Jak sledovat online dokument HBO „Song of Parkland“ HBO

Parkland HBO Documentary

Getty

Příběh o tom, jak učitelka dramatické výchovy Marjory Stoneman Douglasové na střední škole Melody Herzfeldová a její studenti našli způsob, jak se vyrovnat s loňskou smrtící školní střelbou, je zaznamenán v novém 30minutovém dokumentu, Píseň o parku .

Film bude mít premiéru ve čtvrtek 7. února v 19 hodin. ET/PT na HBO. Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete sledovat Píseň o parku živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO Pak můžete sledovat Píseň o parku buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Píseň o parku žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

Ať už již máte Sling TV resp chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „HBO je k dispozici jako doplněk k základnímu balíčku Sling Orange nebo Sling Blue.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Píseň o parku žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling TV aplikace.


Náhled „Song of Parkland“

14. února 2018 vstoupil střelec na střední školu Marjory Stoneman Douglasové v Parklandu na Floridě, zabil 17 učitelů a studentů a zranil několik dalších.

Od té doby studenti Stonemana Douglase vynaložili úsilí na proměnu této tragédie v naději a stali se národními hlasy v boji za přísnější zákony o zbraních.

To, co jsme viděli od Marjory Stoneman Douglasové, je, že spousta dětí mluví a nechává slyšet své hlasy, Píseň o parku řekla režisérka Amy Schatz . Jen si myslím, že je zajímavé přemýšlet o té populaci dětí a také o tom, jak inspirovaly ostatní děti po celé zemi, aby měly hlas. Chtěl jsem tam jít a zjistit, jestli existuje příběh, který bychom mohli vyprávět o těchto dětech, o těchto dětech a o těchto dětech. A to byl začátek.

Schatz přišel s příběhem učitelky dramatu Melody Herzfeldové a jejích studentů. Když studenti nacvičili hru, když došlo ke střelbě, byli odhodláni ji dokončit, jakmile se vrátí do školy, a použili ji jako způsob, který jim nejen pomůže vypořádat se s tragédií sami, ale také pomůže komunitě uzdravit se a posunout se vpřed.

Pamatuji si, co (Herzfield) řekl na začátku bylo, že mnoho dětí nemělo hlas, řekl Schatz. Nebyli si jisti, kde stojí, ani jak se cítí, a že je něco na tom, že se vrhnou zpět do divadla a pracují na uvedení této produkce, která jim pomohla najít normálnost. Projekt skládání písní byl také způsob, jak se vyjádřit, což je další kus, který je ve filmu uveden.

Dokument navazuje na vystoupení Herzfeldových studentů na Tony Awards, kde zpívali dojemné ztvárnění Rent’s Seasons of Love.

Netušil jsem, že budou osvětlovat děti tak, jak to dělají, řekl Herzfield, který obdržel Cenu za vynikající výsledky v oblasti divadelního vzdělávání za rok 2018. Bylo to tak silné, jako bych je poslouchal poprvé.

Píseň o parku je 30 minut.


Populární Problémy

Naštěstí se nikdy nedostanete do situace, kdy se budete muset bránit ozbrojenému útočníkovi. Svět může být bohužel tak trochu nepředvídatelný. Mějte na paměti, že je vždy lepší běžet, pokud se můžete dostat pryč. Pokud nemůžete ...

Rafael Nadal vystoupil na podporu Novaka Djokoviče v důsledku katastrofální Adria Tour. Nadal však také vyjádřil důležitost poučení se z chyb turnaje.

Jak hrát se 2 hráči na Nintendo Switch. Tento wikiHow vás naučí, jak hrát hru pro 2 hráče na Nintendo Switch. Můžete hrát hru pro dva hráče pomocí ovladačů Joy-Con otočených do strany, nebo jeden hráč může použít Joy-Con ...

Luke Garza a Iowa se v úterý utkají s Nebraskou v Lincolnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Finále ATP začíná příští týden.

„Vánoční prázdniny“ jsou v horní části seznamu filmů, které musíte během prázdnin sledovat. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.