Jak sledovat Texas Tech vs TCU Basketball na ESPN PlusGetty Davide Moretti #25 z Texas Tech Red Raiders.

pěkné tenisové rakety

TCU bude v úterý hostit státního rivala Texas Tech v Ed & Rae Schollmaier Arena, který se bude snažit vyhnout své páté prohře v řadě se soupeřem v pořadí a v naději, že ukončí ošklivý úsek dvou her.

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+ :

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Texas Tech vs TCU živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Texas Tech vs TCU Preview

Texas Tech a TCU vstupují do zápasu s celkovým rekordem 12-5 a záznamem 3-2 ve hře Big 12, ale zdá se, že program míří opačným směrem.

Texas Tech se umístila na 18. místě a poslední dvě přesvědčivě vyhrála proti státu Iowa a Kansas.

TCU ukončila své poslední dva zápasy, včetně 81-49, které se 14. ledna konaly v rukou Západní Virginie.

Očividně to nebyl výsledek, který jsme chtěli, řekl hlavní trenér TCU Jamie Dixon hvězdnému telegramu Fort Worth. Určitě odehraný ve všech směrech-out-hrál, out-popravený, out-trénoval, out-hrál. Zklamaný, ale jak jsem později řekl našim klukům, tohle musí být jedna ztráta.

standardní velikost úchopu tenisové rakety

Vypadali jsme, jako bychom se vůbec nepřipravovali, dodal Dixon. Jak to šlo dál, jen jsme uschli. Naše lavička se vyčerpala, protože jsme dostali kluky do nepříjemných potíží. Všechno, co jsme řekli, jsme chtěli udělat, neudělali jsme.

Rohaté žáby si proti Oklahomě nevedly o moc lépe, když prohrály 83: 63.

Byli jsme špatní ve všech směrech, řekl Dixon. Dostali jsme, co jsme si zasloužili. Vydělali jsme si to. O tom není pochyb. Musíme některé věci opravit a upravit. Půjdeme na tom pracovat.

sledujte dokument rbg online zdarma

Dnes jsme špatně neřešili nepřízeň osudu. Vy mluvíte o tom, co musíme udělat, a my ne. Nevím, jestli jsme toho v praxi stihli tolik, abychom se na to připravili. Musíme se soustředit na daný úkol a nemůžeme se nechat rozptylovat.

Navzdory nedávným bojům Frogů hlavní trenér Texas Tech Chris Beard nebere svého rivala z Big 12 na lehkou váhu.

Je to 40minutová hra, budeme muset hrát naši nejlepší hru roku, abychom v této hře mohli soutěžit, řekl Beard. Respekt ke všem ve Velké 12, ani se nedíváme na pořadí nebo na to či ono, dokud nedojdeme na řadu.

Chápeme, jak dobrá je liga, koučování a hráči, řekl Beard. Myslím, že k tomu musíte dostat devět nebo deset her. Když to bylo řečeno, myslím si, že TCU je opravdu dobrá. Měl jsem možnost je sledovat ... je to naše další šance vyhrát hru Big 12.

Desmond Bane vede Horned Frogs s průměrem 16,6 bodu, 6,7 doskoku, 3,5 asistence a střelbou 46,6% z pole. Podle Associated Press Bane za poslední tři zápasy buď vytvořil, nebo pomohl u 51% všech gólů TCU ze hřiště.

Texas Tech je pro hru oblíbeným tříbodovým silničním závodem, který má nízký součet 124,5. Texas Tech je 9-1 proti šíření v posledních 10 hrách na cestě proti TCU.


Populární Problémy

Novak Djokovic tvrdí, že manželství hrálo v jeho úspěchu obrovskou roli.

Zjistěte, jak streamovat „The Great American Baking Show“ 2019 online, pokud nemáte kabel a chcete se na něj podívat.

Rafael Nadal bude soupeřit s Keiem Nishikorim, když se pokusí rezervovat si místo v semifinále.

Roger Federer nedávno hovořil o možnostech v nadcházející sezóně a o tom, co doufá, že uvidí ve svém comebacku. Švýcar také upozornil, že podpora fanoušků je klíčovým prvkem každého velkého zápasu.

Domácí králík může být zábavným přírůstkem do rodiny. Tato zvířata však budou muset mít stejnou péči jako pes nebo kočka. Králíci se obvykle dožívají 8 až 12 let, takže vyžadují od vlastníků dlouhodobý závazek. Http://www.merckv ...

Prostřednictvím ESPN Plus PPV můžete sledovat Khabib vs Gaethje a UFC 254. Zde je návod, jak to udělat.