Jak se zbavit baculatých rukou

Mnoho lidí si uvědomuje „baculaté“ ruce. Bohužel pro každého, kdo chce změnit vzhled svých rukou, je genetika pravděpodobně nejdůležitějším faktorem při jejich formování. Nicméně, tam jsou způsoby, jak změnit vzhled vašich rukou, i když jsou přirozeně trochu baculaté. Nejlepší věc, kterou můžete pro své sebevědomí udělat, je přijmout se taková, jaká jste, bez ohledu na to, jak vypadáte.

Metoda 1 ze 2: Udržování zdravého životního stylu

 1. Obrázek s názvem Zbavte se baculatých rukou Krok 1

  1 Zavázat se k dostatku pohybu. Hubnout je hlavním způsobem, jak hubenější ruce, a nejzdravější způsob, jak zhubnout, je cvičení. CDC doporučuje dospělým zhruba dvakrát týdně zhruba 150 minut aerobní aktivity a silového tréninku. Pokud už tolik cvičíte, zkuste si zacvičit.
  • Na rozdíl od obecné víry, cvičení rukou nepovede k štíhlejším rukám. Za prvé, „bodový trénink“, kdy se člověk zaměřuje na určitou oblast svého těla kvůli cvičení a hubnutí, je do značné míry mýtus. Za druhé, i kdyby bylo možné cvičit určité svaly na hubnutí, vaše prsty žádné nemají! Svaly ovládající vaše prsty se nacházejí v dlaních a předloktích.


  Odpověď odborníka Q

  Čtenář wikiHow se zeptal: 'Jak se zbavíš tuku na prstech?'  Claudia Carberry, RD, MS  Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Claudia Carberry je registrovaná dietoložka specializující se na transplantace ledvin a poradenství pacientům při hubnutí na University of Arkansas pro lékařské vědy. Je členkou Arkansaské akademie výživy a dietetiky. Claudia získala MS v oboru výživy na University of Tennessee Knoxville v roce 2010. ODBORNÁ RADA

  Claudia Carberry, registrovaná dietoložka, odpovídá: „Cvičte 30-60 minut denně. Nezaměřujte se na cvičení rukou, ale raději procvičte celé tělo. '

 2. Obrázek s názvem Zbavte se baculatých rukou Krok 2

  2 Jezte zdravou, vyváženou stravu. Další bezpečnou a efektivní metodou hubnutí je skrz jíst dobře. Jezte čerstvé ovoce a zeleninu, zejména zelenou listovou, jako je salát a kapusta. Chudé maso, jako kuřecí prsa a různé ryby, je také důležitou součástí zdravé výživy. Nezapomeňte sledovat tyto kalorie a vyhýbat se velkému množství zpracovaného cukru tím, že se vyhnete jednoduchým sacharidům a cukrovinkám. Nevynechávejte jídla, protože to může způsobit vážné zdravotní problémy.
 3. Obrázek s názvem Zbavte se baculatých rukou Krok 3

  3 Zůstaňte hydratovaní. „Buclaté“ ruce mohou být ve skutečnosti oteklé. Otok může být způsoben zadržováním vody, což může být způsobeno mírnou dehydratací. Někdy může být tento typ otoku rukou způsoben pitím příliš mnoho vody, což způsobuje nerovnováhu elektrolytů ve vašem těle.
  • Pokud vám po alespoň hodinovém cvičení otékají ruce, zkuste místo vody vypít sportovní nápoj.
  • Pokud správná hydratace nezlepší oteklé ruce nebo je doprovázena zvracením a zmatením, navštivte lékaře . Otoky rukou a jiných končetin mohou být známkou vážných zdravotních problémů.
 4. Obrázek s názvem Zbavte se baculatých rukou Krok 4

  4 Omezte sůl. Jíst příliš mnoho soli může způsobit zadržování tekutin, takže vám opuchnou ruce. Vyvarujte se potravin, jako jsou solené arašídy, bramborové lupínky, zpracované maso a sójová omáčka. Pokud máte potíže s jejich vyřazením ze stravy, kupte si ve většině supermarketů verze s nízkým obsahem sodíku. reklama

