Jak se dívat na Sugar Bowl 2019 online bez kabelu

Cukrová mísa 2019

GettyHledám 10. vítězství poprvé od doby, kdy byl Colt McCoy pod středem, č. 15 Texas Longhorns převezme č. 5 Georgia Bulldogs v Cukrové míse 2019 na Nový rok.Začátek hry je naplánován na 20:45. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, herní konzoli, chytré televizi nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu :Hulu s živou televizí

tenisky pro tenisty

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.Platformy ESPN

modré džínové tenisky

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled Texas vs Georgia

Rok 2018 znamenal návrat na výsluní Texasu, který za osm let od svého objevení v národním mistrovství BCS v roce 2009 dosahoval průměrně 6 625 výher za sezónu, objevil se ve dvou Texas Bowls, dvou Alamo Bowls, jedné Holiday Bowl a zcela vynechal mísa v dalších třech sezónách.

Longhornové se letos umístili na 23. místě v předsezónní anketě AP, takže nebyli úplně bez očekávání, ale málokdo je předvídal, že porazí Oklahomu, postoupí na šampionát Big 12 a zajistí si místo v novoroční šestce.

Přesto, i když již překonali očekávání, Longhorns vědí, že práce není hotová. Chtějí dokázat, že opět patří na velké pódium - ne že jsou jednoduše rádi, že se tam dostanou.

Chceme, aby si užili čas v New Orleans - náš tým si to vysloužil, řekl Tom Herman, který je ve své druhé sezóně jako hlavní trenér. Je to obrovská hra s mísami a obrovské město. Ale také víme, že jsme sem přišli také s úkolem, a to vyhrát mistrovství Sugar Bowl. Když je čas do práce, budeme vytočeni, soustředěni a připraveni pracovat.

základy tenisu

Naopak, Georgia byla určitě zklamaná, když zjistila, že míří do Sugar Bowl. Ačkoli Bulldogs prohráli s Alabamou v šampionátu SEC, přesto šli 11: 2, v této sezóně vyzvali Crimson Tide lépe než kdokoli jiný a cítili, že patří do play-off.

Týmy v gruzínské situaci mohou někdy utrpět ve své hře bowlingu útlum, ale Georgia dbá na to, aby zůstala soustředěná.

To je minulost - kluci to mají za sebou, řekl quarterback Georgia Jake Fromm o prohře s Alabamou a chybějícím play off. Dal jsem to za sebou. Teď jsme tady. Nemůžete změnit nic, co se stalo v minulosti. Jsme nadšení a připraveni hrát.

Přesto, i když to nemusí být konečný cíl, výhra pro Gruzii by jim poskytla back-to-back New Year's Six Bowl Wins, back-to-back 12-plus win season and back-to-back Top-5 finishes, něco, čeho se jim v prvních letech éry Marka Richta ani nepodařilo.

raketové údery

Tvůrci šancí určitě očekávají, že to udělají Buldoci jsou zvýhodněni do 12.5 . Texas ale dokázal, že si letos může hrát s kýmkoli, a Georgia je nebere jako samozřejmost.

Známe překážku, která je v Texasu před námi, tým, který má skvělou tradici, opravdu dobrý fotbalový tým, řekl hlavní trenér Georgie Kirby Smart. Texas hraje na opravdu dobré konferenci a my máme standard, se kterým hrajeme bez ohledu na to, s kým hrajeme. Víme, že hrajeme opravdu dobrého soupeře, a naši hráči jsou z této příležitosti nadšení. Toto je jedna z nejlepších misek v zemi.

Tyto dva týmy hrály naposledy v 1984 Cotton Bowl , přičemž Georgia vytlačila vítězství 10-9. V tomto můžete očekávat několik dalších bodů.


Populární Problémy

Jak si vyrobit zmrzlinový banánový koktejl. Banány a zmrzlina chutnají skvěle ve smoothies. Společně vytvoří dokonalé smoothie, které je bohaté a krémové. Jakmile víte, jak udělat základní banánové smoothie, můžete zkusit dělat variace, ...

Zde je vše, co potřebujete vědět k objednání UFC 236 na ESPN Plus. Obsahuje informace o cenách a způsob sledování na televizoru nebo jiném zařízení.

Seznam pěti nejlepších mužských tenistů v historii tohoto sportu.

Získávání řezů a škrábanců je součástí každodenního života. Většinu času se tyto rány hojí bez obtíží. Někdy však do zranění vstoupí bakterie a způsobí infekce, které mohou být nebezpečné. Včasná detekce infekce způsobí ...