Živý přenos Oklahoma vs K State Football: Jak sledovat online zdarmaGetty Oklahoma Sooners quarterback Spencer Rattler.Fotbalový tým Oklahoma Sooners č. 3 bude v sobotu hostit Kansas State Wildcats v otvíráku Big 12 každé strany.Hra začíná v poledne ET a bude vysílána v televizi Fox. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Kansas State vs Oklahoma online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ve 4K: FuboTV

Poznámka: Tato hra je k dispozici ve 4K na FuboTV, jediné streamovací službě, která nabízí některé hry ve 4K

server tenisových kopů

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Kansas State vs Oklahoma naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenejte to.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Kansas State vs Oklahoma naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

správná velikost tenisové rukojeti

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Kansas State vs Oklahoma naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Streamování 8. epizody hry o trůny

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Kansas State vs Oklahoma naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Kansas State vs Oklahoma Preview

The Sooners zahájili svou kampaň 2020 sestřelením Missouri State Bears 48-0 doma 12. září.

Vysoce vychvalovaný nováček rozehrávač Spencer Rattler na svůj debut zapůsobil, až do druhé poloviny hřiště neviděl. Připojil se na 14 ze 17 průchodů na 290 yardů a 4 přistání bez obratu, než ustoupil zálohám Tanner Mordecai a Chandler Morris.

Mám pocit, že jsem si od svých kluků v týmu získal velkou důvěru, řekl Rattler po vítězství Associated Press . Jako quarterback musíte mít takové asertivní vedení a přinést vám určité vlastnosti a mám pocit, že na tom stále pracuji, ale odvádím s tím docela dobrou práci.

V loňském roce, v první sezóně hlavního trenéra Chrise Kliemana v Kansas State, nezařazené Wildcats ohromily tehdejší Ne. 5 Dříve 48-41 doma v říjnu.

Jsem velmi nadšený, že se tento týden vrátím na hřiště proti dobrému fotbalovému týmu z Kansas State, což je program, ke kterému máme zjevně velký respekt, již po dlouhou dobu, řekl v úterý hlavní trenér Oklahomy Lincoln Riley. 247Sporty . A trenér Klieman tam v prvním ročníku evidentně odvedl ohromnou práci a [je] skvělý fotbalový trenér, kolem něj skvělý personál a spousta velmi talentovaných fotbalistů v tomto týmu. Takže víme, jaký druh výzvy to bude. Vzrušující hra na rozjezd našeho rozvrhu konference Big 12 a příjemný týden na rozloučenou, dobrý pocit z postupu našeho týmu.

Wildcats budou hledat své první vítězství v sezóně. Ve svém prvním a jediném testu podlehli doma na konferenci Sun Belt Conference Arkansas State Red Wolves 35-31 poté, co v polovině druhého čtvrtletí získali vedení 21-7.

Stát Kansas vyhrál bitvu o obrat 2: 0, ale získal 489-374. Červení vlci drželi Wildcaty na pouhých 91 spěchajících yardech na 39 přenosech.

Nebyl to výsledek, který jsme chtěli, řekl Klieman AP . Nehráli jsme zvlášť dobře. Vím, čím si kluci prošli za poslední měsíc až pět týdnů, když se snažili připravit se na hru, a nemůžeme se vymlouvat.

Quarterback Wildcats Skylar Thompson dokončil 17 z 29 povolení na 259 yardů a pár přistání.

live stream redskins vs eagles

Jsou tam tři nebo čtyři (přihrávky), o kterých si myslím, že byly jen o pár centimetrů pryč, řekl Thompson, podle AP, nebo jsem zmeškal hod nebo špatně odhadl míč a prostě jsem se tam nemohl párkrát dostat na stejnou stránku.


Populární Problémy

TCU se ujímá Purdue v zajímavé nekonferenční sobotní hře Power 5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Otec Novaka Djokoviče věří, že Grigor Dimitrov je mužem zodpovědným za celý rozruch ohledně COVID-19 na Adria Tour. O Bulharovi se říkalo, že virus přenesl z USA, než se zúčastnil různých veřejných akcí v Zadaru.

Wofford a UNC-Greensboro se v pondělí večer setkají na jižním mistrovství. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak začít plachtit. Plachtění je populární sport v pobřežních městech a oblastech, které se nacházejí na velkých vodních plochách. Je to vynikající sport, který vám umožní využít vítr k napájení vašeho plavidla. Naučte se základy s praktickými ...

5 největších zápasů, které Roger Federer prohrál!

Soupeř Jo-Wilfried Tsonga vyhrál ve třech setech a postupuje do semifinále antukového turnaje.