Metoda 2 ze 2: Aby vaše ruce vypadaly řidší

 1. Obrázek s názvem Zbavte se baculatých rukou Krok 5

  1 Získejte správnou manikúru. Delší nehty a nehtová lůžka mohou vytvářet iluzi delších, tenčích prstů. Svou roli hraje také tvar nehtů. Pilování nehtů do kulatého nebo „ovinutého“ tvaru je nejlepší pro krátké, široké prsty.
 2. Obrázek s názvem Zbavte se baculatých rukou, krok 6

  2 Správně velikost jakéhokoli šperku. Příliš malý prsten může způsobit, že i tenké ruce budou vypadat baculaté! Přesně určete si velikost prstenu . Ne jen hádat! Totéž platí pro náramky a hodinky.
 3. Obrázek s názvem Zbavte se baculatých rukou, krok 7

  3 Noste silnější šperky. Tenké náramky a prsteny mohou vaše ruce vypadat baculatěji, než ve skutečnosti jsou. Naopak tlusté náramky a prsteny přitahují oko od baculatých oblastí. Mohou také vytvořit iluzi štíhlejší siluety. Minimální ruční šperky se však také doporučují, pokud si nejste vědomi svých rukou. Zvažte nošení svého nejzábavnějšího příslušenství jinde, abyste zvýraznili atributy, na které jste hrdí.
 4. Obrázek s názvem Zbavte se baculatých rukou, krok 8

