Jak sledovat streamování dokumentů Studio 54 onlineGettyVzestup a pád nočního klubu a diskotéky definujících status na konci 70. let je zkoumán v novém dokumentu s názvem po samotném klubu, Studio 54 .Dokument má televizní premiéru v pondělí ve 22 hodin. ET na A&E. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Studio 54 živě nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

A&E je jedním ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete živý přenos filmu sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat film až tři dny po něm vysílá, i když to nezaznamenáte.

tenisová loketní manžeta

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně A&E.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos filmu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychle vpřed prostřednictvím reklam).

TV Philo

A&E je zahrnuto v hlavním 43kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud ho plánujete dlouhodobě udržovat.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a film pak můžete sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát film do tří dnů od jeho posledního vysílání.


Náhled „Studio 54“

26. dubna 1977 Steve Rubell a Ian Schrager otevřeli dveře do Studia 54. O necelé tři roky později, v únoru 1980, začal jejich trest odnětí svobody za daňové úniky. Během 33 měsíců mezi nimi se jejich newyorský noční klub stal světoznámou destinací pro celebrity z A-seznamu, aby se mohli vydat na pořádnou párty.

Nejbláznivější noc byla vždy ve Studiu 54, říká Schrager . Byl to chaos každou noc.

nejlepší místa k nákupu tenisek

Tento film, který režíruje Matt Tyrnauer ( Valentino: Poslední císař , Citizen Jane: Battle for the City ), zaznamenává dobu, kdy bylo Studio 54 epicentrem kulturního vesmíru. Je tak poutavé, že příběh je vyprávěn prostřednictvím rozhovorů se Schragerem, který o klubu málokdy veřejně hovoří.

Synopse filmu dává další představu o tom, co očekávat:

Se vzácnými záběry, přehlídkou barevných patronů a zaměstnanců a brutálně upřímnými rozhovory se samotným Schragerem, Studio 54 je strhující studie protikladů. Uvnitř paláce proměněného diskotéky si dav liboval v atmosféře naprostého přijetí, ať už královny dragsterů, osmdesátníků, číšníka nebo celebrity. Přesto venku zuřivý vyloučený dav toužil po tom, aby si ho všiml vrátný, a uvedl ho do svatyně pulzující lásky. Třpytivé stvoření Schragera a Rubella vycházelo z bezstarostné naivity a bezuzdných ambicí - ale stejným instinktům se ho podařilo zničit. Tento napínavý příběh odhaluje, jak i ty kulturně nejsilnější a transformační jevy mohou být zranitelné a pomíjivé.

Studio 54 také zkoumá zatčení a následné uvěznění Rubella a Schragera za daňové úniky a proplacení 2,5 milionu dolarů z příjmů klubu. Ale ve skutečném stylu Studio 54 měli den před začátkem věty obrovskou párty. Jack Nicholson, Sylvester Stallone, Richard Gere, Reggie Jackson a Farrah Fawcett byli mezi návštěvníky, zatímco Diana Ross a Liza Minnelli zpívali.

Na té párty jsem se opravdu nebavil. Druhý den jsem šel do vězení, Řekl Schrager . Šel jsem, protože jsem věděl, že když nepůjdu, bude moje nepřítomnost zaznamenána. Bylo by to nápadné. Ale všichni ostatní dostali poslední tanec.

Na webu agregace recenzí Rotten Tomatoes , Studio 54 , která byla uvedena v kinech v říjnu, získala vynikající 89 procent - 66 pozitivních recenzí ze 74 celkem.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Poirier vs McGregor 3 na počítači, telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení.

Jak sedět u počítače. Tento wikiHow vás naučí, jak používat správné držení těla a polohu zařízení, když sedíte u počítače delší dobu. Mějte na paměti, že i při dokonalém držení těla a nastavení vybavení byste měli ...

Vasiliy Lomachenko se v sobotu utká s Teofimem Lopezem v očekávané lehké bitvě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje.

Finále Longines Future Tennis Aces se konalo na hřišti zřízeném přímo pod Eiffelovou věží, vítězkou se stala Victoria Jimenez.

Chrám Philadelphie a La Salle se setkají v sobotu v aréně Tom Gola. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.