednou z prvních čistě ženských rapových skupin, změnila vzhled hip hopu a nebála se mluvit o sexu a sdílet své myšlenky na muže. Salt-N-Pepa se stala prvním ženským rapovým počinem, který získal platinu a zažil průlomový úspěch s několika výhrami Grammy, což připravilo půdu pro všechny rapperky. Ve filmu se mimo jiné objeví také jejich největší hity jako Let’s Talk About Sex, What a Man, Shoop a Push It.

Ve filmu hrají GG Townson jako Cheryl Salt James, Laila Odom jako Sandra Pepa Denton, Cleveland Berto jako hudební producent Hurby Azor, Jermel Howard jako rapper Treach a Monique Paul jako DJ Spinderella.Hrát si

Salt-N-Pepa hovoří o novém celoživotním životopisném snímku Cheryl James a Sandra Denton ze slavné hip-hopové skupiny se otevírají o své cestě hudebníků ve svém novém životopisném filmu. PŘEČTĚTE SI VÍCE: gma.abc/3nI5ZbP Přihlaste se k odběru stránky YouTube GMA: bit.ly/2Zq0dU5 Navštivte domovskou stránku GMA: goodmorningamerica.com Sledujte GMA: TikTok: tiktok.com/@gma Facebook: facebook.com/GoodMorningAmerica Twitter: twitter.com/ gma Instagram: instagram.com/goodmorningamerica Sledujte celé epizody: abc.go.com/shows/good-morning-america hulu.tv/2YnifTH #GMA #SaltnPeppa #Shoop 2021-01-11T15: 53: 39Z

Po filmu bude následovat dokument Speciální rozhovor s Salt-N-Pepa pořádá Loni Love a nabízí rozhovory se samotnými ženami, Jamesem a Dentonem. Tisková zpráva pro speciální škádlení Po 35 letech vládnoucí královny hip hopu stále sílí. Salt-n-Pepa si sedne k zábavné a intimní diskusi o tom, co funguje u jejich ikonického partnerství, jak tyto dvě velmi rozdílné osobnosti nacházejí jemnou rovnováhu, aby to vydrželo, a jak jejich průkopnický styl nadále ovlivňuje hudební svět dnes. Pořádá Loni Love, speciál je nabitý dosud nikdy neslyšenými příběhy o jejich životě a kariéře a sdílí exkluzivní záběry BTS s několika překvapeními a speciálními hosty na cestě!

The Sůl-N-Pepa biopic vysílá v sobotu 23. ledna ve 20 hodin ET/PT na celý život, následovaný bezprostředně pohovorovým speciálem ve 23 hodin. ET/PT.


Populární Problémy

Jak chodit. Chůze je jedním z nejlepších cvičení s nízkým dopadem a je také jedním z nejlevnějších a nejpohodlnějších způsobů, jak se stát zdravějším; mnoho Američanů však chodí méně než polovinu denních doporučených kroků. Chůze může snížit váš ...

PSG a Marseille se ve středu setkají na turnaji Trophee des Champions 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu, pokud jste v USA.

Zde je několik živých přenosů pro obžalobu prezidenta Donalda Trumpa, které můžete dnes sledovat online, i když nemáte kabel.

Američané John Isner a Reilly Opelka se letos zúčastní čtvrtého ročníku Laver Cupu.

Zánět nohou, jako plantární fasciitida, může způsobit, že bude vaše noční rutina nesnesitelná a může ztěžovat usínání. Bolest je...