  4 Pokud je to možné, noste rukavice. Pokud jste si velmi vědomi svých rukou, rukavice vám mohou zvýšit sebevědomí. Krátké nylonové rukavice s volánovými okraji se hodí k mnoha příležitostným outfitům. Pro oblékací příležitosti jsou oblíbené společenské rukavice. Formální rukavice mohou mít různé délky, od krátkých po velmi dlouhé, sahající přes loket. Vyberte si typ, který je pro vás nejlichotivější. Když se ochladí, noste izolované rukavice. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zhubnete v obličeji? Claudia Carberry, RD, MS
  Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Claudia Carberry je registrovaná dietoložka specializující se na transplantace ledvin a poradenství pacientům při hubnutí na University of Arkansas pro lékařské vědy. Je členkou Arkansaské akademie výživy a dietetiky. Claudia získala titul MS ve výživě z University of Tennessee Knoxville v roce 2010. Claudia Carberry, RD, MS Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Odborná odpověď Ztráta hmotnosti pomůže vašemu obličeji vypadat tenčí. Omezte ve své stravě sodík, abyste předešli otokům.
 • Otázka Jak zjemníte ruce? Claudia Carberry, RD, MS
  Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Claudia Carberry je registrovaná dietoložka specializující se na transplantace ledvin a poradenství pacientům při hubnutí na University of Arkansas pro lékařské vědy. Je členkou Arkansaské akademie výživy a dietetiky. Claudia získala titul MS ve výživě z University of Tennessee Knoxville v roce 2010. Claudia Carberry, RD, MS Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Expertní odpověď Lotion je nejlepší způsob, jak si zjemnit ruce. Pro měkčí ruce nemůžete udělat nic nutričně.
 • Otázka Můžete ztratit tuk na prstech? Claudia Carberry, RD, MS
  Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Claudia Carberry je registrovaná dietoložka specializující se na transplantace ledvin a poradenství pacientům při hubnutí na University of Arkansas pro lékařské vědy. Je členkou Arkansaské akademie výživy a dietetiky. Claudia získala titul MS ve výživě z University of Tennessee Knoxville v roce 2010. Claudia Carberry, RD, MS Magisterský titul, výživa, University of Tennessee, Knoxville Odborná odpověď Ztráta hmotnosti je důležitá, pokud máte obavy z tuku na prstech. Soustřeďte se na procvičování celého těla, ne rukou.
 • Otázka Jak mohu získat úzkou a malou dlaň? Claudia Carberry, RD, MS
  Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Claudia Carberry je registrovaná dietoložka specializující se na transplantace ledvin a poradenství pacientům při hubnutí na University of Arkansas pro lékařské vědy. Je členkou Arkansaské akademie výživy a dietetiky. Claudia získala titul MS ve výživě z University of Tennessee Knoxville v roce 2010. Claudia Carberry, RD, MS Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Odborná odpověď Velikost dlaní není něco, co můžete změnit. To je genetická vlastnost.
 • Otázka Hrál jsem na klavír 2 hodiny denně po dobu 6 let. Přesto mám tlusté prsty. Myslel bych, že by to pomohlo zmenšit je. Nejsem tlustý obecně, ale mohu je zmenšit? Claudia Carberry, RD, MS
  Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Claudia Carberry je registrovaná dietoložka specializující se na transplantace ledvin a poradenství pacientům při hubnutí na University of Arkansas pro lékařské vědy. Je členkou Arkansaské akademie výživy a dietetiky. Claudia získala titul MS ve výživě z University of Tennessee Knoxville v roce 2010. Claudia Carberry, RD, MS Magisterský titul, výživa, University of Tennessee Knoxville Odborná odpověď Velikost vašich prstů je většinou genetická. Zdá se, že děláte vše pro to, abyste zůstali na zdravé tělesné hmotnosti a dělali činnosti, které vás baví.
 • Otázka Jak mohu zhubnout za týden? Pokud se budete věnovat cvičení a programu snižování kalorií, pomůže vám to časem zhubnout. Týden vám však nedá příliš mnoho času na hubnutí, takže snižte očekávání nebo si dejte více času.
 • Otázka Jak mohu zhubnout za dva týdny? Držte dietu a začněte cvičit. Jezte jako obvykle, omezte tuk a cukr. Zkuste před každým jídlem vypít trochu vody, protože to sníží vaši chuť k jídlu a následně budete jíst menší porce.
 • Otázka Můžu si cvičením ztenčit prsty? Ano, můžete, ale také potřebujete zdravou výživu. Pokud cvičíte, ale nejíte zdravě, zrušíte veškerou svou tvrdou práci.
 • Otázka Mám pěkné ruce, ale moje prsty vypadají oteklé; může to být způsobeno zdravotními důvody? To může být. Měli byste se poradit se svým lékařem, abyste zjistili, co se děje.
 • Otázka Jsem hubený, ale mám tlusté ruce - proč? Je to důsledek genetiky a vaší kostní struktury. Je pravděpodobné, že pro změnu genetické distribuce tuku nebudete moci mnoho udělat. Je také možné, že přeceňujete jejich 'tučný' vzhled, protože je nemůžete vidět stejně jako ostatní.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Každý je svým vlastním nejhorším kritikem. I když si můžete myslet, že máte baculaté ruce, mnoho lidí si toho možná nikdy nevšimne. Možná ani nemáte baculaté ruce!
 • Přijměte své ruce. Vaše ruce pro vás dělají tolik a každému, komu na vás opravdu záleží, bude jedno, jestli máte ruce baculaté nebo štíhlé.
 • Pamatujte, že ne každý může mít tenké ruce. Někteří obecně baculatí lidé mají štíhlé ruce, zatímco někteří hubení lidé mohou mít tlusté. Nebuďte špatní, pokud hubnutí nevede k hubeným prstům. Naučte se přijímat ruce takové, jaké jsou.
 • Mějte na paměti, že jak lidé stárnou, ztrácejí tuk ve svých rukou. Buclaté ruce ve skutečnosti mohou působit mladistvěji!

reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Chicago Cubs online bez kabelu v roce 2020.Jak bojovat s depresí. Deprese se někdy může zdát jako konec světa, ale nejste sami - je to devastačně běžné onemocnění, které postihuje odhadem 10% Američanů. Deprese je vážná nemoc. Pokud se neléčí, ...Mistrovství Ameriky východ připadá na UMBC a Vermont. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.Jak platit za rovnátka. Potřebujete, nebo vaše dítě, rovnátka? Rovnátka jsou drahá, takže by vás mohlo zajímat, jaké možnosti za ně musíte zaplatit. Ve skutečnosti existuje celá řada možností, od plánů bezúročných plateb po charitu ...Jak zastavit šperky. Zastavení šperků za peníze není obvykle ideální situace, protože zastavárny nabízejí vysoké úrokové sazby a ceny šperků za zlomek jejich skutečné hodnoty. Pokud však potřebujete rychlou půjčku, zastavovací šperky mohou být ...