Jak sledovat hry Suns online bez kabelu

Sledujte slunce bez kabelu

GettyDíky silnému mladému jádru posílenému Devinem Bookerem a Deandrem Aytonem se Phoenix Suns snaží udělat ve velmi konkurenceschopné Západní konferenci trochu hluku a prolomit sucho v play off, které se blíží desetiletí.Hry Suns se letos budou odehrávat buď na Fox Sports Arizona (lokálně televizní pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi), NBA TV (celonárodně vysílané), ESPN (celostátně vysílané), TNT (národní) nebo ABC (celostátně televizní).Pokud nemáte kabel, můžete hry Suns sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících streamovaných živých televizních přenosů bez kabelu služby:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a celonárodní televizní vysílání: Hulu s živou televizí

Suns Channels v ceně : Fox Sports Arizona (vybrané trhy), ESPN, TNT, ABC (vybrané trhy)Cena : 44,99 $ za měsícFox Sports Arizona, ESPN, TNT a ABC patří mezi Více než 60 živých televizních kanálů s Hulu With Live TV . NBA TV není součástí, ale tyto hry budou také vysílány na Fox Sports Arizona, takže Hulu je nejlevnější možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat každou televizní hru Suns online bez kabelu.

odpaly ze stolního tenisu

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Suns na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.Pokud ABC ve vaší oblasti není zahrnuto, jsou tyto hry také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Streamujte nyní na Hulu


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Suns Channels v ceně : Fox Sports Arizona (vybrané trhy), NBA TV, TNT

Cena : 54,99 $ za měsíc

Fox Sports Arizona, NBA TV a TNT jsou součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty, ale většina her ESPN bude také na Fox Sports Arizona a hry ABC lze sledovat zdarma bez kabelu na digitálních platformách ESPN, takže FuboTV zůstává fantastickou volbou pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her Suns na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

plochý tenisový míček

Hry ABC jsou také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Streamujte FuboTV hned teď

rovnátka na zánět šlach v lokti

Hry mimo trh: Amazon NBA League Pass

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ měsíčně nebo 199,00 $ za celou sezónu, ale mezi 22. říjnem a 29. říjnem můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžeš zaregistrujte se zde Amazon Prime a kanál NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos všech her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Streamujte na NBA League Pass s Amazon Prime zde

NBA League Pass

Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje několik různých cenových možností. Nabízejí průkaz pro jeden tým (17,99 $ měsíčně nebo 119,99 $ za sezónu), průkaz pro celý tým (28,99 $ měsíčně nebo 199,99 $ za sezónu) nebo průkaz pro celý tým bez komerčního využití (39,99 $ za měsíc nebo 249,99 $ za sezóna).

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Populární Problémy

Vrána nebo jeřábová pozice, které se v sanskrtu říká bakasana, je jednou z prvních rovnováh paží, které se naučili studenti jógy. Vrána představuje posílení paží, zápěstí a břišních svalů. http://www.yogajournal.com/pose/crane-pose/ Také ...

Vše, co potřebujete vědět o zápase mezi Milošem Raonicem a Lucasem Pouillem ve čtvrtfinálové fázi Australian Open 2019.

Jak bojovat jako Batman. Bruce Wayne je možná fiktivní postava, ale jeho neuvěřitelná cesta a cílevědomá oddanost inspirovaly generace čtenářů k napodobení jeho etiky a fyzické zdatnosti. I když pravděpodobně nebudete moci ...