Jak sledovat basketbal olympiády Slovinsko vs Německo v USA

Basketbalové hodinky Slovinsko vs Německo

Getty Luka Doncic, vysoký týmový kolega Vlatko Cancar.

Slovinsko a Německo se střetnou ve čtvrtfinále olympijských her mužského basketbalu v Saitama Super Arena 3. srpna.

Ve Spojených státech nebude hra (začátek: pondělí večer v 9:00 ET/18:00 PT) nikde v televizi, ale můžete ji sledovat živě nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream Slovinsko vs Německo online:

wii tenisové hry
Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte basketbal Slovinsko vs Německo živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s touto možností a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celou olympiádu) za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte basketbal Slovinsko vs Německo živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.

sledujte archer online zdarma

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kterékoli z nich můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte basketbal Slovinsko vs Německo živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

disney plus nefunguje na ps4

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte živě Slovinsko vs Německo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled Slovinsko vs Německo

Po celou dobu her to byla show Luka Doncic pro Slovinsko. Superstar Dallas Mavericks to rozsvítil při hraní za svou domovskou zemi, když v první výhře Slovinska nad Argentinou zaznamenal 48bodový výkon, 25bodový výkon při druhém vítězství týmu na hrách nad Japonskem a 12 bodů, Při poslední výhře týmu proti Španělsku 14 doskoků a 9 asistencí.

V určitém okamžiku na něm byli tři hráči, Slovinsko řekl trenér Aleksander Sekulic o pozornosti týmu soupeře vůči Doncicovi. Tlačili na něj. Luka vždy našel dobré řešení, a tak udělal (svým spoluhráčům) otevřené střely. Měli jsme skvělý pohyb míče. Není snadné hrát proti zónám. Měli jsme spoustu otevřených střel. Naštěstí jsme je vyrobili na konci, když to bylo nejdůležitější (doba hry).

Slovinsko zatím vede 3: 0 a končí jako nejlepší tým skupiny C. Myslím, že jsme připraveni na všechno, Řekl Doncic míří do zápasu proti Německu. Je to čtvrtfinále. Pokud ztratíte svůj domov a my vyjdeme na 100 procent.

Na druhé straně Německo vedlo 1: 2 v předběžné akci a vítězství 99: 92 nad Nigérií posunulo tým do čtvrtfinále. Jordan Nwora vedl Nigérii s 33 body a 7 doskoky, zatímco Němcům vede Moritz Wagner, který zaznamenal 11,7 bodu, zatímco v olympijských akcích dosáhl 3,3 doskoků.

Celé léto jsme na hřišti předváděli velké nasazení. Vždy bojujeme jeden za druhého, německý hráči Řekl Andreas Obst , a dodává: Jsme tým. Chceme hry vyhrát, nikoho se nebojíme.

jak se v tenise stát profesionálem

Velkým klíčem pro Německo bude tříbodová střelba. Němci zasáhli 41% svých střel z centra, což je jedno z nejlepších procent mezi soupeřícími týmy na olympijských hrách, a pokud nedokážou zneškodnit Doncic, nejlepší obrana bude dobrým útokem - a to bude znamenat zasažení některých velkých košů .

Zde je pohled na soupisky pro obě země:

Německo: Danilo Barthel, Robin Benzing, Isaac Bonga, Niels Giffey, Justus Hollatz, Leon Kratzer, Moado Lo, Andres Obst, Joshiko Saibou, Johannes Thiemann, Johannes Voigtmann, Moritz Wagner, Lukas Wank, Jan Niklas Wimberg.

Slovinsko: Luka Rupnik, Point Guard, Aleksej Nikolic, Guard, Klemen Prepelic, Guard, Edo Muric, Forward, Mike Tobey, Center, Jaka, Blazic, Shooting Guard, Gregor Hrovat, Small Forward, Ziga Dimec, Center, Zoran Dragic, Forward, Vlatko Cancar, malý útočník, Jakob Cebasek, Guard/Forward, Luka Doncic, Guard


Populární Problémy

Nicolas Kiefer nevěřil vlastním očím, když viděl v nočním klubu tančit Novaka Djokoviče. Novak Djokovic dříve bránil Adria Tour s tím, že se vše stalo podle vládních pravidel.

Zhruba polovina všech účastníků raketových sportů zažívá tenisový loket. Přijďte se seznámit s příznaky tenisového lokte, abyste zjistili, zda jste jedním z nich.

Jak vypadat Preppy. Chcete se obléknout do čistého střihu, leštěného a preppy? Jediné, co musíte udělat, je pěstovat klasický, jednoduchý vzhled, jen s několika klíčovými doplňky, které spojí váš šatník. Vypadat preppy je víc než jen ...

2021 Eastbourne International se rozběhne v pondělí, kde bude hrát řada špičkových hráčů, kteří vystoupí v nabité sestavě.

Pokud chcete zjistit, kdo jste, deník si zapisujte a své myšlenky si zapisujte alespoň na 20 minut každý den. Když se vrátíte a přečtete si každodenní pozorování, začnete si ve svém myšlení a emocích všímat vzorců, které vám mohou poskytnout vhled do vašeho nitra. Pro ještě lepší přehled si napište cíl nebo prioritu, na kterou byste se chtěli zaměřit. To vám pomůže pochopit, co je pro vás nejdůležitější.

Váš průvodce streamováním remaku Kráska a zvíře online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí